Autor Téma: BrickLink  (Prečítané 69952 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: BrickLink
« Odpoveď #120 : 16. Jún 2016, 21:26:53 »
No to tak byva, ked niekto testuje na produkcnom serveri ;) asi by som zavrel shop, kym sa to nezastabilizuje.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: BrickLink
« Odpoveď #121 : 17. Jún 2016, 09:57:27 »
Práveže najhoršie na tom je že to bolo testované od polky mája.
Ja som to neskúšal, takže neviem povedať či to bolo ešte horšie, alebo nič nezmenili...

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: BrickLink
« Odpoveď #122 : 17. Jún 2016, 13:07:38 »
Je to strašné, ako môžu niečo tak dobre fungujúce dovrzať.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: BrickLink
« Odpoveď #123 : 21. August 2016, 11:13:15 »
Ze cely Bricklink je dodzubany, o tom sa nemusime bavit. Ale vie mi niekto poradit, ako si zmenim adresu na NORMALNU??? Lebo aktualne sa adresa na Slovensko da nastavit len v takejto podobe:

Bricklink Dementny
Azijska 3
Bratislava
Bratislavský Kraj 81407
Slovakia

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: BrickLink
« Odpoveď #124 : 21. August 2016, 14:43:32 »
nie som si na 100% isty, ale ten kraj sa da myslim zrusit ked potvrdzujes objednavku, a tam zmenit adresu. a mozno to bolo tym ze som platil onsite paypal a zobralo to paypalovu adresu.  tiez ma to dost vytaca maju v tom hokej
bye

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: BrickLink
« Odpoveď #125 : 21. August 2016, 16:11:42 »
Neda sa to zmenit, ani pri potvrdzovani objednavky, ani v nastaveniah. :( Na chuja cely BL! (n)

Odhlásený ataman

  • Príspevkov: 6
Re: BrickLink
« Odpoveď #126 : 06. September 2016, 15:55:21 »
ako prosím Vás zistím cenu shippingu ešte pred objednaním?

lacný set z USA sa mi predraží s platbou za shipping, ale neviem aké sú ceny.

ďakujem

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: BrickLink
« Odpoveď #127 : 06. September 2016, 16:29:07 »
Napis predajcovi.

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: BrickLink
« Odpoveď #128 : 11. Október 2016, 09:12:25 »
vie mi niekto prezradit ako su pocitane tie percenta? ci je to z dieliku v danej hladanej farbe, alebo dielu ako takeho, nove+pouzite+vsetky farby... alebo podla coho?
bye

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: BrickLink
« Odpoveď #129 : 18. Október 2016, 15:58:16 »
je to drahsie o 44% ako priemerna cena cize nakupujes drahsie ako by si mohol :) toto je dost dobry Indikator aj ked nie u kazdej polozky to uplne sedi ale ja sa tym riadim snazim sa kupovas tak -50-100%+ pod priemer :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: BrickLink
« Odpoveď #130 : 07. November 2016, 19:57:46 »
Hladal som v nastaveniach bl, no nenasiel...
chcem zablokovat kupujucich so zelenou prilbou, pripadne s nizkym poctom hodnoteni. Nasiel som iba blokovanie uzivatelov s negativnym hodnotenim...
V poslednej dobe sa mi mnozia objednavky od individui, ktore si spravia registraciu, objednaju a uz na bl nepachnu :(
bye

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: BrickLink
« Odpoveď #131 : 07. November 2016, 21:08:46 »

Odhlásený Jan Jansen

  • Príspevkov: 18
  • Zberatel zaciatocnik :)
Re: BrickLink
« Odpoveď #132 : 24. November 2016, 23:16:19 »
Ahojte,ked si skopirujem nazov setu v BL a potom ho pastnem napr. do excelu, tak pred tym nazvom setu mam slovo Lego.Neviem ci ste si to vsimli.Robi mi to od tej poslednej vacsej aktualizacie Bricklinku.Ono ledva som ho chvilu pouzival,naucil som sa na nom co-to spravit a potom to zmenia  (y) Da sa tomu vyhnut?

Existuje moznost nastavit si aby sa mi defaultne zobrazovali ponuky setov len z EU?Teraz ked sa zaujimam o nejaky set,tak si ho dam hladat a potom musim filtrovat podla regionu.Je nejaka mozno ako odstranit tento medzikrok?Aby som mal stale zaskrtnutu EU?

Pacia sa mi niektore veci v tom MOCs shope.Ma uz niekto skusenost s nakupovanim tam?Kupim si tam set a oni mi ho poslu spolu s nejakym pdf navodom vo fyzickej/digitalnej forme?

Je nejaka moznost vyhladavat na BLinku aj podla obrazkov?Nieco ako upload obrazku do googlu?Alebo to je velke sci-fi zatial?  :D Lebo niekedy vidim set na fotke a za nic na svete neviem ake ma cislo a nezostava mi nic ine len prehladavat potom po jednom sete v ramci lego temy.A to ak som rad a dokazem zaradit set aspon do spravnej temy  :D

Da sa filtrovat obchody v ramci jednotlivych krajin aj podla poctu dielikov v ponuke?Napriklad chcem si pozriet len shopy,ktore maju 100 000+ dielikov a su v nemecku. 
Milovnik starych RPG hier, fantasy knih a po novom aj lega.

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: BrickLink
« Odpoveď #133 : 25. November 2016, 11:25:05 »
je tam filter, pri vybere dielika das more options a oznacis european union.
jednoduchsie je si nahadzat pozadovane dieliky do wanted listu a pracovat s nim, je tam viac moznosti zoradenia obchodov podla lokacie alebo mnozstva hladanich dielikov, efektivity nakupu atd..
bye

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: BrickLink
« Odpoveď #134 : 12. Apríl 2017, 10:34:10 »
Vie mi niekto poradit, kde na BL najdem mobilnu verzia BL? Lebo mi to nacitava vzdy celu stranku na mobile vo web formate - chore!