Autor Téma: Môj tretí príspevok  (Prečítané 14680 krát)

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 358
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #45 : 31. December 2020, 14:41:05 »
Prof. Brainstein's attack on the secret Lab - Bricking Bavaria
11. December
Výzva tu bola spraviť diorámu/vinetu nie viac ako 16x16 studs okolo našej obľúbenej figúrky do súťaže BrickingBavaria 2020 @Home. Prirodzene som musel urobiť scénku v mojej obľúbenej Lego téme Ultra Agents, ale nevedel som sa rozhodnúť, ktorú z mojich obľúbených figúrok z tejto témy zvoliť. Zahrnul som obe, ale hlavné zameranie je na profesora Brainsteina. Ten do seba v tejto scénke vstrebáva technológiu tajného laboratória agentov.
ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #46 : 31. December 2020, 14:55:25 »
no pekne, pekne. Potichu si a pritom rozbehnutý celý rok  O0

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #47 : 31. December 2020, 19:43:31 »
Paci sa mi, ako posledne hodiny prihadzujete nove MOCy! ;D Tak, tak, spravne - po polnoci to vyhlasujeme! :P (ale aj tak vsetci vieme kto to asi vyhra :D) No a inak celkom fajn stavby Dano - hlavne 8x8 vigneta a prof. Brainstein sa mi pacia! Tymto typom stavieb si sa u nas uz stal charakteristicky. (y)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #48 : 31. December 2020, 22:55:22 »
Aj malé veci sú pekné a dobré moci . Hlavne ta originalita nápadu  (y) (y)
Ta vineta mi  pripomenula borgský regeneračný výklenok  (y) (y)  i turista je super .
Roboti a sci-fi  ti idú pekne , každý mi pripomenie nejaký film z tohto žánru  :D

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 358
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #49 : 01. Január 2021, 18:21:05 »
Diky Všetkým, cením si to.

(ale aj tak vsetci vieme kto to asi vyhra :D)
No, aj preto sa mi ani moc prispievať nechce. Ako som písal v prvom príspevku z včerajšej reťaze, cítim z TatraLugu, že vás tu zaujímajú iné veci  :-\

Ta vineta mi  pripomenula borgský regeneračný výklenok  (y) (y)  i turista je super .
Presne to bol aj zámer, takže som rád, že si to rozpoznal, Buďo :)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #50 : 01. Január 2021, 18:23:40 »
No, aj preto sa mi ani moc prispievať nechce. Ako som písal v prvom príspevku z včerajšej reťaze, cítim z TatraLugu, že vás tu zaujímajú iné veci  :-\

Tak to si ale môže povedať aj ten čo stavia architektúru na jednotky baseplatov a nie jednotky metrov štvorcových. Či vozidlá s dvoma nápravami a menej  >:D

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #51 : 01. Január 2021, 19:48:13 »
Pekné kúsky (y)
Máš veľkú fantáziu. Najviac sa mi páči vineta 2 v 1.

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #52 : 01. Január 2021, 20:27:13 »
Viacero pekných vecí, páči sa mi hlavne pestrosť tých všetkých MOCov.  (y) (y)

K tomu, že "nás" zaujímajú iné veci - je tu málo aktívnych členov a ešte menej tých, čo aj niečo stavajú, tak to tak potom vyzerá. Väčšinu pozornosti potom majú tí najaktívnejší s témami, ktoré ich zaujímajú.
A k tej výhre, ak nie sú nejaké kategórie, tak budú malé MOCy vždy ťahať za kratší koniec. Boli tu aj pokusy o iné typy súťaží, ale bola malá účasť (a akurát tebe by podľa mňa pasovali, viď súťaž "21").
Mne by sa napríklad páčila súťaž o alternatívny model nejakej stavebnice, ale to tu už dávno nebolo.


Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #53 : 11. Január 2021, 15:36:25 »
Fíha, Dano, teba musela riadna múza kopnúť...tolko zaújimavých a dobre spravených neokukaných modelov čo si tu dal...hmm, klobúk dole.
Napísal som pár slov k tým, čo ma najviac zaujali:

The Collector: dobrá úchylnosť! Páči sa mi. Ide z neho stach, napriektomu, že sa usmieva. Ísť v noci vysypať smeti a takéhoto stretnúť pri kontajneroch... by som mu na kolenách daroval celý obsah svojho smeťáku, len nech neberie źiadné údy zo mňa. Tá hromada vecí a aparátov na ňom, to je śialené... v dobrom slova zmysle. A 80% dielov na ňom som ani netuśil, že také niečo existuje.


TigeRooster, Lunge, Tar & Feathers & Fire, Combine, Squat, Shark Suit Mech, Leg Press  - super su všetky, velmi rôznorodé a pritom každý je zaujimavý. Takisto vela súvislostí s filmami/hrami ma hned napadlo. A Gratulujem za výhru, dobre zvolili. Keby ja mám vybrať z týchto tvojich siedmych len jednoho naj, tak neviem sa rozhodnúť.  Velmi sa mi páči aj ten asfaltovač alebo žraločí oblek.


Tremor Mech - dobre spravený, vystihol si ten štýl, že to pasuje k povodnému tanku. Pobavila ma hlavne ta odpojená verzia :)) Dobre to posobí aj z toho náčrtku na papiery, ako si to mal premyslené dopredu.


8x8 plate challenge - sci-fi strana regeneračného výklenku nemá chybu.


Prof. Brainstein's attack on the secret Lab - geniálna kompozícia!!! :o, perfektne vystihnutý efekt úchopu/vytrhávania predmetov a zariadení zo zeme. A tie ruky a prsty ako si mu napolohoval...super to je, super!

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 358
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #54 : 11. Január 2021, 21:01:40 »
Pekné kúsky (y) Máš veľkú fantáziu. Najviac sa mi páči vineta 2 v 1.
Viacero pekných vecí, páči sa mi hlavne pestrosť tých všetkých MOCov.  (y) (y)
Fíha, Dano, teba musela riadna múza kopnúť...tolko zaújimavých a dobre spravených neokukaných modelov čo si tu dal...hmm, klobúk dole.
Ďakujem vám všetkým. Ako som už písal predtým, veľmi si to cením. Hlavne Paliasonovi za Top rozpis :) Možno teda predsa len neprestanem stavať :D


Tak to si ale môže povedať aj ten čo stavia architektúru na jednotky baseplatov a nie jednotky metrov štvorcových. Či vozidlá s dvoma nápravami a menej  >:D
K tomu, že "nás" zaujímajú iné veci - je tu málo aktívnych členov a ešte menej tých, čo aj niečo stavajú, tak to tak potom vyzerá. Väčšinu pozornosti potom majú tí najaktívnejší s témami, ktoré ich zaujímajú.
A k tej výhre, ak nie sú nejaké kategórie, tak budú malé MOCy vždy ťahať za kratší koniec. Boli tu aj pokusy o iné typy súťaží, ale bola malá účasť (a akurát tebe by podľa mňa pasovali, viď súťaž "21").
Mne by sa napríklad páčila súťaž o alternatívny model nejakej stavebnice, ale to tu už dávno nebolo.
Inak, keď spomínaš súťaže, Muffin - uvedomil som si, že ma súťaže a výzvy v 2020 naozaj najviac prijali k stavaniu. Nejaké tie súťaže na TatraLugu by isto neboli na škodu. Tá jedna čo bola pritiahla pozornosť podľa mňa.
A pri súťažiach by nešlo o porovnávanie počtu náprav či metrov štvorcových, lebo každý by mal rovnaké podmienky, ak neberieme v úvahu knižnicu dielov účastníkov. A aj to by sa možno dalo v pravidlách súťaží podchytiť.

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 358
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #55 : 31. December 2021, 15:57:48 »
Tento rok pre mňa nebol Legovo kreatívny, kedže som mal jeho veľkú väčšinu depku.
Toto je jediný výtvor, na ktorý som ako tak hrdý.

Helma zo žiadneho filmu, seriálu, či knihy
ila_renderedila_rendered

P.s.: ak má niekto na predaj/výmenu tie fialové kokóny z Galaxy Squad, dajte vedieť. Hodilo by sa mi ich ešte asi 20 (teda 40 polovičiek)  ;D

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 358
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #56 : 09. Január 2022, 12:17:24 »
Ešte jeden pokus. Raz sa naučím fotiť a zoženiem si riadne pozadie a svetlo
ila_renderedila_renderedila_rendered

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #57 : 09. Január 2022, 14:59:32 »
Aj som sa pôvodne chcel spýtať, či je to nositeľné  (y)

Mne sa to páči, aj keď to nie je celkom môj okruh záujmov.

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #58 : 09. Január 2022, 19:09:31 »
Ako je to vymakane  (y), ešte dať z boku nálepku FFP2 a v poho v tom môžeš aj na nákup... ;)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #59 : 10. Január 2022, 12:02:41 »
Parádny HELMATRON :) A v reálnej mierke dokonca! (y)

Dano, ja viem, že nechceš počuť, čo to pripomína, ale nedá mi to. Proste tie dredy, to je Predator, on to mal na hlave, ty na helme. Úkázal som inak tvoj výtvor môjmu otcovi, a on hneď - "to je jak z Predatora, on mal tiež také podobne vzadu"

Fajn dizajn celkovo, a aj sa to tam výborne hodí tie príčesky dozadu. A určite si zožen ešte zopár tých bublín a sprav dlhšie a bude to super. Ja také diely nemám, ked sa pýtaš.