Autor Téma: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)  (Prečítané 2318 krát)

Odhlásený walrus

  • Príspevkov: 38
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #15 : 13. Marec 2023, 18:43:24 »
Zdravim, som tu pomerne novy a len teraz som si vsimol, ze sa chysta tato vystava, momentalne sice doma takmer nic nemam, ale ak by sa vam zislo do mesta Creator 31131 Noodle Shop alebo Modular Music Cafe (10291 Queer Eye alternative), stiham postavit a rad poziciam.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #16 : 14. Marec 2023, 12:40:50 »
Dik za odozvu.
Ak si lokálny z Trnavy/okolia tak určite príď pozrieť.
Momentálne je skôr problém s časom ako stíhať rozložiť všetko tak do mesta asi nepotrebujeme viac a nerád by som ťa naháňal niečo narýchlo stavať.
Jedine čo ma napadá ak máš k tomu Queer Eye škatulu tak by bolo zaujímavé dať ako samostatný "osvetový" exponát originál - alternatíva  8)  (ale ako píšem nerád by som ťa preháňal z diaľky)

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #17 : 14. Marec 2023, 15:29:21 »
Aktuálne info:
Máme dosť stolov a tiež sa mi podarilo zabezpečiť železné zábrany, takže stráženie bude jednoduchšie.
Inštalácia v piatok (17.3.2023) od 19:00 do noci, balenie v nedeľu po ukončení, t.j. od cca 19:00.

Odhlásený walrus

  • Príspevkov: 38
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #18 : 14. Marec 2023, 16:01:59 »
Dik za odozvu.
Ak si lokálny z Trnavy/okolia tak určite príď pozrieť.
Momentálne je skôr problém s časom ako stíhať rozložiť všetko tak do mesta asi nepotrebujeme viac a nerád by som ťa naháňal niečo narýchlo stavať.
Jedine čo ma napadá ak máš k tomu Queer Eye škatulu tak by bolo zaujímavé dať ako samostatný "osvetový" exponát originál - alternatíva  8)  (ale ako píšem nerád by som ťa preháňal z diaľky)

Som z BA, toto je asi mne najblizsie organizovana vystava, takze by som kludne dobehol pomoct ak je treba, pozriet sa pridem urcite. Skusim postavit tu Queer Eye alternativu ak stihnem a postnem foto ako to vyzera s povodnou krabicou.

Odhlásený michaldecit

  • Príspevkov: 5
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #19 : 14. Marec 2023, 23:26:54 »
čaute čaute...som tu úúúúplne nový. Nemám bohužiaľ žiadne LEGO na výstavu, čítal som však, že je možné doniesť nejaké svoje LEGO a predať ho, je to teda možné?
žeby som niečo priniesol a predal to tam? ďakujem :)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #20 : 14. Marec 2023, 23:45:04 »
Som z BA, toto je asi mne najblizsie organizovana vystava, takze by som kludne dobehol pomoct ak je treba, pozriet sa pridem urcite. Skusim postavit tu Queer Eye alternativu ak stihnem a postnem foto ako to vyzera s povodnou krabicou.
Tak daj vedieť ako stíhaš a máš čas.

čaute čaute...som tu úúúúplne nový. Nemám bohužiaľ žiadne LEGO na výstavu, čítal som však, že je možné doniesť nejaké svoje LEGO a predať ho, je to teda možné?
žeby som niečo priniesol a predal to tam? ďakujem :)
tipujem podla mena ze Decitstore, hej ?  8)
úprimne, je to premiéra tákehoto pridaného "programu" tak zatiaľ nie sú nejaké pevné pravidlá. Prosím napíš (sem aledo do správy mne a Jago-vi) čo, na koľko priestoru a od-do kedy by si vedel/chcel doniesť.

Odhlásený michaldecit

  • Príspevkov: 5
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #21 : 15. Marec 2023, 10:59:22 »
Tak daj vedieť ako stíhaš a máš čas.
tipujem podla mena ze Decitstore, hej ?  8)
úprimne, je to premiéra tákehoto pridaného "programu" tak zatiaľ nie sú nejaké pevné pravidlá. Prosím napíš (sem aledo do správy mne a Jago-vi) čo, na koľko priestoru a od-do kedy by si vedel/chcel doniesť.

Neviem odkedy dokedy by to malo byť myslím časovo, ale v princípe by som tam zvládol byť celú nedeľu, sobotu ešte neviem ako. Dalo by sa vám sem napísať ešte v piatok, či platí aj tá sobota??

Priestor by som potreboval maximálne na jeden väčší stôl (neviem či to zabezpečujete alebo musel by som si vlastný priniesť :D), jednu dve stoličky, maximálne predlžovačku (tú si viem samozrejme doniesť :D)

Tovar by som si priniesol so sebou, takže buď hneď keď by som došiel v sobotu alebo teda tú nedeľu.
Ďakujem za odpoveď koLEGOvia :))

Odhlásený walrus

  • Príspevkov: 38
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #22 : 15. Marec 2023, 20:39:32 »
Tak Queer Eye alternativa pripravena, postnem foto. Ak sa vam to hodi pozicat, mozem to doniest v piatok a pripadne pomoct s niecim ak treba ale potreboval by som si ho vyzdvihnut v nedelu vecer este pred koncom vystavy, okolo siestej vecer cca.

Odhlásený walrus

  • Príspevkov: 38
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #23 : 15. Marec 2023, 20:42:30 »
Tak Queer Eye alternativa pripravena, postnem foto. Ak sa vam to hodi pozicat, mozem to doniest v piatok a pripadne pomoct s niecim ak treba ale potreboval by som si ho vyzdvihnut v nedelu vecer este pred koncom vystavy, okolo siestej vecer cca.

Odhlásený walrus

  • Príspevkov: 38
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #24 : 15. Marec 2023, 20:45:42 »
Tak Queer Eye alternativa pripravena, postnem foto. Ak sa vam to hodi pozicat, mozem to doniest v piatok a pripadne pomoct s niecim ak treba ale potreboval by som si ho vyzdvihnut v nedelu vecer este pred koncom vystavy, okolo siestej vecer cca.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #25 : 16. Marec 2023, 08:55:46 »
Tak Queer Eye alternativa pripravena, postnem foto. Ak sa vam to hodi pozicat, mozem to doniest v piatok a pripadne pomoct s niecim ak treba ale potreboval by som si ho vyzdvihnut v nedelu vecer este pred koncom vystavy, okolo siestej vecer cca.
To bola rýchlovka.
Myslím že ak si po to v nedelu prídeš o hodinu skorej ako sa zaviera tak neni problém. Len potom určite prísť osobne aj predtým aby sme vedeli identifikovať kto to bere :D
V piatok ťa možem zobrať z Bratislavy, ale idem o niečo skorej ako budeme začínať a naspäť až po dokončení čo môže byť neskoro v noci (aj keď by tam mali byť aj iní z BA).

Neviem odkedy dokedy by to malo byť myslím časovo, ale v princípe by som tam zvládol byť celú nedeľu, sobotu ešte neviem ako. Dalo by sa vám sem napísať ešte v piatok, či platí aj tá sobota??

Priestor by som potreboval maximálne na jeden väčší stôl (neviem či to zabezpečujete alebo musel by som si vlastný priniesť :D), jednu dve stoličky, maximálne predlžovačku (tú si viem samozrejme doniesť :D)

Tovar by som si priniesol so sebou, takže buď hneď keď by som došiel v sobotu alebo teda tú nedeľu.
Ďakujem za odpoveď koLEGOvia :))

Myslím že nejaký stolík sa nájde, keď nič iné mam piknikový skladací. Elektrina kde a ako bude ešte neviem ani ja.
Oba dni sa ide 9-19 tak treba dať vedieť. nemusí to byť celý čas ale len plán nech vieme.
Stačí dať vedieť v piatok.

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #26 : 16. Marec 2023, 09:58:17 »
Hasiči dokončený (tri diely chýbajú...) Interiér v budúcnosti.

@Decit akurát som dva dni dozadu chcel spraviť objednávku, pošlem ti zoznam dielikov ktoré mi donesieš.

Odhlásený jaro.marek

  • Príspevkov: 122
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #27 : 16. Marec 2023, 14:12:29 »
Neviem odkedy dokedy by to malo byť myslím časovo, ale v princípe by som tam zvládol byť celú nedeľu, sobotu ešte neviem ako. Dalo by sa vám sem napísať ešte v piatok, či platí aj tá sobota??

Priestor by som potreboval maximálne na jeden väčší stôl (neviem či to zabezpečujete alebo musel by som si vlastný priniesť :D), jednu dve stoličky, maximálne predlžovačku (tú si viem samozrejme doniesť :D)

Tovar by som si priniesol so sebou, takže buď hneď keď by som došiel v sobotu alebo teda tú nedeľu.
Ďakujem za odpoveď koLEGOvia :))

Ahoj,
spravím objednávku v Decit Store, spravíš cenu, na výstavu doručíš a môžeš predávať (teda nie že by som mal akúkoľvek rozhodovaciu právomoc)  ;) Ja tam budem celý čas.
Jaro

Odhlásený michaldecit

  • Príspevkov: 5
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #28 : 16. Marec 2023, 14:15:06 »
Ahoj,
spravím objednávku v Decit Store, spravíš cenu, na výstavu doručíš a môžeš predávať (teda nie že by som mal akúkoľvek rozhodovaciu právomoc)  ;) Ja tam budem celý čas.
Jaro

Ahoj, sprav objednávku, zadaj shipping metódu OSOBNE a v sobotu alebo v nedeľu prinesiem ;)

Čo so sebou zoberiem bude záležať od toho či prídem sobotu alebo len nedeľu atď :D

ďakujem chalani :))))

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: Výstava TatraLUG Trnava 2023 (18.-19. marec 2023)
« Odpoveď #29 : 17. Marec 2023, 09:14:40 »
Parkovať sa dá v rámci areálu pri Marianskej sále. Autom sa dá dostať až pred dvere, kde sa bude vykladať.
Donesiem aj plošinový vozík, aby sme to mohli posúvať a nenosiť v rukách