Autor Téma: Destroy the horror!  (Prečítané 3072 krát)

Odhlásený Arnold

  • Príspevkov: 13
Destroy the horror!
« : 06. November 2017, 09:32:39 »
Tato stavba je vyjádření meho názoru na Nexo Knights  :)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #1 : 06. November 2017, 09:47:27 »
mam podobny nazor  ;). za mna   (y) (y)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #2 : 06. November 2017, 14:10:05 »
za mna plna podpora  O0

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #3 : 06. November 2017, 14:20:46 »
 :D originalne, paci sa  (y)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #4 : 06. November 2017, 14:32:01 »
 (y) (y) (y)

Odhlásený LANDSER

  • Príspevkov: 153
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #5 : 06. November 2017, 14:49:41 »
Asi tak  >:D

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #6 : 06. November 2017, 18:17:24 »
Paráda, tiež súhlasím s Tvojím názorom  :vomitsmall:

Odhlásený Arnold

  • Príspevkov: 13
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #7 : 07. November 2017, 10:08:06 »
Díky za komentáře  ;)
Na českém foru se o Nexo knights horlivě diskutovalo,vzniklo i vlákno na otázku Nexo líbí-nelíbí  :)
Já jsem si najivně myslel,že nexo bude mít krátký život,ale bohužel jsem se asi zpletl.
Doufám,že snad klasiku Castle brzy oživí....

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #8 : 07. November 2017, 13:28:33 »
ako nadsenec pre stare dobre castle sety taktiez suhlasim s tym, ze nexo je na  :vomitsmall:
a na vedlajsi strom prosim obes Steva z minecraftu  >:D a upal carodejnicu alex z toho isteho bludu  >:D

inak ozivenie starych caslte setov, ale i classic townu, pirates ci space su ako to ftipne jeden z guruov tohto fora nazyva "mokre" sny viacerych z nas tu....


Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #9 : 07. November 2017, 13:42:53 »
ja dufam, ze tato nexo hroza uz o rok skonci... nadej mi davaju caste a velke zlavy na nexo odpad, vratane velkych setov - co by mohlo byt malym signalom, ze to neni nejaka pecka. Pri kingdoms a castle si taketo zlavy nepamatam, okrem 1 hradu. 2018 uz mali asi davno naplanovany, tak to asi neslo velmi seknut, ale hadam to bude posledny rok prznenia tejto temy. Aj decka to menej ziadaju...
Alebo sa to mozno zmeni na nocnu moru na sposob ninjaga, ktoremu uz dosli napady pred 4-5 rokmi, ale neohrozene tu strasi uz 7.rok, teraz dokonca s vacsou intenzitou kvoli filmu...
ale mozno chce TLG empaticky posilnit konkurenciu, kedze posledne roky, ked chce niekto pre decko normalny hrad ci piratov, musi siahnut ku klonom...

Odhlásený Arnold

  • Príspevkov: 13
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #10 : 07. November 2017, 20:42:55 »
na vedlajsi strom prosim obes Steva z minecraftu  >:D a upal carodejnicu alex z toho isteho bludu  >:D

 :D jj,to je taky velká tragedie...




Odhlásený Arnold

  • Príspevkov: 13
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #11 : 07. November 2017, 20:43:29 »
ja dufam, ze tato nexo hroza uz o rok skonci... nadej mi davaju caste a velke zlavy na nexo odpad, vratane velkych setov - co by mohlo byt malym signalom, ze to neni nejaka pecka. Pri kingdoms a castle si taketo zlavy nepamatam, okrem 1 hradu. 2018 uz mali asi davno naplanovany, tak to asi neslo velmi seknut, ale hadam to bude posledny rok prznenia tejto temy. Aj decka to menej ziadaju...
Alebo sa to mozno zmeni na nocnu moru na sposob ninjaga, ktoremu uz dosli napady pred 4-5 rokmi, ale neohrozene tu strasi uz 7.rok, teraz dokonca s vacsou intenzitou kvoli filmu...
ale mozno chce TLG empaticky posilnit konkurenciu, kedze posledne roky, ked chce niekto pre decko normalny hrad ci piratov, musi siahnut ku klonom...

Kdyby aspoň každý rok vydali nějaký retro set,jako byl v roce 2002 set Black Falcon's Fortress a Black Seas Barracuda.
Mohli by z každé serie pustit jeden a byl bych spokojenej  ;D

Odhlásený Hacislav

  • Príspevkov: 8
  • (_´_(_´_)_´_) sloni na útěku
    • Brick Ring
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #12 : 11. November 2017, 21:32:49 »
Konečně nějaké pěkné vyjadření s tábora odpůrců Nexo, misto jen pouhého slovního "mlácení prázdné slámy".

Co přesně má být ten rozmlacovaný vozík? S fotek to není moc poznat.

Mě osobně Nexo nijak nevadí. Nějak tu všeobecnou histerii kolem této serie nechápu. Nexo je pro mě dobrým a hodnotným zdrojem dílků.
A upřímě, vynechám-li Kingdoms a Fantasy Era (která je mou srdcovkou), tak v rámci Castlu toho není moc co by semi vyloženě líbilo a řada setů která spadá do "klasik Castle" se mi dokonce vyloženě nelíbí.
můj BL shop: Brick Ring

Odhlásený Arnold

  • Príspevkov: 13
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #13 : 12. November 2017, 16:53:50 »
Ta věc co ničí je (byl) katapult.Našel jsem tento set 70311 pod vánočním stromkem (když se mi prý líbí ty rytíři),první věc co mi napadla,když jsem to robalil a uviděl,že to nebudu ani otevírat a někoho tím obdaruju,ale pak pod návalem vzteku, se zrodila myšlenka na tento MOC :-)

 Jinak já jsem zapřísáhlej odpůrce nexo a vůbec nechápu,že to žije už dva nebo tři roky  >:(  Přijde mi, jako by se na desingu tech setů podílel Michal David s někým  z rodiny Kočků...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Destroy the horror!
« Odpoveď #14 : 12. November 2017, 17:29:26 »
zaujímavé na tej scénke je, že to Nexo tam zapadne  >:D
vojak nieje moc odlišný od ostatných, červený vyzerá ako štylizácia medium-rare minifiga a katapult po rozobraní vyzerá ako iný z castle :D
kto nevie o čom je Nexo, tak si ani nevšimne že to má mať nejaké posolstvo