Autor Téma: SUPER TANK (SW)  (Prečítané 1874 krát)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
SUPER TANK (SW)
« : 25. Október 2015, 15:22:42 »
Nazdar všetci. dnes by som chcel predstaviť jeden z mojich ( podla mňa ) najkrajších tankov zo série Star Wars - ide o experimentálny tank ktorý sa naozaj volá SUPER TANK ( viem trochu divné meno)

Tento tank sa objavuje v sérii Clone Wars pri druhom útoku na Geonisis a nakoľko hlavným cielom tohto útoku bolo zničiť továren kde tieto tanky vyrábali, je jasné že mal klasickú kamufláž používanú ako aj Separatistami tak aj Republikov pre maskovanie svojich mašiniek. -- mne sa tieto kamufláže vyslovene nepáčia (je to len môj názor) preto som zvolil klasickú farebnú kombináciu tankov Separatistov teda šedú a tmavo modrú.

VLASTNOSTI:
Tank ako taký má jednu velkú výhodu / novinku - ide o štítové pancierovanie ktoré bolo vytvorené kombináciou hrubých plátov a energetyckého pola. Hlavnou zbranou tohoto tanku je dvojitý granátomet pod pohyblivým kusom pancierovania umiestnený na streche tanku, doplnený je dvojicou dvojitých stredných laserových diel a po stranách kokpitu má dalšie dve dvojité protipechotné delá.

Model má plne funkčný pohybový pancier na streche a pomocou ozubeného kolečka umiestneného v zadnej časti (vid. obr.) je možné odpálit 12 granátov z granátometu. Do nákladového priestoru je možné napratať další tank takže je to v podstate 2v1  :D .

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: SUPER TANK (SW)
« Odpoveď #1 : 25. Október 2015, 16:12:24 »
Beeeďo, ďalší super model, fakt chválim - vyzerá luxusne ;)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: SUPER TANK (SW)
« Odpoveď #2 : 25. Október 2015, 16:33:07 »
SUPER , Ufff mi v celku odlahlo lebo nema farbu ( tu divnu hnedo blatovu ) tak som sa bal ze to bude problem.
este by sa mozno hodilo podotknut ze ZIADNY model OKREM JUGGEROUTA nebol zostavený za pomoci BL. - všetky tie tanky sme stavali len z kociek co sme mali doma s bratom  O0

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: SUPER TANK (SW)
« Odpoveď #3 : 25. Október 2015, 20:12:34 »
Mno klobúk dole, ja určite takú zásobáreň nemám. Resp. mám veľa oficiálnych setov, ktoré zatiaľ na stavbu niečoho iného rozoberať nechcem.
Každopádne, aj AAT bolo najprv v pieskovej farbe, potom neskôr sa objavilo v CW aj v škále sivo-modrej, takže je podľa mňa len otázka času, kedy sa niekde objaví v Tvojom farebnom podaní ;)