Autor Téma: Hummer H1  (Prečítané 1418 krát)

Odhlásený Pet55

  • Príspevkov: 22
Hummer H1
« : 02. Apríl 2018, 20:50:41 »
Tak tu je moj pokus o Hummer H1 - improvizacia s tym, co je dostupne ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Hummer H1
« Odpoveď #1 : 04. Apríl 2018, 10:50:36 »
Čau Pet55, tak moj Hummer tu má na fóre už menšieho bráška! :D

Nevyplnil si svoj vek v profile, takže neviem, ako moc objektívne bude moje hodnotenie.

Na Hummer sa to podobá, poznávacie tvary z predu, z boku máš, ale v tejto mierke by sa dal ešte lepšie spraviť v detailoch.
- Kolesá mi z toho celého najviac nepasujú - moc si ich vystrčil. A namiesto balónových by mi viac pasoval normálny typ pneu
- Predné svetlá by mal mať kruhové

Zvyšok karosérie nebudem do detailov rozoberať, sám si povedal, že to je improvizácia z toho čo si mal doma, takže to týmpádom neni podstatné.


Odhlásený Pet55

  • Príspevkov: 22
Re: Hummer H1
« Odpoveď #2 : 04. Apríl 2018, 19:14:27 »
Cauko. V prvom rade dakujem za nazor. Mam 34 rokov. S tymi kolesami mas asi pravdu, mam dostupne este jedny menej balonove. Svetla sa mi ine nedali urobit, nemam take velke kruhove. Dalo by sa na tom urcite este dost zlepsit, len je to u nas doma sranda, stavat mozem v podstate iba v noci ked syn spi a aj to je problem, ked potrebujem nieco z jeho vytvorov  :D
Tak este raz diky za zhovievavost ;)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Hummer H1
« Odpoveď #3 : 10. Apríl 2018, 13:38:27 »
Vekovo sme na tom presne rovnako: 35-ka už čaká za dverami  :D

Obmedzené podmienky pri deťoch si viem predstaviť, mám dve.

K tvojmu modelu ešte takto:
V rýchlosti som si pozrel net, a približne v rovnakej mierke som našiel dosť dobre spravený, verný predlohe.
Tvoj je o niečo vačší, viem...proste ber to len ako inšpiráciu.

ila_rendered