Autor Téma: Fantázia v kockách ukrytá - Nová Baňa (16.9.2020 - 25.6.2021)  (Prečítané 24380 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Zalezi kolko nas bude. Preto sa vas pytam.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Ja to tiež vidím len na jeden deň

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
Ja sa chystám aj prespať, plus 1. S tým, že ja sa teoreticky vyspím "hockde", ale pre oca by som radšej reálnu posteľ v reálnej izbe(nie na chodbe).

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Ono de facto to vsetci stihneme okrem Liondeeho rozobrat za 1 den a ist prec.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Aktualny report z muzea:

Navstevnost prekonava vsetky ocakavania! Nestihaju sprevadzat, chodia velmi velke skupiny deti, cele skoly! Navaly su od rana do vecera, do uplne zaverecnej! Musia deti vyhanat od hracich stolov.
Zatial maju najvacsi uspech u deti: LEGOLAND mesto (strasne sa s tym deti chcu hrat), Star Wars, Technic Supercars. Pri Fabulande ich fascinuje mnozstvo rozmanitych zvieratiek a pri Friends maju hlasky typu "teta vy tu mate zazrak!" ukazujuc na balon a lietadlo vo vzduchu. ;) Velmi ich fascinuju pohyblive veci v CITY! A tymto smerom - rozpohybovanim exponatov - musime v buducnosti ist. Takze po otvoreni muzei zneme zatial uspechy. ;) (y)

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
O rozobratie sa nebojím, len som veľmi nechcel šoférovať dve cesty jeden deň. Tak ale nejako sa zariadim.

Je fajn, že nakoniec výstava funguje ako má (y)

Odhlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
ak sa pojde na pivo tak mozem prespat...

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Ako sme sa uz bavili, aj by som prespal, ak bude prislub durovej podmienky  :oldman:

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Budem prespavat jednu noc, ak bude teda voľno v aute nedeľu do BA, ešte musím zistiť ako pojdem v sobotu to dám zajtra vedieť kontretnym ľuďom.

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 454
Navaly su od rana do vecera, do uplne zaverecnej! Musia deti vyhanat od hracich stolov.

Fuu tak to sme mali štastie, že keď sme boli, tak tam nik nebol.

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Caute.

Ja neprespavam, v sobotu pojdem autom z BA.
Na vypomoc s rozoberanim sa ponukla aj manzelka, tak mam v aute volne este 2 miesta ak by sa chcel niekto zviest (napiste do vlakna ak ma niekto zaujem).
Ja si odveziem svoje veci + v kufri zostane volne miesto na par stredne velkych krabic - teda viem vypomoct aj tymto sposobom.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Caute.

Ja neprespavam, v sobotu pojdem autom z BA.
Na vypomoc s rozoberanim sa ponukla aj manzelka, tak mam v aute volne este 2 miesta ak by sa chcel niekto zviest (napiste do vlakna ak ma niekto zaujem).
Ja si odveziem svoje veci + v kufri zostane volne miesto na par stredne velkych krabic - teda viem vypomoct aj tymto sposobom.

Prespávať sa bude asi zo soboty na nedeľu. Neviem o koľkej máš v pláne ísť ale ak, tak by som šiel s Tebou v sobotu ráno tam. Záleží ako idú ostatný a aká je celková logistika.

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Môžeš ísť so mnou Dominik.
Pôjde s nami aj Inst, pred chvíľou sme sa dohodli.
Takže auto mám plne plne obsadené  (y)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Predpokladam, ze budeme potrebovat 2 dodavky (ci?) - tie pojmu spolu 6 ludi.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Predpokladam, ze budeme potrebovat 2 dodavky (ci?) - tie pojmu spolu 6 ludi.

To "ci? "  môžeš rovno škrtnúť . A určite bude treba 2 dodavky . Tá "žltá -Durom zohnaná "  bola naplnená na 85% pri inštalácii . Viď fotky z inštalácie .
Mala len ten nedostatok že mala dvojmontáž a osb dosky sa nedali položiť na ležato .
Je fajn ,že fotíš i naplnené dodávky , včull to pomáha  (y)

http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=2249.75

Druha dodávka čo šla odo mňa bola plná tak  65%  . (osb boli na ležato i hracie boxy tam boli Dominova dioráma a moje exponáty)

Aj keď  Jago v sobotu berie oba hracie boxy bude treba druhu dodavku .
« Posledná zmena: 09. Jún 2021, 21:45:48 od Buďo »