Najnovšie príspevky

Strany: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Posledný príspevok od sami2001 20. Marec 2024, 09:10:12 »
Zapojil by som sa, môžem poskytnúť svoju og vesmírnu loď a môžem postaviť ,,Santovho mecha”  ;D
12
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)
« Posledný príspevok od MiKeL 20. Marec 2024, 08:55:30 »
Super praca chalani (y)

papluh - ty si co zbadal pri tom spolocnom foteni? vyzeras akoby ta nieco vystrasilo  >:D
13
Pôvodne som mal záujem o jaskyňu s ťažiacimi zariadeniami hore na vyvýšenom kopci. Ale kľudne vezmem tie 2 moduly ako súčasť dediny. Prisposobim sa či budú tie vpredu vo výlohe alebo vzadu. Kľudne pomôžem aj so stavbou nejakých vozidiel, poprípade vlaku ak by nejaký bol.
14
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)
« Posledný príspevok od Mike 19. Marec 2024, 21:17:34 »
Ahojte v Mariánskej sály OZ vám všetkým ďakujem za účasť a počítajte už teraz, že budúci rok by sa mohol zopakovať ďalší víkend kociek :) mal som úvahu potiahnuť to už od piatku poobede. Skúste pouvažovať či by to bolo možné :) Ďakujem všetkým za pomoc i pri balení. Za dve a pol hodiny v sále už nič nebolo. Michal
15
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Posledný príspevok od jayor 19. Marec 2024, 21:06:38 »
kludne prenecham obsah kupoly niekomu inemu a ja si vezmem len tie pristavacie drahy a hangar
16
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Posledný príspevok od papluh 19. Marec 2024, 16:52:49 »
Vzhľadom na prejavený záujem a komunikáciu posledný víkend v Trnave to padlo na možnosť B - snežný/ľadový vesmír v štýle vianoc/sviatkov/severného pólu (výrobňa hračiek)

V priebehu týždňa nahodím organizačný Google Sheet čo sa týka rozdelenia aj dielov (kto robil posledne už pozná)

Zatiaľ predbežne prediskutovaný plán
ila_rendered
A: Pristávacia plocha - o samotný terén, hangár, odpaľovaciu rampu a možno nejakú sériovú raketu (čo ešte ani nevyšla) má zájem jayor
B: Kopula/dóm - samotnú kopulu si beriem ja, podľa toho ako to bude veľké tak by mohlo byť miesto na interné modely (jayor by rád vianočný Avatar strom :D)
C: samostatné stavby/scény - malo by sa jednať aspoň z polovice o modulárnu zástavbu základne ktorá buďe obsahovať scény, bude sa treba dohodnúť na vizuále, prepojení a pod. Ak sa nemýlim registrujem záujem od SkiFi, kupovbricks
D: jaskyna/baňa a zvýšený terén - malo by sa jednať od nejakú ťažbu kryštálov a pod, túto časť si chce zobrať Buďo a má nápad ako to spraviť (pod)povrchovo

ďalšie: rakety, vozidlá, autá - zatiaľ tu evidujem že MikeL by postavil niečo z aktuálnej série, Inst prisľubil niečo zo svojich aktuálnych MOC speederov, Jago tiež niečo podľa návodu. 
Ad návod, nemusí ísť aj o sériu, kľudne môže byť návrh aj podľa Rebrickable napr.
Zatiaľ sme nevyriešili ako s vláčikom, klasické koľaje sú asi trochu mimo, ale ak by sme to nejak zabudovali do nadzemky ... ?  nápady z netu ?
17
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)
« Posledný príspevok od papluh 19. Marec 2024, 15:57:27 »
Vďaka za účasť aj pomoc s balením.

Keď/ak prídu nejaké nové sety z podpory tak sa ozvem účastníkom. Ak neprídu tak sa ozvej aj tak  >:D

Nejaké foto od Michala z Mariánskej sály sú tu https://www.facebook.com/marianskasala/posts/pfbid0RXEvMJXRrZaSh3FxUhxH3Axqf6bQ7J8CR5T1LsPMxsNgy7WB51cK31xNRHjDsVZvl
18
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)
« Posledný príspevok od jayor 18. Marec 2024, 12:09:25 »
Dakujem aj ja za super atmosferu a vybornu akciu, Jago dufam ze o rok znova :D
Poslite sem niekto tu spolocnu fotku prosim
19
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)
« Posledný príspevok od Jago 17. Marec 2024, 23:05:19 »
Ďakujem všetkým vystavovateľom za účasť na výstave. Bola to makačka, ale zvládli sme to.
Prosím kto máte, nahrajte fotky na fórum.

Napíšte mi prosím do súkromnej správy, prípadne cez SMS, whatsapp, mail, ... sumu za náklady na PHM (prípadne aj za iné náklady), aby som to mohol vyúčtovať Michalovi z Mariánskej sály. Financie následne zašlem na účet.

Ďakujem za spoluprácu
20
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)
« Posledný príspevok od kamil 14. Marec 2024, 20:44:11 »
Ja prídem okolo jednej, vyložím krabica z auta a pôjdem na otočku k rodičom.
Vrátim sa okolo tretej a vybalím a poskladám dokopy čo bude rozobraté - najviac asi lode.
Strany: 1 [2] 3 4 ... 10