Autor Téma: AT-OT (MOD)  (Prečítané 1432 krát)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
AT-OT (MOD)
« : 03. Február 2017, 18:17:36 »
All Terrain Open Transport je klasický transportér používaný velkou armádou Republiky počas Clone wars. Ide o osem nohé vozidlo prispôsobené na prekonávanie najťažších terénov s hlavnou úlohou ( ako už názov napovedá) prepravu vojakov a nákladu pre boj. Jedná sa o remake klasického OTčka zo setu 10195 ktorý som mal zaparkovaný na poličke no vždy mi vadilo prílišné "obmedzenie " stroja kôli nutnosti integrácie mechanizmov pre pripojenie ku dropshipu -- taktiež velkosť ako taká a niektoré detaily boli až moc nedotiahnuté aby som ho mohol použiť pri mojich strojoch -- to bol dovod tejto "renovácie" . Stroj som prestaval - rozšíril a napratal odpovedajúci počet sedadiel do interiéru pričom som zachoval cik cak vzor z originálu - stroj teraz pojme množstvo klonov - je vyžší - má nohy na nastavitelných kĺboch a samozrejme lepšiu výzbroj  >:D


Výzbroj:
predné stredne ťažké protipancierové delá, zadné protipechotné turrety, pre obranu posádky sú na bočných pancieroch namontované 4 protipechotné opakovacie blastre a 2 protipancierové kanóny

Pancier:
klasický pancier používaný pre typ AT walkerov + generátory plazmového štítu pre prípad núdze - spotreba energie výrazne spomalí tank a znemožní strelbu z palubných zbraní

Typ: Walker
Posádka: 1 pilot, stroj teraz pojme až 32 vojakov

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: AT-OT (MOD)
« Odpoveď #1 : 03. Február 2017, 21:27:31 »
Pekne. Len ta rampa vzadu mi tam pride divna ked je sklopena. Nedalo by sa ju zasunut pod trup ?

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: AT-OT (MOD)
« Odpoveď #2 : 03. Február 2017, 23:07:31 »
Dalo dalo- ale original stroj ju ma hentak "hore" ona bola povodne asi na systeme hasicskych rebrikov ze jedna cast sa zasunula do druhej ... to by som este mohol skusit.
http://vignette2.wikia.nocookie.net/starwars/images/d/d5/Atot.jpg/revision/latest?cb=20050706063824