Autor Téma: Galia rok 57 pred n.l.  (Prečítané 3606 krát)

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Galia rok 57 pred n.l.
« : 16. Február 2013, 18:21:06 »
Boj XIII. Legie - Gemina proti Belgom ( neďaleko Aduatuca Tungrorum, rok 57 pred n.l.).

Tento MOC som zapojil do súťaže Frozen Water Builder Contest I na kostkách.

BS: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=522795
rajče.net: http://izmael10.rajce.idnes.cz/Zimna_bitka/
« Posledná zmena: 16. Február 2013, 18:31:55 od Izmael10 »

Odhlásený LANDSER

  • Príspevkov: 153
Re: Galia rok 57 pred n.l.
« Odpoveď #1 : 16. Február 2013, 19:04:27 »
 (y)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Galia rok 57 pred n.l.
« Odpoveď #2 : 16. Február 2013, 19:42:05 »
Už len chýba rinčanie zbraní a bojové výkriky .Vyzerá to v skutku dobre a je načo pozrerať. (y) Toto je to, tvoje pravé orechové :)

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: Galia rok 57 pred n.l.
« Odpoveď #3 : 18. Február 2013, 15:13:33 »
Ďakujem.

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Galia rok 57 pred n.l.
« Odpoveď #4 : 18. Február 2013, 16:47:19 »
Mne sa veľmi páči tvoja staviteľská aktivita. Tvoje pozadia nemajú konkurenciu, a je vidieť tvoj neustály progres.  (y)

Odhlásený Aki

  • Príspevkov: 127
Re: Galia rok 57 pred n.l.
« Odpoveď #5 : 18. Február 2013, 21:49:30 »
Dnes jsem ještě trochu přemýšlel nad tvými scénkami ze starověku. Asi mne k tomu inspirovalo množství připomínek které se k tvému soutěžnímu MOCu sneslo na Kostkách i povídání o píkách skurutů, tamtéž. Ostatně dovolil jsem si tam drobnou taktickou připomínku i já. Každopádně bych uvažoval nad tím:
a) dovybavit legionáře meči (gladii) a asi bych si pořídil i ty závěsy na meče, aby to vše vůbec pobrali.
b) předělat ta originál kopí na pília.  Asi by jenom stačilo nasadit na kopí 1x1 cone brick v příslušné barvě - buď kovové, nebo redbrown (ale spíš kovové, byli tuším jako hlavičky droidů v SW). To by mohlo změnit vzhled do charakteristického tvaru tohoto vrhacího oštěpu. Ve vybavení měli legionáři takovéto pília 2.

A pak už jen seřadit figy tak, aby byli v charakteristické formaci/činnosti.

Tím vším, ale nechci říci, že je to špatná scénka. Je vidět, že jsi si s tím vyhrál a je tam mnoho nápaditých situací. Ostatně kdyby tam nebyli legionáři, ale třeba rytíři, nebo nějací jiní válečníci, bylo by to po všech stránkách super (tedy ještě by se tam dala doplnit ta krev...  >:D). Nejvíc mne ale nadchl tenhle válečník. Ten je opravdu skvělý.