Autor Téma: Taká menšia zbierka lega /technic, model team, racers/ :-)  (Prečítané 7450 krát)

Odhlásený zaskoRK

  • Príspevkov: 11
Re: Taká menšia zbierka lega /technic, model team, racers/ :-)
« Odpoveď #15 : 10. Máj 2012, 22:09:40 »
Dakujem pani. Veru nejaka lego party v RK by nebola od veci :-) Inak drdano vitiriny nie su problem, robil mi ich kamarat na mieru, takze ak budes mat zaujem nie je problem. A podla mna neboli ani nejak drahe :-)

Model team je super, chcel by som aj ostatne, ale uz su to poniektore drahsie kusky, takze az ked nasetrim :-)

A keby bolo na mne, tak toho lega je podstatne. Ale ucim dceru na lego a ma tiez par peknych kuskov, mozno dam foto.

A krabice veru fotit nejdem, su pekne zabalene vo vreciach a ulozene na pojde. Skoda len ze nemam vsetky, asi tak 30% mi chyba.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Taká menšia zbierka lega /technic, model team, racers/ :-)
« Odpoveď #16 : 11. Máj 2012, 13:12:17 »
Závidím - krásna TECHNIC zbierka. A tie Model Team sety...  :o

Ľudia, mať tak dom alebo aspoň vlastnú izbu, hneď by som si do nej dal nejakú vytrínku. Takto sa musím uspokojiť s ponúknutým miestom v obývačke 3-izbáku...

Odhlásený zaskoRK

  • Príspevkov: 11
Re: Taká menšia zbierka lega /technic, model team, racers/ :-)
« Odpoveď #17 : 11. Máj 2012, 13:37:04 »
Vsak aj ja to mam v obyvacke  :))

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Taká menšia zbierka lega /technic, model team, racers/ :-)
« Odpoveď #18 : 11. Máj 2012, 16:13:30 »
Vsak aj ja to mam v obyvacke  :))

Akurát, že (zatiaľ) v rodičovskom byte nemám možnosť si obývačku prispôsobiť podľa seba... :P

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Taká menšia zbierka lega /technic, model team, racers/ :-)
« Odpoveď #19 : 09. Júl 2013, 09:36:06 »
hello
parada.. ja som sa k technicu dostal len nedavno.. teda vedel som o nom, ale prepadol som mu az zaciatkom maja, ked som synovi kupil prvy set. Momentalne sme na cisle 25. co za dva mesiace nie je zle.. a to sme boli dva tyzdne na dovolenke :-)))
Ale o takejto zbierke mozem zatial iba snivat :-)) teda v RK hned dve taketo zbierky.. klobuk dolu pani :-)) (y)
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo