Autor Téma: IDEAS  (Prečítané 260010 krát)

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: IDEAS
« Odpoveď #240 : 30. Október 2015, 17:02:06 »
JJ presne to auto (y)
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: IDEAS
« Odpoveď #241 : 30. Október 2015, 17:25:16 »
Cudujem sa ako mohli niektore veci dostat tych 10 000 hlasov. Ale zas skoda ze niektore aj nepresili. Napr ten titanic sa mi osobne paci. Dnes som tak detailnejsie kukal IDEAS a velmi sa divim ake blbosti tam ludia davaju, dal som hlas len jednemu modelu z tych stoviek co tam bolo. Rozmyslam ze by som tam prihlasil aj svoju kacku ale neviem neviem

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #242 : 30. Október 2015, 17:37:15 »
Cely svet odsudzuje TLG za to, ze vyradilo tieto veci. Je to skoda. Ked mohli vyjst doslova somariny typu Research Institut, TBBT, alebo ked mohol vyjst megamodel GB HQ, tak nik nechape, preco nemohol vyjst jeden z tych modelov. Ked to takto pojde dalej, tak ludia nebudu mat motivaciu na IDEAS nieco davat. (n)

dal som hlas len jednemu modelu z tych stoviek co tam bolo.

Tak to ja som dal hlas mozno uz aj 100 modelom.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: IDEAS
« Odpoveď #243 : 30. Október 2015, 17:44:09 »
Tak to ja som dal hlas mozno uz aj 100 modelom.

myslel som tak, ze ten hlas som dal DNES ked som listoval zozname.  niektore napady su tam skvele ale nie natolko aby to bol set.  a ine su otrasne co by som na ideas nedaval. Ale to je zase subjektivne co sa komu paci. 

Napr ta modra Corvetta, mne osobne to nic nehovori ale z tohto obrazku si to viem docela ako set predstavit. Ale ta Punkova kapela no jednoducho otras.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #244 : 30. Október 2015, 19:09:24 »
Ako to už niekto na BS napísal, tak Ideas nieje o kreativite ale o popularite - danej témy a tvorcu.

Napríklad ten GB HQ, 10k dostala verzia od Sergia zo švajcu, ale v jeho build threade je jasné že to začal stavať až potom čo ECTO-1 bolo schválené. Ale taký OrionPax mal plnohodnotnú budovu už rok predtým a na Ideas mesiac pred Sergiom a dostal ledva 1k hlasov. Ale po internetoch sa píše chudák Sergio ako mu TLG ukradlo nápad ...

Hlavne treba prestať volať ten budúci set, že Ideas keď nieje.... viď čislovanie, nálepky a pod.

TBBT je jasný príkladom spomínanej popularity, je to známy seriál mos stým nenarobíš.
 Research institute bol od TLG risk a tak sa ktomu postavili, tá prvá menšia séria bola rýchlo preč a potom to museli dorábať.


... Rozmyslam ze by som tam prihlasil aj svoju kacku ale neviem neviem
Daj to tam, keď to spropaguješ tak to pár hlasov získa :D

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: IDEAS
« Odpoveď #245 : 15. November 2015, 18:35:26 »
wall-e, vyzera luxusne, cena £39,99
bye

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: IDEAS
« Odpoveď #246 : 15. November 2015, 20:01:22 »
Na Bricksete je pod číslom 75828 ešte ďalší set Ghostbusters. Čo to asi bude?

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: IDEAS
« Odpoveď #247 : 15. November 2015, 21:22:52 »
wall-e, vyzera luxusne, cena £39,99

keď kliknem na ten obrázok otvorí mi ho cez dajakú stránku a na nej sú dole fotky neznámych sympatických slečien, zaujali ma viac ako to čudo...

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: IDEAS
« Odpoveď #248 : 16. November 2015, 00:10:12 »
keď kliknem na ten obrázok otvorí mi ho cez dajakú stránku a na nej sú dole fotky neznámych sympatických slečien, zaujali ma viac ako to čudo...


Ja ziadne slecny nemam :-( furt len Wall-E....si lucky guy martin :D

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: IDEAS
« Odpoveď #249 : 16. November 2015, 02:27:37 »

Ja ziadne slecny nemam :-( furt len Wall-E....si lucky guy martin :D
sú dole pod obrázkom >:D, ale objavia sa až po niekoľkých sekundách od načítania stránky ;D
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #250 : 18. November 2015, 16:48:15 »
LEGO upravilo uchytenie hlavy u Wall-E
http://brickset.com/article/17707/this-is-the-official-wall-e-swivelling-head-fix

Skúsim si požiadať o opravnú sadu  ;)

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: IDEAS
« Odpoveď #251 : 19. November 2015, 14:29:01 »
Tak ten wallE ma fakt paradnu cenu. Urcite si kupim.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: IDEAS
« Odpoveď #252 : 04. December 2015, 10:14:16 »
Zdravim panstvo,
Uz par dni lustim stranku IDEASu, chcel by som tam pridat kacku, za pokus predsa nic nedam  ;)
Ale neviem ci som slepy ci blby ale nevidim nikde KDE sa pridava model..stale vidim len AKO  (video) ale nikde ziadny konkretny odkaz

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: IDEAS
« Odpoveď #253 : 04. December 2015, 10:23:23 »
Zdravim panstvo,
Uz par dni lustim stranku IDEASu, chcel by som tam pridat kacku, za pokus predsa nic nedam  ;)
Ale neviem ci som slepy ci blby ale nevidim nikde KDE sa pridava model..stale vidim len AKO  (video) ale nikde ziadny konkretny odkaz

Matúš, je to jednoduché: Prihlásiš sa, v hornej lište klikneš na SUBMIT, dole pod tými dvoma videoukážkami zaškrkneš, že súhlasíš s pravidlami a klikneš na ACCEPT. Potom už začneš vypĺnať detaily k tvojmu projektu...

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: IDEAS
« Odpoveď #254 : 04. December 2015, 11:17:39 »
Matúš, je to jednoduché: Prihlásiš sa, v hornej lište klikneš na SUBMIT, dole pod tými dvoma videoukážkami zaškrkneš, že súhlasíš s pravidlami a klikneš na ACCEPT. Potom už začneš vypĺnať detaily k tvojmu projektu...

dakujem  ;)