Autor Téma: Western - Výkupné  (Prečítané 2906 krát)

Kuba

Western - Výkupné
« : 08. Február 2017, 21:40:26 »
Představuji menší MOC, který už mám nějakou dobu postavený, ale teprve teď jsem ho nechal slušně nafotit.

Jedná se o MOC - Výkupné

Zde můžete spatřit opuštěný důl na divokém západě, ve kterém se ukrývají bandité. Ti unesli významného občana z nedalekého městečka. Místní šerif to řeší po svém a taky trochu zbaběle, tedy výkupným :) Za skálou se pak ukrývá tábor indiánů, ti pro změnu zajali bílou tvář. Jak s ní asi naloží?



odkaz na galerii: http://jukuruku.rajce.idnes.cz/Vykupne/
« Posledná zmena: 08. Február 2017, 21:42:35 od Kuba »

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
Re: Western - Výkupné
« Odpoveď #1 : 09. Február 2017, 08:39:40 »
Malé, ale premakané  (y)

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: Western - Výkupné
« Odpoveď #2 : 09. Február 2017, 09:26:41 »
Takéto sa mne veľmi páči. To ohnisko s rybou na otočnom ražni.....skvelý detail  (y)

Odhlásený MMX

  • Príspevkov: 108
    • Moje sety.
Re: Western - Výkupné
« Odpoveď #3 : 09. Február 2017, 16:38:10 »
Jednoducho krasne  ;) (y)

Kuba

Re: Western - Výkupné
« Odpoveď #4 : 09. Február 2017, 16:39:30 »
velmi pekne dielo a vynikajua kvalita fotiek, kiez by som aj ja raz vedel takto svoje diela nafotit ::)

Na focení jsem Lama a nemám na to ani dobrý přístroj, 1-2x za rok si pozvu domu bratrance co se focení věnuje a on mi MOCy nafotí. Z jeho fotkama to dáva vždy MOCu jiné grády. Já fotim na svůj malý foťáček maximálně vývoj větších staveb,nebo malé mcoíky, na kterých mi nevadí že nemáj lepší fotografii.

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Western - Výkupné
« Odpoveď #5 : 10. Február 2017, 14:36:12 »
Super to vyzera a dobre fotky  ;)
Western vlastnych stavieb je pomenej, asi vzhladom na maly pocet setov, ktore vysli. A tato tematika sa mi pacila spolu s Adventurers asi najviac v minulosti.

Naco sluzi ta vysoka vrtula?

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Western - Výkupné
« Odpoveď #6 : 10. Február 2017, 14:48:04 »
Pekne si to zrobil, tá polovica so skalou na pravo sa mi najviac páči... ten typický nádych - atmosféra sa ti podarila vystihnúť.  (y)
 
Naco sluzi ta vysoka vrtula?

veterná pumpa, čapuje vodu zo studne...

Kuba

Re: Western - Výkupné
« Odpoveď #7 : 10. Február 2017, 16:05:37 »
Naco sluzi ta vysoka vrtula?

Ano jak píše Paliason "na vodu" ta vrtule a věž, je prostě předchůdce čerpadla. Aby nemuseli kyblovat, prostě povolili zámek vrtule, do té se opřel vítr a vodu jim to vyčerpalo do připravených barelů  ;)

Odhlásený hrubko

  • Príspevkov: 76
Re: Western - Výkupné
« Odpoveď #8 : 11. Február 2017, 11:32:44 »
MOC je Pekny.
Ja len rozmyslam ako sa dostal hore ten "Ostrelovac"... Vystroj ani lano nema a ta skala vyzera na lezenie fakt narocne ;)