Autor Téma: Farebný svet v kocke - Trenčiansky hrad (17.10.2016 - 29.1.2017)  (Prečítané 121088 krát)

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Kláštor "Skalka"

Sám som zvedavý, čo z toho vznikne :)
« Posledná zmena: 20. Jún 2016, 11:25:05 od Juri »

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
JA som rozmyslal na "mensou " bojovou sceneriou zo STAR WARS ak na to bude flek niekde - v rámci moznosti tam naladovat vzetky MOCy star wars + hromadu vojakov a ofiko setov len treba domysliet podlozku- nieco aby to vice mene sedelo s podstavcami na Juggernautovy napriklad. neviem ci by sa na to dal pouzit nejaky nonlego matros ako KLF podotkol v teme Polskej vystavy tak by to mohlo mat v konečnom dosledku aj lepsi efekt ... Kazdopadne napady su vytane

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Dalsi objekt, ktory by mohol niekto skusit je kupalisko Zelena Zaba, alebo Čičmanská architektura. ;)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Tak, ja moc na stavanie casu nemam ale uz som konecne pohol z poriadkom v lego izbe a coskoro mozno bude volny aj stavaci stol.
Tatooine mam pokrabicovany a ten sa mi dobre rozklada, lebo sa da ulozit podla potreby a miesta co som si vyskusal v Kosiciach. Este davnejsie som zacal do Tatooine stavat otvorenu (z predu fazada, vzadu otvor a interier) kantinu, tak tu by som mohol dokoncit aby tam pribudlo nieco zaujimave, kde sa nieco deje (popijanie, vela roznich alienov, tanecnice, krcmova bitka ...)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Tak zatial to vyzera na MOCy od: Budo, Paliason, jz77, Kamil, Janicko, Bedo, STARHAWK, SkiFi, MiKeL, Liondee, Misoku, matt251, Chairudo, Kuba, Danybujek a KLF. Dalsi su zatial asi neisti.

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Ja by som priniesol niečo ak by som mohol  ;). S loďou som na tom asi takto :

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
ja som ponúkal k letisku budovu hasičov a ochranky s vjazdom, ak by bol záujem, len dajte prosím vedieť, iné som nestihol

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Staviam rímsky tábor Laugaricio kde bude Marcus Valerius Maximianus so slávnym rimskym nadpisom na skale v malej rímskej pevnosti-taborisku a oproti bude barbarska armadka medzi rieka a les... ;)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Sami: Mozes. ;)
martinn: To je otazka na Liondeeho, alebo Misokua.
Praetor: Super! ;) (y)

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
ja som ponúkal k letisku budovu hasičov a ochranky s vjazdom, ak by bol záujem, len dajte prosím vedieť, iné som nestihol

Som za Maťo ;)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
sami2001 Das to do star wars ??  :D

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Som za Maťo ;)

OK, potom dajte vedieť, kde to mám priniesť, je to na dvoch baseplateoch 32x32 pripojiteľné na letiskové baseplaty (viď foto u mňa v zbierke)

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
sami2001 Das to do star wars ??  :D
neviem ak sa to tam bude hodiť  :D

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
poslusne hlasim .. stavba na hrade pokracuje .. MOC bude fakt velky ... :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Farebný svet v kocke - Trenčiansky hrad (17.10.2016 - 29.1.2017)
« Odpoveď #74 : 04. August 2016, 09:15:41 »
Uz vieme termin instalacneho vykendu ??
Bolo by fajn si uz zacat planovat volno na tento termin

vikend 17-18.9. je napr IstroCON na ktory chcem ist
« Posledná zmena: 04. August 2016, 09:19:36 od STARHAWK »