Výstavy > Ukončené výstavy

Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2023

(1/6) > >>

papluh:
Aj po roku je tu výzva pre prípadných spolupracovníkov na zimnom výklade pre Alltoys.

V skratke aktuálna situácia
- od lokálneho zastúpenia Lego - je záujem spraviť aj tento rok výstavku do výkladu, po prerobení vizuálu v OC Avion by sa jednalo o inú predajňu najskôr OC Nivy, priestor tam dovoľuje mať rovnakú veľkosť ako doteraz (ak zvládneme). Regióny tentoraz nebudú. Bude dobré mať finalizované objednávky do letnej prestávky.
- za mňa - bol by som rád ak by sa tentoraz zúčastnilo čo najviac ľudí, modulárny systém dovoľuje pripojiť nezávislé celky a ak sa to navrhne v predstihu tak vieme zabezpečiť aj transport mimobratislavských (samozrejme robených s nejakým kompromisom na transport a nie úplne "trasláky" ©duroduro
- téma - zatiaľ nieje určená, mám jeden tip ktorý ešte musím overiť, ale príjmam návrhy viď termín dole
- veľkosť - celkovú asi ponecháme kvôli koľajam na hĺbku 5 ks základných 32 stud baseplate pričom vnútorné 3 budú na jednotlivé stavby ( to pod koľajami po individuálnej dohode alebo erárne). Moduly teda vo veľkosti 0,5 násobkov baseplate 32. Základňa je štýl MILS, tj baseplate + brick + plate = základ terénu, Technic diery v štandarných pozíciach.
- materiál - pri finalizácii dostatočne dopredu bude možné zabezpečiť materiál na hromadné použitie (po minulé roky napr biele bricky, diely na stromy, ľad, vodu, zimné príslušenstvo, ozdoby a pod), v prípade zakomponovania-modovania aktuálne dostupného setu bude možné oň skúsiť požiadať
- dátum - inštalácia bude cca ako vždy v rámci "komerčného začiatku Vianoc"  >:D tj žiadaná niekedy k druhej polovici októbra 

Blížia sa sviatky tak by som to využil na to aby ste porozmýšlali nad účasťou a prípadne nejakou úžasnou témou tj tak k 11.4. by som rád videl nejaké odpovede  >:D

MiKeL:
Ja mam urcite zaujem sa pridat.

Co sa temy tyka, skoda, ze buduci rok su letne olympijske hry. V pripade zimnych by sa dala postavit olympijska dedina s nejakymi sportoviskami. Da sa to samozrejme aj tak, ale malo by to vacsi punc ;)

jayor:
Ja by som sa tiez rad pridal

Mozno spravit nejake viac komplexne mesto s elektrickou, bytovkami obchodmi tentokrat ale bez hradu a sci-fi casti ?

Inst:
Aj ja sa pridám, ale nie tak vyčerpávajúco, ako naposledy prosím.

Buďo:
Priložím kocku k dielu  :)

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version