Autor Téma: Kvalita pošty  (Prečítané 49369 krát)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #60 : 11. November 2016, 12:25:28 »
Hentaky bordel pekne reciklujeme dalej. Zena ked nieco posiela tak mame stoh krabic a takehoto matrosu na vystelku - je to najefektivnejsia reciklacia - bez dodatocnej energie a znecistenia sa da veciam dalsie vyuzitie.

Presne tak - ja to riešim rovnakým spôsobom: doma stoh krabíc a krabičiek od všetkého možného a tým vystieľam medzipriestor medzi setom a krabicou. Je to určite lacnejšie a jednoduchšie, než zbytočne kupovať ďalší obalový materiál...

Odhlásený Pali Z

  • Príspevkov: 81
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #61 : 11. November 2016, 15:33:45 »
dobre ale o polovicu menšia krabica by tomu neuškodila...

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #62 : 13. December 2016, 11:59:34 »
toto uz je asi do "fun", pozeram ze dalsia moja zasielka si spravila vylet, amici maju zjavne hokej v Slovenia a Slovakia :D
bye

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #63 : 13. December 2016, 12:31:50 »
Lol, tak to som este nevidel, pekne  :D
Inak ja som si objednaval par veci z eshopov a na postach su teraz take rady...ze nabuduce kamenna predajna radsej.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #64 : 16. December 2016, 23:35:38 »
Dnes mi prišli Dimensions z Amazonu.  V rámci srandy objednávka z .co.uk prišla z nemeckého skladu, a z Nemecka .de z UK skladu.

Vľavo je krabica s dvoma vrstvami setov a asi 0,5 cm rezervy na výšku. V strede by mali byť tiež dve vrstvy a vpravo jeden set. Inak obe z jednej objednávky a prišli deň od seba, logiku za tým netreba hľadať (teda z hľadiska zákazníka, tipujem to na kombináciu skladového systému a ceny poštovného keď to nieje krabica).
Takto by to malo byť vysoké na dve vrstvy a ako to vyzeralo vnútri. Evidentne LotR vyhráva nad M:I a Dr.Who  >:D

A aspoň vieme ako Benny prišiel k prasknutej prilbe

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #65 : 17. December 2016, 10:58:14 »
este stastie ze toto som riesit nemusel...

mne sa posledne vratila zasielka z USA.  3x mi pisal co je so zasielkou. tri krat som mu dal sledovanie aj link v anglistine na nasu postu kde si vedel pozriet svoj status s tym ze zasielka je u nich v US a dalsi krok je na nom aby sa siel informovat co sa deje.

toto je asi 5ty krat co mi z USA vratila zasielka.  Neviem ako u nich funguje doporucena zasielka. ci nechavaju nejaky cetlik v schranke alebo co..

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #66 : 19. Január 2017, 15:05:30 »
Taketo oznamenie o ziasielke som dostal tento tyzden. Kedze mi to doniesol kurier domov a pracovny cas kurierov sa zvykne zhodovat s pracovnym casom beznych obcanov, a navyse sa mi ten kurier vraj nevedel dovolat, tak zasielku prevzali susedia a takto mi to oznamili ;)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #67 : 19. Január 2017, 15:44:36 »
Taketo oznamenie o ziasielke som dostal tento tyzden. Kedze mi to doniesol kurier domov a pracovny cas kurierov sa zvykne zhodovat s pracovnym casom beznych obcanov, a navyse sa mi ten kurier vraj nevedel dovolat, tak zasielku prevzali susedia a takto mi to oznamili ;)

este zabudli napisat ze sa s nim uz stihli zahrat a ze je super :)

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #68 : 19. Január 2017, 15:51:10 »
Ja mám momentálne problém s Jyskou. Včera mal byť doručený tovar a nič faktúry sú na 18.1. Už som im aj písal zatiaľ bez odozvy ešte šťastie že to je dobierka takže ma to zatiaľ nestálo ani cent.
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #69 : 19. Január 2017, 16:19:15 »
Taketo oznamenie o ziasielke som dostal tento tyzden. Kedze mi to doniesol kurier domov a pracovny cas kurierov sa zvykne zhodovat s pracovnym casom beznych obcanov, a navyse sa mi ten kurier vraj nevedel dovolat, tak zasielku prevzali susedia a takto mi to oznamili ;)

Kubko ho uz otestoval?  ;D

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #70 : 19. Január 2017, 16:32:22 »
Kubko z neho už polovicu pojedol...

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #71 : 30. Január 2017, 10:19:22 »
Nonsens kurierske sluzby u nas. Napriek tomu, ze mam na BL zadane tel.c., predajcovia na to zjavne kaslu a kurieri su bez neho uplne bezradni. Kazdopadne vynimocne musim pochvalit postu, ze mi dali tip, kedze som sa najskor obratil na nich, ci nevedia, co s tou zasielkou je podla cisla.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #72 : 30. Január 2017, 10:27:54 »
Mám zlé tušenie že ma čaká podobný osud sakra. Fakt to doručovanie na SK stojí za prd. Zas na druhej strane som si objednal platňu z Talianska na adresu do TN a pohodka. Kuriér mi volal. Zavolal som domov a otec mi to prevzal.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #73 : 30. Január 2017, 10:30:55 »
Tak som tam teraz volal, ze uz je to na ceste naspat odosielatelovi, ale ze to este vedia vratit, tak som im nadiktoval adresu do prace a aj t.c., zajtra by to uz snad malo dorazit.

Mám zlé tušenie že ma čaká podobný osud sakra. Fakt to doručovanie na SK stojí za prd. Zas na druhej strane som si objednal platňu z Talianska na adresu do TN a pohodka. Kuriér mi volal. Zavolal som domov a otec mi to prevzal.

Ak mas k tomu tracking number, tak pripadne skus to GLS pozriet, aspon tuto spolocnost mi odporucili na poste a hned som to tam aj nasiel.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Kvalita pošty
« Odpoveď #74 : 30. Január 2017, 20:42:20 »
je to uplne jedno ci to vozi posta dhl dpd alebo snad aj sanitka .... stal som v jednom nemenovnom eshope prisla dhl typek chytil lego krabice z 3 metrov to supoval dnu ... povedal som mu ze za toto by som ho okamzite vyhodil a on mi odvrkol to dnes poleti este 3x ... to nie je o firmach to je o ludoch .. povedal som mu ze vidle do ruk a naberat slamu na nic viac nie je hodny ...
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space