Autor Téma: Collectable Minifigures  (Prečítané 186285 krát)

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #420 : 02. December 2015, 19:22:27 »
Tak bacha na vyjadrovanie pri tom posierani...

Simsponovci boli, su a budu jednym z mala, co pochadza z USA a ja to mozem nazvat "oblubene", a som celkom happy, ze sa ti zltoksichtovi tupci dockali aj zvecnenia v LEGO podobe, no v CMF si ich podla mna mohbli odpustit a nie vydat hned dve serie, radsej mohli vymysliet viac setov a v nich by mohlo byt viac figurok... Proste vdaka strnastej Spooky-serii, vdaka dvom seriam Simsonovcov a The Lego Movie serie sme prisli o celucky rok inych peknych CMF... Ale ja to prezijem, len som si tak pustil hubu a uvahy na spaciiiiir....
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený Ixor

  • Príspevkov: 58
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #421 : 02. December 2015, 20:23:46 »
Toto bude úžasná séria. A nevie niekto kedy má presne byť ?

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #422 : 02. December 2015, 20:24:35 »
Toto bude úžasná séria. A nevie niekto kedy má presne byť ?

IMHO leden

Odhlásený Ixor

  • Príspevkov: 58
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #423 : 02. December 2015, 20:57:51 »
Super vďaka.

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #424 : 02. December 2015, 21:00:49 »

Sam si jazvec, to je tchor  ;)


Keď už tak potom skunk, od tchora to má dalej ako od jazveca. (použi google)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #425 : 02. December 2015, 23:02:38 »
Keď už tak potom skunk, od tchora to má dalej ako od jazveca. (použi google)

tchor, skunk... smrdi to rovnako  :D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #426 : 03. December 2015, 00:33:21 »
Pre mna jedna z tych priemernych serii - jednoznacne naj je kralovna, to je sila ze zrazu do CMF dali premieru novemu druhu zenskych noh, aj rytier a ta zlata postava su fajn. Ostatne taky priemer, resp voloviny (dalsi kostym, muz s vitaznym poharom, tipek s rohami) a recyklaty (milionte variacie astronauta, ninju, indiana, a pod). Co ma totalne šokovalo a dava velke plusove body tejto serii je strašne vela novych dielikov - nielen ta sukna kralovny, ale aj babatko, skunk, sietka, mop, barle, sukna, neviem ci aj ten palcat neni novy.

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #427 : 03. December 2015, 01:04:02 »
Perfektná séria! Zlatý bojovník perfekt, sedliak s prasaťom paráda, skunk,... A rytier s palcátom, ide z neho strach. Iba tri figúrky o ničom - baletka, zlodejka a sedlák s pohárom. Ty brďo, ten zlatý je mega! Série minifigov sú jedné z najlepších vecí čo LEGO vydáva. Teda aj toto sa stalo postupne. Prvé série boli žalostné.

Kuba

Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #428 : 03. December 2015, 07:43:09 »
Prase, skunk, indiánka s dítětem, rytíř, královna, roháč s flétnou ... no všechno super, vše vyjmenované se mi hodí, něco i ve více kusech :)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #429 : 03. December 2015, 12:26:30 »
Prase, skunk, indiánka s dítětem, rytíř, královna, roháč s flétnou ... no všechno super, vše vyjmenované se mi hodí, něco i ve více kusech :)

 (y)

Odhlásený Aki

  • Príspevkov: 127
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #430 : 03. December 2015, 12:42:29 »
Konečně zase slušná série. Už začínám zase šetřit.
Farmář je dobrý nejen pro prase, ale i pro ten klobouk. Takový se nosil již v ranném středověku páni Castlaři.  8) C:-) ;)
Královna je fajn doplnění barokním figurám - škoda, že jsem se jich musel zbavit, tak tato figura už půjde mimo mne.  :-\
Rytíř je fajn - biják zvaný jitřenka, nový štít co už známe od egypťanů, ale s erbem. Jsem zvědav na potisk torza.
Indiánka - nó je fajn ta zavinovačka do středověku půjde, k westernu snad po nějaké úpravě, figura jako taková, ale nic moc, tedy. Ještě ty barvené pera vítám.
Faun je taky prima, typuji ho na jednu z těch do budoucna dražších figur, ale sám ho budu pořizovat tak maximálně kvůli té píšťale.

Ostatní už asi jde mimo mne. Ještě možná: skunk se tedy k westernu do budoucna hodí, baletku možná pořídím dceři a kendo šermíře přidám k ostatním japonským válečníkům, ale víc už fakt nic.  :-\

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #431 : 07. December 2015, 16:39:34 »
Tak pre mna urcite zlaty bojovnik, rytier, kralovna a zlaty bojovnik. Ten vyzera nadherne, som zvedavy ale na realitu.

A skoda ze ten farmar ma monterky, inak by sa dal pekne do Hradov pouzit :)

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #433 : 10. December 2015, 09:10:53 »
Zoznam Disney:
http://www.thebrickfan.com/lego-disney-collectible-minifigures-71012-rumored-list/

zaujimavy zoznam... hoci mam decka, polku veci nepoznam, co je dost zvlastne, kedze disney ma kopu super-znamych postav aj na dve serie. Tie posledne su asi z noveho filmu, ako pisu v texte...
Takisto ma zaujalo, ze vynechali kopu vyznamnych postav z hlavnych disney filmov, najma z mega uspesnej frozen. Podla toho zoznamu je evidentne, ze sa vyhybaju figom, ktore su v ramci Disney friends. Co je skoda ze sa to takto drobi, mame tak potom 3 typy figov disney - duplo, friends, classic. Skoda ze vo friends isli cestou novych figov, nic by sa nestalo, keby nechali klasicke, v tych setoch ide primarne o farebnost a zenske temy, nemuseli robit nove figy, ktore su potom nepouzitelne v lego "vesmire".
Je tiez mozne, ze budu dalsie serie disney figov, lebo sa mi zda luxus minut na limitovany pocet 18 ks take okrajove veci ako Lilo a Stitch, a naopak vynechat klasiku ako Goofy.

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #434 : 10. December 2015, 16:57:16 »
Výber celkom ujde ale prečo je ich 18? Btw myslím že hlavu figúrky angera bude tvoriť ten istý mold ako mold hlavy spongeboba ;)