Autor Téma: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***  (Prečítané 5128 krát)

Odhlásený Administrator

  • Príspevkov: 119
*** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« : 13. Január 2017, 12:19:53 »
Pri prilezitosti dnesnych 5. narodenin TatraLUGu sme sa rozhodli vyhlasit novu sutaz! Tema je jednoducha a nicim neobmedzena:  TatraLUG   O0  Cize postav hocico, co Ta napadne (na velkosti nezalezi) v suvislosti s pojmom TatraLUG. ;)  Svoje dielo posli do polnoci 12.2. na mail tatralugZAVINACtatralug.sk s nazvom "TL5". Nasledne prebehne hlasovanie a vitaz ziska tento set. Ale balickom dielikov bude odmeneny KAZDY ucastnik sutaze. ;)

Odhlásený Administrator

  • Príspevkov: 119
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #1 : 13. Február 2017, 01:07:01 »
Tooooolko prispevkov do sutaze prislo, ze bude tazke vyberat! >:D  Na hlasovanie mate presne tyzden, kazdy ma 1 hlas.

Dielo 1.  (Praetor)
ila_rendered

Dielo 2.  (Janicko)
ila_rendered

Dielo 3.  (Paliason)
ila_rendered

Dielo 4.  (Juri)
ila_rendered
« Posledná zmena: 20. Február 2017, 01:02:55 od Administrator »

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #2 : 13. Február 2017, 11:29:22 »
Kazdy si zasluzi  odmenit (y) . Kazde dielo ma napad i vtip  :) Som necakal ze ucastnikov bude az tolko  :o Predpokladal som ze z toho bude fiasko a v sutazi bude 1,5 cloveka .

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #3 : 13. Február 2017, 11:33:45 »
Tak ja som teda cakal, ze ucastnikov bude podstatne viac, kedze odmeneny bude KAZDY ucastnik sutaze. Byt takato sutaz v okolitych krajinach, tak sa ludia trhaju o to stavat! Tu sme asi len sami zberatelia a kseftari.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #4 : 13. Február 2017, 11:40:04 »
tak ked sa vyhlasila sutaz tak hned som mal par napadov ale casu menej.  takze som od toho upustil, Ale ak buduci rok bude tiez narodeninova sutaz tak zacnem uz sa teraz na nu pripravovat  ;)

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #5 : 13. Február 2017, 12:22:34 »
stale som to mal v hlave, ale strasne som nestihal, mrzi ma to lebo mam rad sutaze.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #6 : 13. Február 2017, 12:52:25 »
Nebol nejaky prvotny napad, ale chcel som ze nieco - hocico - zbuchnem len na ucast ale nebol cas a posledny vikend kedy sutaz koncila som bol naplno vytazeny vystavou na FestHry v TT.

Inak diela su fajn.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #7 : 13. Február 2017, 15:14:37 »
Pozeram, ze nabuduce treba dat sutaz vo vysvetleni, preco som sa sutaze nezucastnil a tam bude pretlak diel  >:D

Odhlásený Administrator

  • Príspevkov: 119
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #8 : 20. Február 2017, 01:06:46 »
Sutaz vyhralo dielo c. 1 ! ;) GRATULUJEME! ;D   Ku vsetkym dielam boli dopisani autori a dakujeme vsetkym ucastnikom! (y)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #9 : 20. Február 2017, 08:14:22 »
Ďakujem všetkým čo mi dali hlas. Prvýkrát som nieco vyhral, tak sa teším a dosť ma to aj prekvapilo. Vďaka ešte raz.
Možno este stručné vysvetlenie: päťka symbolizuje výročie 5 rokov, vlajka ze sme slovensky LUG, dve postavičky našich dvoch adminov, rôznorodosť dielov na päťke rôzne zameranie jednotlivých členov spajajucich sa do jednej skupiny a prilba v hornej časti nase stavitelske ambície...  ;)
« Posledná zmena: 20. Február 2017, 08:15:59 od Praetor »

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #10 : 20. Február 2017, 09:19:13 »
Ďakujem všetkým čo mi dali hlas. Prvýkrát som nieco vyhral, tak sa teším a dosť ma to aj prekvapilo. Vďaka ešte raz.
Možno este stručné vysvetlenie: päťka symbolizuje výročie 5 rokov, vlajka ze sme slovensky LUG, dve postavičky našich dvoch adminov, rôznorodosť dielov na päťke rôzne zameranie jednotlivých členov spajajucich sa do jednej skupiny a prilba v hornej časti nase stavitelske ambície...  ;)

Podľa mňa to bolo najvýstižnejšie dielo :-)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #11 : 20. Február 2017, 13:55:04 »
Gratulujem Praetor! Šikovne zložené, reprezentatívne dielo. Si odlož na poličku. 8)

Každý z nás štyroch si tu oslavu spravil po svojom, podla toho budú aj spomienky:

Juri si pošmákol na tom kúsku torty...

Janíčkovi ostal doma ošťatý flak na koberci...

A mne dogrcaná podlaha, jak som oslávenca ťahal z izby na taxik.

ila_rendered

ila_rendered

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #12 : 20. Február 2017, 14:07:52 »
Gratulujem Praetor! Šikovne zložené, reprezentatívne dielo. Si odlož na poličku. 8)

Každý z nás štyroch si tu oslavu spravil po svojom, podla toho budú aj spomienky:

Juri si pošmákol na tom kúsku torty...

Janíčkovi ostal doma ošťatý flak na koberci...

A mne dogrcaná podlaha, jak som oslávenca ťahal z izby na taxik.



Pobavilo  ;D

Samozrejme gratulácia víťazovi  (y)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #13 : 20. Február 2017, 14:36:47 »
Gratulujem Praetor! Šikovne zložené, reprezentatívne dielo. Si odlož na poličku. 8)

Každý z nás štyroch si tu oslavu spravil po svojom, podla toho budú aj spomienky:

Juri si pošmákol na tom kúsku torty...

Janíčkovi ostal doma ošťatý flak na koberci...

A mne dogrcaná podlaha, jak som oslávenca ťahal z izby na taxik.


Tak to ma dostalo, keby si dal do súťaže tu foto ako leží bez čiapky a vysypal pod neho dáke drobné dieliky tak by to myslim zamiesalo karty...  ;D  (y)  Jako oslava jak ma byt...  ;)
« Posledná zmena: 20. Február 2017, 14:40:46 od Praetor »

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: *** NARODENINOVÁ SÚŤAŽ :) ***
« Odpoveď #14 : 20. Február 2017, 17:15:44 »
gratulujem vitazovi ;)
ja osobne som sa pri "tvoreni diela" fakt dobre bavil a o tom to je.
a myslim, ze malokto z fora tusil, kto je autorom tej-ktorej haluze :D
bye