Autor Téma: Galeria Hniezdne - Zrušené  (Prečítané 1947 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Galeria Hniezdne - Zrušené
« : 12. Máj 2022, 14:40:08 »
URGENTNE

Zdravim vospolok. Ozvali sa nam z Galerie v Hniezdnom (pri Starej Lubovni), ze by mali zaujem o vystavu Lega pocas letnej turistickej sezony 2022. Idealne by chceli stihnut koniec aktualneho skolskeho roka, kedy sa organizuju skolske vylety. Je to dost natesno s Breznom a dost na poslednu chvilu, tak by som chcel vediet, ci by mal niekto zaujem tam vystavit. Su si vedomi, ze vzhladom na nasu aktualnu prioritu Brezno by sa jednalo prevazne o seriove sety, takze v zasade nic zlozite a vystavit by sa mohlo co sa do Brezna nezmestilo, resp. kto do Brezna nemoze (a snad nema niekolko svadieb za sebou ;))

Poprosim vas co najskor sa ozvat ak mate zaujem, treba dat co najskor vediet, ci ano alebo nie.
Dakujem.
« Posledná zmena: 13. Máj 2022, 13:51:58 od MiKeL »

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #1 : 12. Máj 2022, 15:09:16 »
Jún mám o niečo voľnejší než máj, ale i tak by bolo dobré vedieť, kedy by mohol byť inštalačný víkend, aby som to vedel potvrdiť.
Hniezdne je pre mňa omnoho schodnejšie než Brezno a vedel by som teda poskytnúť veľkú časť svojej SW zbierky - tu by bolo dobré vedieť, aké sú možnosti galérie (stoly, sklo, vitríny, zábrany a rozmery obsadzovanej plochy).

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #2 : 12. Máj 2022, 17:35:20 »
Moja situácia :

Na začiatku júna ma čaká prevoz kláštoru z Novej Bane do Hronského Beňadika.
Sety k vystaveniu nemám, postaviť nový MOC bez  šance.

Moje možnosti :

Niečo moje presunúť z Brezna avšak musí schváliť Tatralugácka  rada. (Nech Brezno  výstava nie je ako ošklbané kura) 
Vlaky aj remorkér  sú vhodní adepti .Oba zmestia do auta osobného.

Ak ma niekto z BA  neposkladaný set/sety a treba ho len poskladať podľa návodu. Viem pomôcť.
Tanky nie sú aktuálne dobrá voľba (Command & Conquer)  tak ich  len zmieňujem. 


Odhlásený skmaand

  • Príspevkov: 4
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #3 : 12. Máj 2022, 20:06:07 »
Mám MOC moduláry a radnicu rozšírenú na 2 baseplate. Ulica dlhá cca 2 metre. Alebo možnosť mestského bloku cca 0,9x0,9m. Doplnené moc vozidlami. V prípade záujmu dodám foto jednotlivých budov. Celé odfotené nemám. Na slovensku som ešte nevystavoval. Som z KK.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #4 : 12. Máj 2022, 21:25:51 »
Kedže do Brezna nedávam nič môžem poskytnúť Model Team a Creator Expert. Mesto nevystavujem. Nechce sa mi to vážne už robiť. Len potrebujem dátum inštalácie lebo tiež sa mi črtá nejaké hranie v CZ.

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #5 : 13. Máj 2022, 07:30:00 »
Škoda toho termínu, ak by to bolo neskôr, mohol som tam posunúť to, čo budem mať v Prešove vo výklade.

Inak mám toho na vystavenie málo, takže buď budem mať veci v Brezne, alebo v Hniezdnom.
Momentálne mi Brezno vyhovuje viac, Hniezdne by som teraz logisticky nestíhal.

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #6 : 13. Máj 2022, 08:12:03 »
Za mňa jedine nejaké menšie mesto - podľa toho, koľko nám toho zostane z Brezna.

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 452
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #7 : 13. Máj 2022, 08:21:23 »
môžem veľké ofiko Technic poskytnúť

Odhlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #8 : 13. Máj 2022, 15:41:50 »
Mám MOC moduláry a radnicu rozšírenú na 2 baseplate. Ulica dlhá cca 2 metre. Alebo možnosť mestského bloku cca 0,9x0,9m. Doplnené moc vozidlami. V prípade záujmu dodám foto jednotlivých budov. Celé odfotené nemám. Na slovensku som ešte nevystavoval. Som z KK.

Za mňa jedine nejaké menšie mesto - podľa toho, koľko nám toho zostane z Brezna.

Ja mozem tiez dodat zbytky po Brezne - baseplate, PF kolaje, PF vlaky, zelen, stromy, farma, creator domy atd. My traja+ nejaka vypomoc by sme asi boli schopny postavit mesto na cca 2 nase OSB dosky. Ale je to daleko, neviem ci budem mat k dispozici moje auto, a asi musime stihnut  cestu z BA/TT, postavenie mesta a naspat za jeden den..,.

+ ak by Budo suhlasil by sme tam mohli dat jeho MOC trainy na kolaje a zakomponovat to do mesta ...
« Posledná zmena: 13. Máj 2022, 15:43:54 od duroduro »

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #9 : 13. Máj 2022, 17:13:01 »
Môžem poskytnúť
City 60097 8404 farma
Robotník 3D postava
Cintorín zimná verzia
CASTLE diorama ak by niekto poskytol vojakov 32x32 4x

Ak mi poskytne DuroDuro alebo niekto iný 4x 32x32 DBG podložky dostávam hasičskú stanicu mam ju postavenú na 48x48 ale zlé sa prepravuje
Inštalácia z mojej strany jedine  prvý víkend v júli

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #10 : 13. Máj 2022, 17:16:42 »
Ja mozem tiez dodat zbytky po Brezne - baseplate, PF kolaje, PF vlaky, zelen, stromy, farma, creator domy atd. My traja+ nejaka vypomoc by sme asi boli schopny postavit mesto na cca 2 nase OSB dosky. Ale je to daleko, neviem ci budem mat k dispozici moje auto, a asi musime stihnut  cestu z BA/TT, postavenie mesta a naspat za jeden den..,.

+ ak by Budo suhlasil by sme tam mohli dat jeho MOC trainy na kolaje a zakomponovat to do mesta ...
@Buďo by mal mať všetky svoje modely na jednej hromade tým myslím v Brezne  ;) :)

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #11 : 14. Máj 2022, 08:18:40 »
Ja môžem poskytnúť to, čo sa nevystaví v Brezne a môžem pomôcť s rozložením mesta.

Ponúkam:
Oficialne aj MOC veci do CITY mesta (domy, auta, lode).
Modul do microcity.
Creator expert auta (porsche targa, mustang, mini, fiat 500 zlty, ferrari f40, vw chrobak, vw T1 cerveny).
Lode pirates.
Standardne SW sety (nie UCS).

A kedy je inštalačný víkend? 2 posledné júnové víkendy nemôžem.

Odhlásený Marosto77

  • Príspevkov: 2
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #12 : 14. Máj 2022, 11:39:02 »
Zdravím.
Písal som vo fóre príspevok,že by som chcel dat vystaviť nejaké svoje lego modely, ale nedočkal som sa žiadnej odpovede (asi preto ,že som tu nový).
Mam k dispozícií niekoľko Star wars UCS setov + niekoľko MOC (každý MOC si je v štýle UCS čiže minifig scale alebo ešte väčšie).
Rad, dám prepožičiava niečo na výstavu ak treba.
Najlepšie keby sa somnou spojil niekto kompetentný ,komu by som poslal fotky a dohodol sa sním.
Moj email: maroskrupec@gmail.com
Ďakujem za odpoveď.


Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #13 : 14. Máj 2022, 12:18:16 »
Hniezdne, len sa zhromžďujú informácie čo máme k dispozicii a kto čo poskytne .
V blízkej dobe tu bude info  či tato výstava bude , nieje to len o tom ,že máme čo vystaviť , to je len prvý krok  ;)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Galeria Hniezdne - Zrušené
« Odpoveď #14 : 18. Máj 2022, 09:06:53 »
Ahojte

po zvazeni ponuknutych podmienok sme bohuzial museli tuto vystavu zrusit. Sice by sme mali zdarma vystavne priestory, ale zvysok by sme museli organizovat sami (vyber vstupneho, brigadnika, zabezpecenie) a na to aktualne nemame vhodnu pravnu formu ani ziadne skusenosti a asi ani kapacity, nehovoriac o casovej tiesni. Chcem podakovat vsetkym, ktori sa prihlasili s ponukou nieco vystavit. Vyzera, ze by sme boli schopny mat aj viac mensich vystav sucasne. A zvlast chcem podakovat Praetorovi za promptnu osobnu navstevu a obhliadku vystavnych priestorov.