Autor Téma: Lanovka  (Prečítané 3070 krát)

Odhlásený voyo

  • Príspevkov: 11
Lanovka
« : 04. Apríl 2016, 11:48:39 »
ako lyziara ma zaujalo toto:

chlapci toto vidiet na dakej vystave -> 16 motorov, 2 RCX kocky,  6 senzorov. kto z vas to posklada? :)



« Posledná zmena: 04. Apríl 2016, 14:48:00 od Administrator »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Lanovka
« Odpoveď #1 : 04. Apríl 2016, 11:54:35 »
Z nas jedine tak Paliason by to asi zvladal. ;) Ale inak dokonale realisticky spracovana technika lanovky - nalanovanie, odlanovanie, rychlost na lane, na kolaji... uzasne! (y)

Kuba

Re: Lanovka
« Odpoveď #2 : 04. Apríl 2016, 13:49:41 »
rychlost na lane, na kolaji... uzasne! (y)

Rychlost na koleji Ok, rychlost na laně je asi až moc velká.

Ale klobouk dolů, to je peckovní dílo a autor musí být perfektní strojař.

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: Lanovka
« Odpoveď #3 : 04. Apríl 2016, 19:37:59 »
Z nas jedine tak Paliason by to asi zvladal. ;) Ale inak dokonale realisticky spracovana technika lanovky - nalanovanie, odlanovanie, rychlost na lane, na kolaji... uzasne! (y)

tak v Trencine budeme mat v kolajisku lanovku -Paliason?  :)

Odhlásený jz77

  • Príspevkov: 110
Re: Lanovka
« Odpoveď #4 : 04. Apríl 2016, 20:34:01 »
Z nas jedine tak Paliason by to asi zvladal. ;) Ale inak dokonale realisticky spracovana technika lanovky - nalanovanie, odlanovanie, rychlost na lane, na kolaji... uzasne! (y)
Myslíš že by to zvládol len Pali?
Je to super ale 16 motorov,2 RCX kocky,6 senzorov.... Dosť komplikované,ale pôsobivé (y)
U nás bola kedysi lanovka, ja si ju aj pamätám, ktorá dlhé roky vozila materiál z bane niekolko kilometrov cez poriadny kopec a nemala ani jeden motor!!! Pred takým konštruktérom klobúk dole....

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Lanovka
« Odpoveď #5 : 04. Apríl 2016, 20:41:43 »
Myslíš že by to zvládol len Pali?

Pravda Jaro, na Teba som zabudol! ;)

Odhlásený jz77

  • Príspevkov: 110
Re: Lanovka
« Odpoveď #6 : 04. Apríl 2016, 20:44:03 »
Nemyslel som seba,ale ze  tu mame viacej sikovnych technikarov

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Lanovka
« Odpoveď #7 : 05. Apríl 2016, 13:25:41 »
Pekne to vyzerá v pohybe to hej.....ta strojovňa je riadne prekombinovaná...ja sa do lanoviek rozumiem akurát tak velký prd, takže netuším, čo všetko a ako tam musí fungovať.

Ked poznáš princip fungovania daného stroja a jeho častí, tak potom už neni problém zobrať lego a urobiť to...myslím, že to by tu aj pár iných ludí zvládlo... Jaro na 100%

tak v Trencine budeme mat v kolajisku lanovku -Paliason?  :)

jaaj, ty si to chcel v kolajisku? sakra! ja som ju začal robiť už v mierke 1:1 - pred kasárňami na nádvorí bude nástup, a vyveze ťa na Matúšovu vežu.

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: Lanovka
« Odpoveď #8 : 05. Apríl 2016, 20:16:04 »

jaaj, ty si to chcel v kolajisku? sakra! ja som ju začal robiť už v mierke 1:1 - pred kasárňami na nádvorí bude nástup, a vyveze ťa na Matúšovu vežu.
[/quote]


OK  ja kolajisko uz nebudem prerabat do 1:1, to radsej nechame bez lanovky  a ty si ju vystavuj samostatne  :)

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 396
Re: Lanovka
« Odpoveď #9 : 05. Apríl 2016, 20:34:29 »


jaaj, ty si to chcel v kolajisku? sakra! ja som ju začal robiť už v mierke 1:1 - pred kasárňami na nádvorí bude nástup, a vyveze ťa na Matúšovu vežu.

heh.. dúfam že sa toho niekto v TN nechytí, predpokladám že nejaké eurofondy by sa aj na také čosi dali oplieskať