Autor Téma: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu  (Prečítané 9330 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #15 : 16. Február 2018, 15:51:24 »
Keď amíci rástli a ťahali predaju tak im drukovali, keď teraz Ázia pomaly ako jediná rastie tak prečo by nepodmastili ich?

Na druhú stranu to nieje tak že by Vianočné sety neboli, sú ale človek si skôr všimne zmenu tj v tomto prípade nástup čínskeho noveho roku. Dostali (zatiaľ)  akurát jeden promo set čínskeho roku psa, to je toho. Keby ste videli čo robia turistické mestá ako napr Sydney aby prilákali čínske prachy v tom období tak vám asi ústrelí dekel od zlosti keď toto vás irituje...

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #16 : 16. Február 2018, 15:53:11 »
pritom paradoxne aziati sa skor tahaju na zapadne veci a snazia sa napodobnovat - fandia anglickym teamom, farbia sa na blond, z halloweenu su doslova sialeni, atd.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #17 : 16. Február 2018, 15:53:41 »
Mna irituje to, ze krestanske Vianoce si pomaly TLG a ludia ani nevsimnu, ale Cinsky novy rok ma potrebu navonok oslavovat kazdy! A opakujem - NEHOVORIM o setoch.

Prihlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #18 : 17. Február 2018, 18:11:16 »
Toto potvrdzujem. Dnes idem na Gog.com (kupovanie pocitacovych hier keby niekto nahodou nevedel) a tam cez pol okna blahoprianie k cinskemu novemu roku. Hned som si spomenul na tuto temu :)

Nepamatam si, ze by predtym boli taketo podlizovania sa cinanom.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #19 : 27. Jún 2020, 17:30:32 »

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #20 : 27. Jún 2020, 17:53:11 »
Kua ešte aj do lega serú tychto LGBTIXYZ trasformerov chorých.  (n) (n) (y) :vomitsmall: :vomitsmall:

Odhlásený Betka

  • Príspevkov: 333
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #21 : 27. Jún 2020, 18:28:50 »
Čo máte proti LGBTQ?

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #22 : 27. Jún 2020, 18:50:14 »
Zato také kostoly sú tabu...  :oldman:

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #23 : 27. Jún 2020, 19:00:53 »

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #24 : 27. Jún 2020, 20:21:46 »
Zato také kostoly sú tabu...  :oldman:
LGBT sety tiež nie sú.

Ten príspevok mi príde porovnateľný s "veselé vianoce". Tiež by to bol nábožensky naladený príspevok.
Nevidím dôvod na vzrušovanie sa

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #25 : 27. Jún 2020, 21:30:24 »
LGBT sety tiež nie sú.

Ten príspevok mi príde porovnateľný s "veselé vianoce". Tiež by to bol nábožensky naladený príspevok.
Nevidím dôvod na vzrušovanie sa

Ak by som si mal vsadiť, tak skôr uvidíme Lgbti set, ako kostol.
Tie dokonca vystrihli aj z panoramy pariza, ten set potom vyzerá trápne.
Veselé Vianoce už prestávajú tiež pomaly označovať, masívne je to nahradzovane Seasons greetings. Čo mi brutal pripomína socik s jeho sviatkami zimy a sviatkami jari (veľká noc)...
Nemám nic proti Lgbti, ľudia nemôžu za to ako sa narodia , tvrdo by som trestal akúkoľvek diskrimináciu. Ale vadi mi to násilne pretlacanie temy, a najmä pri detskej hračke mi to nesedí... v Tlg si môžu odskrtnut ďalšiu povinnú súčasnú agendu, popri eko fejkovani a podpore black communities...

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #26 : 28. Jún 2020, 13:20:02 »
LGBT sety tiež nie sú.

Ten príspevok mi príde porovnateľný s "veselé vianoce". Tiež by to bol nábožensky naladený príspevok.
Nevidím dôvod na vzrušovanie sa

https://metro.co.uk/2020/06/04/lego-donates-4million-fight-racism-amid-george-floyd-protests-pokemon-pledges-support-black-lives-matter-12802654/

Lego u mňa ako firma skončilo, zaradili sa medzi otrokov politickej korektnosti.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #27 : 28. Jún 2020, 14:55:17 »
Keby tu tak príspevky pribúdali o MOCoch a pod. Stačí politika a hned to tu "žije"


Čo sa týka príspevku na BLM tak čisto matematicky za 2019 cca 500 miliónov USD pripadlo na zisk z regiónu Amerika, čo je z predajov v podstate len USA a Kanada. Ak teda dáme 400M za USA tak ak dám cca 1% ročného zisku (netreba zabúdať že charity sa odpisujú z daní) na "kúpu" povedomia u cca 12-15% obyvateľstva USA, a to ešte nerátam iné minority ako latino či podporujúcich v bielej populáci tj minimálne dvojnásobok ak nie trojnásobok cieľovky, tak je to čisto marketingový nástroj.  Nehovoriac o tom že im to generuje publicitu a reklamu, ktorá sa v USA kľudne pohybuje v sedemciferných sumách a možu ušetriť tam.

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Vas pohlad na LEGO / pristup k nemu
« Odpoveď #28 : 29. Jún 2020, 07:46:47 »
Aj ako akcionarovi by si mi v tomto pripade velmi tazko obhajoval tie percenta...
bye