Autor Téma: Napodobeniny  (Prečítané 203136 krát)

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #360 : 15. Apríl 2017, 13:30:11 »
ja si myslim naopak je to dobry tah, lebo vobec ma nelaka kupovat si oficialne TLG sety od Lepinu, okopirovane, ved preco ked mozem mat originalne, aj ked drahsie, ale platim dizajnerov, original znacku a stoji to, ze sa nebudem na to pozerat ako na fake. No uz je ine ked vydaju nieco co sa neda kupit z TLG, a je to nieco co ma doma AFOL ktoremu fandis na policke, toto uz zacina byt trochu lakave. Hej pre ludi ktory zhanaju plastovu hracku to je jedno a lepin budu kupovat bez ohladu kto to navrhol kto to ukradol, ide im len o vyhodnu cenu a vela kociek.  ;)

Odhlásený Peto

  • Príspevkov: 46
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #361 : 15. Apríl 2017, 18:58:43 »
Takze aj za hudbu si poctivo platis a nestahujes zadarmo z netu ako aj filmy kupujes a nepouzivas torrent?

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #362 : 15. Apríl 2017, 21:02:24 »
Takze aj za hudbu si poctivo platis a nestahujes zadarmo z netu ako aj filmy kupujes a nepouzivas torrent?
Ja ano, lebo keby to každý len kradol, tak by tie filmy nevznikli.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #363 : 15. Apríl 2017, 21:23:07 »
Ja si film stiahnem alebo kukne online. Nejde o to že by som na kino nemal. Ale o ľudí. Vadia mi kreténi ktorí tam chodia žrať popcorn a chlípať zasranú colu, poprípade čumia do mobilu miesto filmu. Toto je ta jeb****á americká kulrúra. Radšej si otvorím doma pivo alebo víno a fim simpozriem v kľude.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #364 : 16. Apríl 2017, 09:44:34 »
Takze aj za hudbu si poctivo platis a nestahujes zadarmo z netu ako aj filmy kupujes a nepouzivas torrent?

Tak ja si napriklad aj stahujem MP3, ale aj kupujem origo CDcka. ;) Naposledy som si vcera kupil...

ila_rendered

Odhlásený Peto

  • Príspevkov: 46
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #365 : 22. Apríl 2017, 05:38:10 »

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #366 : 22. Apríl 2017, 18:29:57 »
Ja si film stiahnem alebo kukne online. Nejde o to že by som na kino nemal. Ale o ľudí. Vadia mi kreténi ktorí tam chodia žrať popcorn a chlípať zasranú colu, poprípade čumia do mobilu miesto filmu. Toto je ta jeb****á americká kulrúra. Radšej si otvorím doma pivo alebo víno a fim simpozriem v kľude.
Ja mám tiež rád svoje domáce kino, preto kupujem  filmy na blu-ray(veeela)

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #367 : 22. Apríl 2017, 18:30:30 »
Tak ja si napriklad aj stahujem MP3, ale aj kupujem origo CDcka. ;) Naposledy som si vcera kupil...

(Odkaz na prílohu)
(y)

Odhlásený matador88

  • Príspevkov: 18
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #368 : 24. Apríl 2017, 14:14:18 »
lepin ohlasil klon xinbao setu.


wtf......

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #369 : 24. Apríl 2017, 17:30:08 »
lepin ohlasil klon xinbao setu.


wtf......

Lebo niektory zakaznici si uz vybudovali doveru v LEPIN znacku, tak to vydaju aj pod tou. Asi je im jedno do coho to zabalia :)

Odhlásený Peto

  • Príspevkov: 46
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #370 : 02. Jún 2017, 12:59:09 »
lepin ohlasil klon xinbao setu.

wtf......


Cina uz utoci!
Uz vysli sety od nich...niektore stoja za hriech....ale aj ceny su uz vyssie. Alien ma nad 2000suciastok a cena s postovnym je 80€, maju dioramy, vojenske temy, technics...

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #371 : 02. Jún 2017, 13:01:35 »
Ten tank je úžasný  :o

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #372 : 02. Jún 2017, 15:39:54 »
Tak ten Baseplate na prvej fotke je super. Prečo toto nerobí Lego? A vlastne aj takéto modely? No jo Čína lepí diery na trhu  (y) (y) :oldman: :oldman:

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #373 : 02. Jún 2017, 16:12:31 »
Nie fakt, kde sa to dá dobre kúpit ?? ja si ten tank zoberiem jeden uplne v pohode

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #374 : 02. Jún 2017, 16:23:28 »
no je to brutal, ze kym TLG vyda ledva 1 auticko rocne a s velkou slavou, tak cinania sa neseru a vydaju 10 aut a este aj tank a neviem ake veci...
mohlo by to TLG nakopnut k rozsireniu Ideas sortimentu - tam sa mozu uplatnit rozne nestandardne veci, a ma to aspon svoju kulturu, ziadne zlodejiny napadov.
neviem ci vsetko to co je na tych obrazkoch, cinania niekde ukradli, ale asi maju aj vlastne veci, a teda asi to nebude az taka veda nadizajnovat viac veci, skombinovat dieliky a nahadzat do skatul... asi to chce sa viac rozhybat u TLG. Najma modelov aut by vedeli predat aj viac typov rocne, nielen jedno, autickarov je velmi vela medzi AFOLmi. To iste technic, veci s viac motormi a funkciami.
a zrazit ceny a zlepsit distribuciu. kvalitu uz totiz TLG zrazilo.