Autor Téma: Space  (Prečítané 3981 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Space
« : 20. Apríl 2014, 01:09:54 »
Ako fanusik Space setov patrim medzi tych, co privitali spravu, ze novy CUUSOO set EXOSUITE bude niest klasicke logo Space. Toto logo sa tento rok objavilo aj na LEGO Movie Benny's Spaceship. Koluju preto dohady o tom, ci sa neobjavi nova Space seria. Dlhodoba licencia Star Wars tomu zjavne nebrani, nakolko paralelne s nou sa objavilo uz niekolko "vesmirnych" serii. Uvidime - nechajme sa prekvapit! ;)
Mozno trochu zaujimavosti okolo povodnych Space setov a figurok. Autor LEGO minifigurok a jeden zo Space dizajnerov - Jens Nygaard Knudsen - v jednom interview prezradil, ako mali interne rozdelenych kozmonautov; povodne boli len 2 farby - bieli a cerveni, kde cerveni boli "ti zli". ;) Neskor boli cerveni a bieli "vyskumnici", zlti boli "vedci", modri boli "mechanici" a cierni boli "bojovnici". ;) Ale oficialne to neprezentovali, nakolko nesmeli propagvat vojnu. Dalsi z povodnych Space dizajnerov - Niels Milan Pedersen - povedal, ze mali velky problem s umiestnenovanim "zbrani" na predky kozmickych lodi, aby to nepripominalo zbrane. A tak sa tam objavovali rozne radarove diely, detektory kovov a podobne, ale pre dizajnerov to boli vzdy zbrane. :)

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Space
« Odpoveď #1 : 20. Apríl 2014, 12:54:12 »
kiez by lebo space je podla mna jedna velka slabina pre lego v poslednej dobe :) novy space by som uvital len prosi mnie ziadne hmyzo alienov :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Space
« Odpoveď #2 : 20. Apríl 2014, 22:08:47 »
Vsak uvidime co zas vymyslia... ale kedze priserky decka miluju (vid. Chima, Ninjago a ine ) a ide to dost na odbyt tak sa troska obavam sklamania