Autor Téma: Hummer H1 wagon  (Prečítané 2507 krát)

Odhlásený Tatrovak

  • Príspevkov: 246
Hummer H1 wagon
« : 10. Október 2020, 17:50:04 »
Predstavujem vám moju verziu Hummeru H1 , o H1 ako takej nemusím asi nič hovoriť keďže je to absolútna legenda. Ja som sa pri stavbe mojej verzie inšpiroval hummermi upravenými od firmy Predator inc. preto sú na ňom tie doplnky ako strešný nosič alebo ochranné rámy okolo čelného okna a kapoty ktoré sa na pôvodných Hummeroch v nevyskytovali, teda aspoň nie v takej forme. Moju verziu poháňajú 4 PF L motory, riadenie poháňa 1 PF servomotor.

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #1 : 10. Október 2020, 20:35:31 »
Mne sa páči  (y)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #2 : 10. Október 2020, 21:20:07 »
Vyzerá fajn.
A teraz, ako jazdí ? Skôr ako skončí rozobraný  >:D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #3 : 10. Október 2020, 21:28:45 »
Nemam slov! :o Sutaz MOC roka tento rok asi fakt nema vyznam vyhlasovat a rovno Ti posleme odmeny. O0

Prihlásený Jammo

  • Príspevkov: 453
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #4 : 10. Október 2020, 21:49:19 »
Pekne  (y)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #5 : 10. Október 2020, 22:12:41 »
Nemam slov! :o Sutaz MOC roka tento rok asi fakt nema vyznam vyhlasovat a rovno Ti posleme odmeny. O0

Som dnes rozmyslal, ze nesmiem zabudnut tatrovakovi pripomenut, aby sa nezabudol prihlasit do sutaze ;)

Odhlásený Tatrovak

  • Príspevkov: 246
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #6 : 11. Október 2020, 00:33:06 »
Ďakujem všetkým za toľkú chválu , Hummer síce ešte nie je hotový , chýba mu hlavne interiér ale aj z vonku ešte zapracujem na pár detailoch a potom sem dám ďalšie fotky. Musím najprv prísť na to ako sa do tej súťaže prihlasuje a potom sa tam keď tak prihlásim  :D
A rozoberať sa ho zatiaľ nechystám a keď bude definitívne hotový tak spravím aj video z jazdnými vlastnosťami.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #7 : 12. Október 2020, 09:26:46 »
Velmi jednoducho. Na zaciatku kalendarneho roka byva uverejnena vyzva s navodom, ako sa prihlasit. Za minuly rok TU :oldman: Takze v tom case len sleduj forum.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #8 : 12. Október 2020, 11:02:32 »
Technic nie je moja obľúbená téma, ale perfektná práca, na prv pohľad je jasné čo to je, má to proporcie ako má mať, funkčné prvky a pod... určite prihlásiť do súťaže.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #9 : 12. Október 2020, 11:44:00 »
Tak toto je iná nádhera  :o (y) (y) (y)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #10 : 12. Október 2020, 17:46:29 »
Čav Tatrovák.
Tvoj Model  (y) som vychválil a poslal môjmu dobrému kamarádovi Arnoldovi (Schwarzeneggerovi), a o chvilu mi aj odpísal, tak ti tu predávam správu aj s jeho fotkami:

Grüsse dich Tatrofak,

moj dobry Kamaraden Paliason mi telefonoval a nadšene sa fyjadroval o tfojom Lego-Humrovi. Myslel som, že len kecala...

Teras fidím, že nekecala! Das ist Whaaahnzinn!!!

Celkofej fymakanej estetike najfiac dopomáchajú zupa-gail nelego-pneumatiky! Protitomu sú gumy na 2012-Paliason verzii také šajze-mrdky.
Ochranné rurky od predatora sú Wundabaaa! Das ist Zupa! Ti predatori, to sú dobra firma. Já kdysi jednému predatorofi prerazil kebulu drefennou kládou. Chfílu nato mu fybuchli atomofé hodiny na ruke, ako som upalofal do čopa, opieklo mi arš.

Tak nech sa ti darí a nech Hamr tobre slúži. Fšimol som si, že ideš s Zeitom a maš ho elektrický. Tiež som si dal nedafno prerobit jedneho z mojich H1 dizelwagenow na elektriku. Fritzlovia v Rakúsoch sú na to extrageilklase. (pozri Foto v Anhang)
 
PS. A ak maš rád zupa-akciu, pozri si moje filmy. Je to hlafne o akcii. Strelba, sfaly, a akcia, hergott! Aj s uzi najn milimida som strielal. A tie zbrane, oni sú to dost ťažký aparát manchmal. Taky minigun som dvihol len ja, nikto iný…no ešte Jessy Fentura. To sme točili toho predatora, jak máš tie rúrky na kapote. F druhom Terminatorovi som ho dvihol len ja. O tom to fšetko je: O sfaloch. O drine. A o akcii, tie moje filmy.

Čus.

mfg Arnold S.

PS2: Šadap, get daun, Put dat kuky daun, nau, en get tu da čopa!!!


ila_rendered

ila_rendered
« Posledná zmena: 12. Október 2020, 19:18:57 od Paliason »

Odhlásený Tatrovak

  • Príspevkov: 246
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #11 : 13. Október 2020, 21:50:34 »
Vedel som Paliason že toto je tvoja téma :D, a priznám sa že som dostal chuť postaviť Hummera keď sme mali s frajerkou maratón v terminátoroch, a všetka vďaka Arnoldovi že existujú tak úžasné stroje ako H1. Neboj sa Arnoldovky mám napozerané , dneska som akurát pozeral starý total recall a najbližšie sa chystám aj na predátora :D. A tvoju H1 jednotku som poznal dávno predtým než som našiel toto fórum, úžasná práca, čo do detailu mu môj nesiaha ani po portálové redukcie na polonápravách (ktoré ten môj bohužiaľ ani nemá :-\ ). A inak ten elektrický Hummer od Kreiselu bola veľmi dobrá myšlienka škoda že sa už zrejme nikdy H1, a ani v tej elektrickej verzií nebude vyrábať, aj keď človek nikdy nevie keďže sa Hmmvw má vyrábať ešte minimálne ďalších 20 rokov.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #12 : 15. Október 2020, 09:54:54 »
Tak super, už som sa bál, že ti tie filmy nič nebudú hovoriť... uff, mi odlahlo, tak to si potom "môj človek"  8)
To som aj ja robil, tiež som dosť Arnoldoviek púštal tej mojej. Najviac sa jej páčila Rudá Sonja, v ktorej hrá Arnie druhé husle ;D Hovorím jej, že ok, nieje to zlé, ale prvý Conan 10x lepší a rola, pre ktorú sa narodil. Ona nie, Rudá Sonja je lepšia! :D

Tak dík, že sa ti páči moj Hummer. Tvoj je v kategórií Technic s prehľadom TOPka! Môžeš byť spokojný.


Odhlásený Tatrovak

  • Príspevkov: 246
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #13 : 31. Január 2023, 14:48:11 »
Predstavujem vám novšiu verziu Môjho Hummeru H1, s tou predošlou nemá v podstate spoločné asi nič, možno nápravy, ale aj tie sú rozšírené o dve diery, celkovo je táto verzia širšia, dlhšia aj vyššia ako tá predošlá. Technicky je rozdiel hlavne v pohonnom systéme, ten tvoria dva buwizzy ktoré poháňajú dva buwizz motory, jedno PF servo na riadenie. Ostatné zmeny sú už len vizuálne.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #14 : 01. Február 2023, 09:29:14 »
Super.
A aspoň na fotkách to o dosť vyniklo v tej šedej.
Ešte nejaké video ako s tým ten Buwizz hýbe.