Autor Téma: Tatooine  (Prečítané 2026 krát)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Tatooine
« : 10. Október 2016, 23:52:59 »
Na Trencin chcem dokoncit dalsiu cast mojho Tatooinskeho mestecka a to dom najomneho lovca (aj s vlastnou pristavacou plosinou, mal by mat aj interier) a ohradene trziste - nie len par stankov hodenych v prazdnom mieste v meste ale priamo priestor vyhradeny na trhovysko a je aj pod dohladom Imperia kvoli bezpecnosti :)

Prace stale v plnom prude

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Tatooine
« Odpoveď #1 : 11. Október 2016, 18:57:38 »
Nádhera :) Už sa teším naživo ;)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Tatooine
« Odpoveď #2 : 11. Október 2016, 19:23:58 »
To bude šupa  :D (y) mas uz aj nejakeho vlastnika domu??

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Tatooine
« Odpoveď #3 : 11. Október 2016, 21:51:46 »
To bude šupa  :D (y) mas uz aj nejakeho vlastnika domu??

Este ne, mozno spravim nejaku verziu seba ako bad ass Bounty Huntera :)
Neco urcite vymyslim.

Zatial sa snazim doladit exterier aby som sa mohol presunut na interier, pac to bude jedina budova zatial co aj ma pohlad dovnutra a ma nejaky interier.

Este neviem aku lod tam dam na plosinu, nie je ejak uber velka ale a-Wingy tam parknu kludne aj dva.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Tatooine
« Odpoveď #4 : 11. Október 2016, 22:08:22 »
mne sa hrozne paci ta seda lod v pozadi- chcelo by to nieco jedinecne

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Tatooine
« Odpoveď #5 : 11. Október 2016, 22:43:01 »
mne sa hrozne paci ta seda lod v pozadi- chcelo by to nieco jedinecne

Ta seda lod v pozadi je prototyp maleho raketoplanu na masovu vyrobu. Pozuivany ako Imperialcami na nizsich hodnostarov a hlavne tam kde nemaju miesto na klasicku velku Lambdu, tak aj verejnim sektorom ako lacna alternativa k Lambde.

Je to nieco male ako je Phantom zo serialu Rebels, ma to miesto pre pilota + 5 pasazierov. Kridla to ma sklapacie. Mozno tomu bounty huntrovy spravim nejaku upravenu verziu. Civilne a vojenske sa lisia vo vyzbroji - vojenska ma plnohodnotne laserove dela dopredu a mozno slabsi kanon vzadu, civilna but ziadne alebo za priplatok len nizkoenergeticke laserove kanony vpredu :) ale upravami vlastnimi alebo na ciernom trhu nic nebrani  >:D

Na vystavu donesiem aspon 2ks, ta seda je Imperialna verzia a bude odparkovana alebo pristavat na Imp zakladni, druhu dam bud civilnu alebo tu BH modifikovanu.
Dlho som mal rozostavany len prototyp uplne len kostru ale kedze sa vystava posunula tak som sa do toho pustil a uz je to skoro komplet, chyba len dosperkovat interier a dorobit nejaku podvozkovu cast.

Len by sa mi hodil ten kokpit v trans ciernej, ten vypada so sedou asi najlepsie - ten mam ale len potlaceny zo starej lambdy a ta potlac prave brani vo vyhlade a na tu normalnu uz nie je cas objednavat z BL.