Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 97714 krát)

Odhlásený Lenka

  • Príspevkov: 11
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #285 : 21. Marec 2020, 13:16:56 »
Napisala som email, tak uvidim ci sa ozvu. Mne sa to konto po novom zda ovela viac neprehladne. Neviem sa dopatrat k udajom, ktore som zadavala pri registracii. Rozmyslam, ze ten modular objednam cez alltoys ked maju 20 a viac % zlavy teraz.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #286 : 21. Marec 2020, 15:02:52 »
Napisala som email, tak uvidim ci sa ozvu. Mne sa to konto po novom zda ovela viac neprehladne. Neviem sa dopatrat k udajom, ktore som zadavala pri registracii. Rozmyslam, ze ten modular objednam cez alltoys ked maju 20 a viac % zlavy teraz.
Mal som ten isty problem. Napisal som im a bez problemov mi zmenili region a aj znizili cenu po pouziti vip bodov. Dokonca mi navrhla ze ked budem chciet ist do rakuska a pouzit body tam tak staci den dopredu napisat a daju mi ho spat na rakusku registraciu. Cize ak chcem eshop tak bude slovenska a v predajni bude rakuska. Kedze ale moze byt iba jedna registracia tak to treba vzdy podla potreby menit.
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #287 : 21. Marec 2020, 15:09:23 »
Kedze ale moze byt iba jedna registracia tak to treba vzdy podla potreby menit.

Ako u debilov ;) komu toto prospeje?

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 396
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #288 : 21. Marec 2020, 19:10:19 »
Nuž, mne sa stalo niečo podobné (registrácia v Rakúsku), na bratovu rakúsku adresu už mi doručenie nefunguje, nakoniec som poprosila nemenovaného krajana, či si to môžem nechať poslať k nemu do práce (kupón by po nejakom čase prepadol), a vďaka zatvorenej hranici to tam nakoniec zaviazlo. Vysvetlila som mu, že si môže domček poskladať, aj vláčik, potom že by z toho mohol zložiť kopu ďalších pekných vecí (je v skladaní lega fakt šikovný), ale mi napísal, že má aj v Rakúsku dielikov dosť a dosť  :P

Keď som kupovala minulý rok s doručením na Slovensko, to fungovalo aj s VIP bodmi, len teraz ma prekvapili vo finále objednávky, že kupón pre túto krajinu neplatí. Ak ste už niekto spísali nejaký žalospev alebo sťažnosť pre firmu, pošlite mi prosím text, nemám k takému slohu v cudzích rečiach nadanie... Môžme ich tým zavaliť! :)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #289 : 22. Marec 2020, 13:29:05 »
Ved im napis normalne po slovensky. Odpovie ti ceska operatorka.. no problem.
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený Lenka

  • Príspevkov: 11
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #290 : 23. Marec 2020, 18:22:05 »
Tak uz mi odpisali. Zmenili mi registraciu na SK a vratili VIP body + mi dali 750 bodov navyse. Vlacik zevraj pozerala, ale ze uz sa minul, takze smola.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #291 : 02. Apríl 2020, 15:42:03 »
Niekedy v priebehu apríla pribudnú do rewards.lego.com za VIP body nasledovné "blbosti", len aby ste vedeli ak by niečo z toho niekto nestihol kúpiť keď to ešte bolo v predaji... :-X

BB-9E™ Key Chain
Brick Separator Key Chain
Brick Suit Guy Key Chain
Lucy Key Chain
Star Destroyer™ Bag Charm
Landspeeder™ Bag Charm                         
Emmet's Construction Pod
The LEGO Movie II Set Accessory Set 2019
Knightmare Batman Accessory Set


Amíci dostanú možnosť "kúpiť" promo Mini Droid Commander, ale zas v Ázii nemajú ani tie prívesky  :P

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #292 : 21. Apríl 2020, 14:32:10 »
VIP na máj

2x body
75551 Brick-built Minions and their Lair
76157 Wonder Woman vs Cheetah

"May 4th" (May 1st – 4th)
2x VIP body na Star Wars, zľavy na SW, bonusový set minidioráma preletu nad DS2 https://www.lego.com/en-de/product/death-star-ii-battle-40407


za VIP body

= žrebovanie o White Boba Fett and stickers.
medzi 1. a 17. májom
zberateľský kúsok z 2010, ohodnotený na 95% by UKG
s nejakými vzácnymi nálepkami či čo
Dostupné pre: Canada (excluding Quebec), Estonia, France, Greece, Hungary, Ireland, Latvia, Lithuania, Luxemburg, Netherland, Austria, Switzerland, Slovakia, Sweden, United Kingdom, US.

= podpísaná* kniha LEGO® Star Wars™ Visual Dictionary.
*LEGO Star Wars designer Jens Kronvold Frederiksen.
« Posledná zmena: 21. Apríl 2020, 16:37:25 od papluh »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #293 : 29. Apríl 2020, 00:01:27 »
Začiatkom mája sa majú na Shop@Home objaviť sety čo boli exkluzívne v LEGO House.
Akurát dva z nich - strom a dinosauri sú limitované len na Dánsko, Britániu a Írsko :-\
edit 1.5. : oficiálne vysvetlenie je že sety sú hotové a v súčastnom stave spĺňajú podmienky len tých krajín

Cena by mala byť prepočet z dánskej

21037-1 LEGO House - 449 DKK
40366-1 LEGO House Dinosaurs - 599 DKK
4000026-1 LEGO House Tree of Creativity - 599 DKK


« Posledná zmena: 01. Máj 2020, 12:45:42 od papluh »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #294 : 01. Máj 2020, 12:48:36 »
May The 4th ..... nuda  >:D

2x VIP na SW
-20% na pár setov z čoho len 3 neboli v zľave aj predtým zvyšok blbé strielače a hodinky a zápisník

prvý predaj A-wingu
a
promo miniatúra 40407

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #295 : 02. Máj 2020, 10:45:04 »
To je doslova hanba táto akože "akcia"... To radšej nemali robiť nič ako sa takto strapnit... voľakedy bolo aj ucs za -40%, potom už len za -20% ale viacero ďalších setov za -40%, teraz toto? Pár smeti za -20%? Veď to človek dostane hocikde hocikedy...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #296 : 02. Máj 2020, 10:59:08 »
Začiatkom mája sa majú na Shop@Home objaviť sety čo boli exkluzívne v LEGO House.
Akurát dva z nich - strom a dinosauri sú limitované len na Dánsko, Britániu a Írsko :-\
edit 1.5. : oficiálne vysvetlenie je že sety sú hotové a v súčastnom stave spĺňajú podmienky len tých krajín

Tak to by ma zaujimalo blizsie - ake podmienky nesplnaju? Jedine co ma napada je jazykova mutacia na krabiciach. Co je fakt strasna prekazka! Ale uznavam, ze to nie je chyba TLG, ale legislativy EU.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #297 : 02. Máj 2020, 12:14:39 »
To nebolo povedané, ale keď sa porovná krabica LEGO House https://images.brickset.com/sets/AdditionalImages/21037-1/21037_alt1.jpg
vs Tree of Creativity https://images.brickset.com/sets/AdditionalImages/4000026-1/4000026-1_637185033399759570.jpg

Tak je napr vidieť že tam u stromu nieje počet dielov. Čo síce nás netrápi ale pre USA je to potrebné. Takže prvý rozdiel.
A ktovie čo iné tam chýba. Ono to asi neni až tak o EÚ, Írsko je v EÚ a tiež to dostane, tipujem že tam veci asi budú v dánštine a angličtine a varovania by mali byť v úradnom jazyku. Jo a bez EÚ by každá krajina mala rôzne pravidlá, skončilo by to tak že by si ako vždy pozreli dôležité trhy a na zvyšok kašlali, takto aspoň vedia že stačí to preložiť.

Samozrejme že by bolo jednoduché to nejak dolepiť, ale TLG si neriskne oveľa menej podstatné veci ako dolepovať legislatívne upozornenia ...



Ad May the 4th  - amíci nedostali nič, teda okrem A-Wingu a proma. žiadne zľavy ak nerátame hodinky a prívesky čo ani neinzerujú. To bude asi tým že im aj tak kolabujú dodávky.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #298 : 02. Máj 2020, 12:31:58 »

Ad May the 4th  - amíci nedostali nič, teda okrem A-Wingu a proma. žiadne zľavy ak nerátame hodinky a prívesky čo ani neinzerujú. To bude asi tým že im aj tak kolabujú dodávky.

Tak oni majú celý rok toľko zliav a v rôznych obchodoch, že toto ich nerozhadze...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #299 : 07. Máj 2020, 12:20:33 »
Tak LEGO House je nahodený 49,99 Eur čo neni nejaká zlá cena, dokonca na počet dielov lepšie ako veľa iných Architecture

https://www.lego.com/sk-sk/product/lego-house-21037