Autor Téma: mini unimog  (Prečítané 2195 krát)

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
mini unimog
« : 10. Marec 2016, 18:15:47 »
zaujal ma tento moc, ktorý je aj ako uchádzač v lego ideas. Páči sa mi keď je v malej mierke vymačkané maximom čo sa týka funkčnosti a estetiky, tomuto sa to myslím podarilo. Pozdávali by sa mi takéto oficiálne sety, super by bola taká celá téma v rovnakej mierke, pracovne nazvaná mini model team technic ;)

https://ideas.lego.com/projects/34149

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: mini unimog
« Odpoveď #1 : 10. Marec 2016, 20:14:52 »
Je to velmi uzke.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: mini unimog
« Odpoveď #2 : 10. Marec 2016, 20:41:26 »
budem sa opatkovať po KLF-ovi: je to velmi úzke - proporčne smiešne. Keby to spraví na 8 studov, tak by to bolo hneď lepšie.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: mini unimog
« Odpoveď #3 : 10. Marec 2016, 23:17:36 »
Nesúhlasím s vami! :-) podľa mňa je to super! a tá hydraulická ruka tiež! jedine mi tam chýbajú otvárateľné dvere. je to akurát do City

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: mini unimog
« Odpoveď #4 : 11. Marec 2016, 13:17:21 »
objektívne je fakt proporčne úzky k reálnemu unimogu to nemožno vyvrátiť, uvedomil som si to až keď ste na to upozornili a googlil som obrázky. No až tak tragické to nie je, vzhľadom na to, že je to jedna z charakterových čŕt toho vozidla, teda úzke krátke a vysoké, možno to bol aj zámer autora to takej malej mierke radšej preexponovať aby umocnil ten charakter unimogu, neviem, ale asi mu to skôr uletelo. Každopádne mu fandím, pre mňa inšpirujúce a super dielo.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: mini unimog
« Odpoveď #5 : 21. Marec 2016, 09:10:56 »
wow verna kopia originalu .. krasne !! .. taketo mierne zuzene sa mi to paci ako tie male auticka mestske :)
« Posledná zmena: 21. Marec 2016, 09:14:04 od SkiFi »
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space