Autor Téma: Fantázia v kockách ukrytá - Nová Baňa (16.9.2020 - 25.6.2021)  (Prečítané 24421 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Takze ubytko mame len na baraku a tam je moznost prespatia tak 5-6 ludi. Ja idem v sobotu teda len na otocku.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Ok, tak tym padom tiez pojdem len na otocku.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
No ja by som rád prespal. Ale otázne je ako to bude s odvozom exponátov, kto to bude viesť a kedy. Zas to vyzerá že sa budem musieť naháňať jak jebnutý, čo ma fakt už nebaví. Ale tak mesto som vystavil teraz už posledný krát.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
No jedna dodavka by Ta mala pockat, ak to nestihnes za 1 den zlozit. Zial kapacity na prespatie su obmedzene. A preco si mesto vystavil poslednykrat? Ved ma uspech. Ze sa dlho rozklada a sklada? Tak je velke, tak samozrejme.

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Bude ešte 1 miesto v nejakom aute z nedele do BA?
Pripadne v sobotu do BA.
Díky

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
Takže kto vlastne prespáva? Nech viem, či si riešiť nejakú alternatívu, alebo sa zmestíme.

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Bude ešte 1 miesto v nejakom aute z nedele do BA?
Pripadne v sobotu do BA.
Díky

Matej, v sobotu smerom z Novej Bane do BA mam 1 miesto volne (Dominik prespava).
Tak ta mozem zobrat ak  chces.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Na sobotnu rozoberacku zarezervujem obed v pizzerke niekedy na 12:00. Dame v ramci toho obeda aj daku rec co a ako dalej s vystavami, chatami, atd. Kto chce ist nech sa prihlasi, aby som mal presny pocet.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Na sobotnu rozoberacku zarezervujem obed v pizzerke niekedy na 12:00. Dame v ramci toho obeda aj daku rec co a ako dalej s vystavami, chatami, atd. Kto chce ist nech sa prihlasi, aby som mal presny pocet.

Hlásim 2 miesta ku stolu v pizzerke na sobotu.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Za mna tiez 2 miesta.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
ja sa tiež pripojím  8)

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Pripájam sa k obedu v sobotu. Kto teda pôjde druhou dodávkou? Rád by som prespal a pomohol naložiť druhu dodávku. :)

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Aj ja sa pripojím

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
Ja to pravdepodobne na tú 12tu nestihnem, ibaže by sa mi podarilo vyraziť z domu pred ôsmou.