Autor Téma: K.I.T.T.  (Prečítané 8826 krát)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
K.I.T.T.
« : 26. November 2014, 10:41:18 »
našiel som na nete zatial asi najvierohodnejšie spraveného kitt-a.
http://orionpax.de/23/index.php/showroom/gallery/32/Knight-Rider
len nechápem, čo chcel autor znázorniť tými šikmímy plate na kapote a narazniku?






Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: K.I.T.T.
« Odpoveď #1 : 26. November 2014, 10:51:13 »
Toto dielo poznam - jedno z tych lepsich stvarneni - ale nie je to este celkom ono. Tymi plates na kapote chcel znazornit asymetricky vyvysenu kapotu v tej casti Pontiacu TransAm.

ila_rendered

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: K.I.T.T.
« Odpoveď #2 : 26. November 2014, 11:09:12 »
jaaaj jasné, už vidim...no to by som tam ani nedával v takejto mierke...to tam uplne kazia tie study, hrozne sa to tam nehodi...bez toho by to bolo ovela krajšie.
Inak je to dost dobre spravené, aj tie okna su dobre použité, aj zaoblenie kapoty...
A celkom ono to nebude nikdy...tie zaoblene tvary to je peklo urobiť.

Vieš o nejakom ešte lepšom MOC-e?


Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: K.I.T.T.
« Odpoveď #3 : 26. November 2014, 11:16:18 »
Tie wedges na kapote tam ani mne nepasuju. Mozno by stacilo stred kapoty zvysit len o jeden plate hore.
Ale inac je to dost premakane. Kludne do ideas. Vedel by som to predstavit v serii Racers ako bol set 8169

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: K.I.T.T.
« Odpoveď #4 : 26. November 2014, 11:30:54 »
Vieš o nejakom ešte lepšom MOC-e?

Hej, videl som este premakanejsi - ale neviem ho uz najst kua! :/ Bol vo vacsej mierke samozrejme.
Inak ten "hrb" na kapote sa asi inak urobit neda - je kvazi 3-uholnikoveho tvaru a to tam inak nedas. Ale asi fakt radsej ho tam nedat vobec, ako takto. Tento to vyriesil takto.
« Posledná zmena: 26. November 2014, 11:32:29 od KLF »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: K.I.T.T.
« Odpoveď #5 : 26. November 2014, 11:46:33 »
Hej, videl som este premakanejsi - ale neviem ho uz najst kua! :/ Bol vo vacsej mierke samozrejme.
Inak ten "hrb" na kapote sa asi inak urobit neda - je kvazi 3-uholnikoveho tvaru a to tam inak nedas. Ale asi fakt radsej ho tam nedat vobec, ako takto. Tento to vyriesil takto.

Ano tu je to lepsie spravene...
Inak by toto bol super kandidat do Cussoo... A Michael Knight by mal mat urcite tieto vlasy, co si ho tam pamatam :-) :
http://www.bricklink.com/search.asp?itemID=93076&colorID=11

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: K.I.T.T.
« Odpoveď #6 : 26. November 2014, 11:50:55 »
Inak by toto bol super kandidat do Cussoo...

Tak zrovna ten co som tu poslal v IDEAS je... Ale tie vlasy by fakt mal mat tie, co si poslal. ;)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: K.I.T.T.
« Odpoveď #7 : 26. November 2014, 11:56:30 »
Tak zrovna ten co som tu poslal v IDEAS je... Ale tie vlasy by fakt mal mat tie, co si poslal. ;)

no s tymi par hlasmi a tak dlho v ponuke, je bez sance...


Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: K.I.T.T.
« Odpoveď #8 : 26. November 2014, 12:15:45 »
Tento to vyriesil takto.

Ten je tiež dobrý...len tu kapotu tiež nemá vyriešenú moc, hlavne to tam pokazil tým skosením šikmo dole pred čelným oknom. To tam tak vobec nemá byť.
Keby sa skombinuju obidva, tak by to bolo super...lebo jeden má niečo horšie čo zase duhý lepšie a opačne.


Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: K.I.T.T.
« Odpoveď #9 : 26. November 2014, 16:05:48 »
Hej, videl som este premakanejsi - ale neviem ho uz najst kua! :/ Bol vo vacsej mierke samozrejme.
Inak ten "hrb" na kapote sa asi inak urobit neda - je kvazi 3-uholnikoveho tvaru a to tam inak nedas. Ale asi fakt radsej ho tam nedat vobec, ako takto. Tento to vyriesil takto.

Len tak mimochodom. Ten chalan ma aj lepsie vytvory, mne sa paci Ford GT od neho.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: K.I.T.T.
« Odpoveď #10 : 08. December 2014, 23:46:56 »
toto je hotovy lego ideas model .. :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: K.I.T.T.
« Odpoveď #11 : 01. November 2020, 10:29:18 »
Dalsi pekny KITT - tentokrat v Speed Champions mierke.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: K.I.T.T.
« Odpoveď #12 : 01. November 2020, 18:31:06 »
Ten je pekný a použiteľný s minifigom, za to by sa nemuseli hanbiť, keby to vyšlo ako set.