Výstavy > Ukončené výstavy

Výstava Bohdanovce nad Trnavou 23.- 29.10.2017

(1/11) > >>

Jago:
Po komunikácii s niektorými stálymi vystavovateľmi a po mojom dlhom zvažovaní, či sa do toho vôbec pustím, som dnes dohodol termín na výstavu v Bohdanovciach. Tá sa uskutoční v termíne 23.10 až 29.10.2017 - pondelok až nedeľa.
21. a 22.10. 2017 bude stavací víkend, rozoberať sa začne asi tradične hneď v nedeľu 29.10. a nasledujúce dni.
Nakoľko už bude po výstave v Čadci, nebudeme sa musieť "uskromňovať" s hracími boxami, exponátmi, banermi a pod. Rozlohou a zameraním by to bolo tak ako minulý rok, t.j. základ bude veľké mesto a Technic modely. Ďaľšie exponáty budú podľa ochoty vystavovateľov (môžete sa mi predbežne hlásiť)

Postupne budem pridávať ďalšie info, zatiaľ dávam do pozornosti termín. Podpora na výstavu v Bohdanovciach bude pravdepodobne delená podľa dohody s organizátormi ďalších výstav TatraLUGu. Náklady na cestovné budú preplácané, Pizza a nealko počas inštalovania zabezpečené.

STARHAWK:
Zatial len rychla reakcia.

1) Bude stacit vykend na tak rozsiahlu vystavu ? Naposledy sme to robili niekolko dni.

2) Vybavujes uz prispevok od VUC ako sme mali minuli rok ?
Btw rocnik 2018 by sme mohli skusit zafinancovat cez participativny rozpocet (ine chujoviny si pytaju prachy, toto by aj ludia mohli podporit) -> preto bude treba evidivat podrobne vsetky naklady, aby sme vedeli kolko bude treba pytat.

3) mame kontakt na pana s vytrinami, mohli by sme nejake modeli dat do vitrin cim by sa usetrilo miesto a zvisil pocet exponatov lebo ako sme sa s Papluhom bvavili vo vytrin sa da dat aj niekolko podlazi.

4) kolko ludi a kedy mas zabezpecene na dozor pocas celeho tyzdna ?

5) Ako velku chceme mat hernu zonu ? Mozem tam dodat aj ten moj DUPLO stolik, ten mal celkom uspech na FestHry
Tentokrat by sme to mali rozlozit trochu inak, viac priestoru tam treba

Jago:
1) naposledy to bolo niekoľko dní stavania preto, lebo sme začali v nedelu po 17.00 ešte len stavať stoly a potom sa stavalo viacmenej vždy po práci.

2) príspevok z VUC budeme žiadať

3) vitríny  - musíme zistiť ceny a podľa nich sa to bude riešiť

4) ja tam budem celý čas a určite tam bude na dozor ešte niekto - tak to bolo aj minulý rok

5) herná zóna by bola možno vo vedľajšej miestnosti

SkiFi:
somnou mozes standardne pocitat. Vybudujem stredoveku dedinku :) a M:Tron v2

kamil:
Jeden stavaci den si vyhradim na tuto akciu.
Co sa bude vystavovat, ako zvycajne? Poskytnem co bude treba.

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version