Autor Téma: IDEAS  (Prečítané 260127 krát)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #360 : 30. September 2016, 10:50:31 »
iank naopak bysom uvital mozno nieco z naozajstnej vedya Historie .. figurke Einsteina, Aristoteles, Newton atd ... ale tiez nie v IDEAS proste ako seriu 16-18 minifigov a kludne tam moze byt aj zena a cernoch ;)

presne tak, to by bolo aj naucne pre decka... ale nejaku neznamu laboratornu krysu z NASA nepozna nikto, mala len stastie, ze je raritna zena v prevazne muzskom prostredi...

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: IDEAS
« Odpoveď #361 : 30. September 2016, 10:52:45 »
trosku sa mi naprikald aj prieci vyzdvihovat ludi ktory este ziju ked je asi tisi osobnosti ktore i tu poctu byt zlegovany :) zasluzia ovela viac
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Prihlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #362 : 01. Október 2016, 02:10:10 »
Len čo s tým ako mali spraviť keď to neodporuje pravidlám ? Vyhodiť hneď na začiatku? Vtedy keď to v rámci sociopolitickej korektnosti zbieralo body v rôznych médiach, kde to tá pani rozposlala ? Tak snáď nemajú masochistické tendencie. Takto to môžu nechať vyhniť kým príde k hodnoteniu a už to nebude tak in ...
Alebo nie a poddajú sa tomu tlaku. Ale to by bol dosť veľký precedens, ak sa nemýlim LEGO nerobilo reprezentáciu reálnej "nekomerčnej"osoby* a nieto ešte 5 rôznych naraz (živé či neživé, aj tam rodina do toho môže kecať, najmä v USA). Navyše pre nezajímavý set.
*osoby hercov z filmu sa nerátajú, tam vlastnia práva na postavu štúdia, športovci ako z DFB, F1 či NBA majú tiež licencie zastrešené cez jednu komerčnú entitu (klub/zväz)

Bohužial keď sa pozrú konkurenčné sety, tak je to mizéria - existujúce IP, veľké sety... keď sa to vylúči moc tam toho nezostane.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: IDEAS
« Odpoveď #363 : 01. Október 2016, 13:42:22 »
v pravidlach je napisane ze nema zmysel pridavat minifig packy ze tie urcite neprejdu vyberom takze z tohto pohladu si myslim ze taketo sety neprejdu :) ale proste mohli to napisat hned do hodnotenia pri tisicke a 5000 ze to je minifigpack a ze aj ked to je popularne ide to mimo mysleinku takto to vyzera ze si moze teda kazdy navrhnut minifig pack :)))
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený Iron man

  • Príspevkov: 38
Re: IDEAS
« Odpoveď #364 : 04. Október 2016, 20:27:58 »
Pozdravujem všetkých zberateľov a modelárov, obraciam sa na vás, s prosbou, kto môže a chce nech podporí stavebnicu zo stránky lego ideas. Ide o model založený na televíznom seriály agenti Šildu a ma už malo čašu, pravé teraz len 9 dni, a bol by som strašné rad keby išiel do výroby zatiaľ ďakujem. Tu je link: https://ideas.lego.com/projects/82583 ;D ;D

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: IDEAS
« Odpoveď #365 : 05. Október 2016, 16:20:48 »
Serial nepoznam, takze mi to nic nehovori, prepac  :D

Prihlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #366 : 06. Október 2016, 16:02:58 »
« Posledná zmena: 06. Október 2016, 16:04:30 od papluh »

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: IDEAS
« Odpoveď #367 : 06. Október 2016, 17:26:51 »
SPACEBAAAAAAALS :D

Po vecsom sete co bude ten rybarsky dom by mohlo prist nieco mensie a ten SB je celkom ok, je tam aj kopec TAN dielov tak aj na dieli to moze byt dobre. Dufam ze by tam spravili aj lorda Helmu aj princeznu Vespu

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #368 : 06. Október 2016, 17:57:15 »
Odpadnem, toto by som v ideas necakal...
Je to paradny set!

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: IDEAS
« Odpoveď #369 : 06. Október 2016, 18:16:17 »
heh, tie Hviezdne Gule ma takisto potešili, hlavne ale tým, že som si spomenul na ten film ;D Ako ten samotný karavan je nič moc, to tu také zloží skoro hocikto - proste City mierka. Keby minifigov spravia tak by to bolo pre fandov hodnotnejšie to ano.

SPACEBAAAAAAALS :D

Ondro, ja to mám ešte na VHS-ke nahrané so slovenským dabingom a hádam 100 razi pozreté....lepšie než v originály tie Helmove hlášky tam  ;D 

 

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: IDEAS
« Odpoveď #370 : 06. Október 2016, 18:32:22 »
Tak ten domček sa mi páči. Som zvedavý na final verziu.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: IDEAS
« Odpoveď #371 : 06. Október 2016, 21:26:13 »
heh, tie Hviezdne Gule ma takisto potešili, hlavne ale tým, že som si spomenul na ten film ;D Ako ten samotný karavan je nič moc, to tu také zloží skoro hocikto - proste City mierka. Keby minifigov spravia tak by to bolo pre fandov hodnotnejšie to ano.

Ondro, ja to mám ešte na VHS-ke nahrané so slovenským dabingom a hádam 100 razi pozreté....lepšie než v originály tie Helmove hlášky tam  ;D

pravda, ked som pozrel obrazky tak model nie je nic svetoborne, i ked tan vlakove okna by potesili :) ale urcite by museli dat komplet radu figov aby to  malo aj nejaku hodnotu - Lord helma, ten pobocnik (imp officer), jeden helmo stormik, Lonestar, Blaf, Jogurt a Vespa eventualne ta droidka, to by som potom urcite vzal

Tiez to mam parkrat napozerane a niekde stiahnute s CZ dabingom, SK si nepametam, mna dostali hlaska "Strilejte ritki"

Odhlásený Lego Girl

  • Príspevkov: 16
    • My Lego Talk
Re: IDEAS
« Odpoveď #372 : 06. Október 2016, 23:04:27 »
Mne se ten rybarsky dum libi o moc vice nez LEGO IDEAS sety, ktere vysly nedavno (Doctor Who, The Big Bang Theory). Moc se mi libi barevne provedeni fasady a ta radoby rozpadla strecha je taky super. Jsem zvedava, jak bude vypadat final design.  8)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: IDEAS
« Odpoveď #373 : 07. Október 2016, 09:14:23 »
Ondro, ja to mám ešte na VHS-ke nahrané so slovenským dabingom a hádam 100 razi pozreté....lepšie než v originály tie Helmove hlášky tam  ;D

....COMB THE DESERT  O0.....

a figy by to chcelo urcite....i MR PIZZA by bol zaujimavy fig
« Posledná zmena: 07. Október 2016, 10:46:15 od MiKeL »

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: IDEAS
« Odpoveď #374 : 07. Október 2016, 10:40:40 »
....COMB THE DESERT  O0.....

To mi pripomina ze musim zacat hladat INSTANTNE Rogue One, instantny film je film, ktory je v predaji este skor ako sa natoci :D :D :D
.... tuhle scenu uz nikdy nepoustejte....

Treba im pisat, nech urcite pridaju figy, bez nich by to bolo ozaj len na diely s nimi na policku