Autor Téma: MicroCITY  (Prečítané 50633 krát)

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
Re: MicroCITY
« Odpoveď #60 : 18. September 2017, 20:36:11 »
Diky chalani :) S jedlom rastie chut a ja mam inspiraciu na dalsie, len kto to bude stavat :P Tato jedna bytovka ma cez 1200 dielikov, aj ked je pravda, ze dost vela islo na reklamny banner. Ale aj bez neho je to cez 1000, takze 2-3 taketo bytovky su objemovo ako jeden modular. Skusim cez tyzden porobit dalsie, kym mam slinu. Na realne stavanie by som asi musel konvertovat od Technicu, dve tak odlisne temy by som priestorovo nezvladol(a uz vobec nie moja nastavajuca) :)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: MicroCITY
« Odpoveď #61 : 18. September 2017, 21:03:57 »
No hold za všetkým treba hľadať ženu...  ;) Ale bytovecka moc pekna  (y)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: MicroCITY
« Odpoveď #62 : 18. September 2017, 21:37:17 »
pekné, dokonca to vyzerá, že to bude v mierke k tomu "väčšiemu mikro" kde základné auto je 2x4 study.
Možno by to chcelo dorobiť nejaké do toho obrázku aby sa to dalo lepšie porovnať.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: MicroCITY
« Odpoveď #63 : 18. September 2017, 22:03:29 »
Tak toto je paradne. Vykasli sa na technic ;)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: MicroCITY
« Odpoveď #64 : 18. September 2017, 22:06:53 »
Úplne "me gusta". Fakt vydarené ;) (y)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: MicroCITY
« Odpoveď #65 : 18. September 2017, 23:03:02 »
pekne spracované, ale tá reklama... ach jaj zamorené sú celé mestá :-( aspon lego by mohlo byť bez reklamy na budove. :-)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: MicroCITY
« Odpoveď #66 : 18. September 2017, 23:06:26 »
Ze to napise zrovna Petrzalcan, kde su fasadove malby na panelakoch priam kultove, by som necakal! ;D

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
Re: MicroCITY
« Odpoveď #67 : 19. September 2017, 07:32:49 »
pekne spracované, ale tá reklama... ach jaj zamorené sú celé mestá :-( aspon lego by mohlo byť bez reklamy na budove. :-)

Snazil som sa vystihnut realitu, ak bude tych bytoviek viac, dalsie budu bez bannerov ;)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: MicroCITY
« Odpoveď #68 : 19. September 2017, 21:54:18 »
Ze to napise zrovna Petrzalcan, kde su fasadove malby na panelakoch priam kultove, by som necakal! ;D
No bývalý Petržalčan :-) , ale tak tie maľby to je niečo iné, som odporca toho vizuálneho smogu ktorým je zaplavené naše mesto.

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
Re: MicroCITY
« Odpoveď #69 : 20. September 2017, 13:26:25 »
Tak, a je tu dalsia bytovka do MicroCITY, tentokrát zľahka inšpirovaná polyfunkčným objektom na Komenského v Košiciach. Polyfunkčný preto, lebo na prízemí sa nachádza pošta a v ďalších plánovaných moduloch(minimálne dvoch) budú aj nejaké obchodíky.







Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: MicroCITY
« Odpoveď #70 : 20. September 2017, 13:42:14 »
LUXUS!!! :o (y) Chvilami rozmyslam, ci sa pozeram na model, alebo realnu stavbu. To bude aj tymi kvalitnymi rendermi. (y)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: MicroCITY
« Odpoveď #71 : 20. September 2017, 16:49:16 »
Páči sa mi aj ta predošlá bytovka ale táto druhá je super realistická  (y) a pritom to nieje len taká krabica  ;)  (možno nejaký stromček by to mohol ešte osviežiť)
Ja čo sa nápadov v micro city týka akosi na suchu . Neviem ako si na tom z dielmi ale tu druhú bitovku bych vedel i zrealizovať ak by si súhlasil  :D
Aspoň takto bych prispel do micro city  ;)

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
Re: MicroCITY
« Odpoveď #72 : 20. September 2017, 17:16:55 »
Dikes, sam som prekvapeny, ako to vyslo, pritom tam nie su pouzite ziadne zazracne techniky, iba jednoduche stavanie.

S kockami som na tom biedne, doma mam takmer vyhradne technic sety, z tych par brickov, co sa tam sem tam vyskytne sa toho vela neda postavit. Okrem toho mam jeden Hovertank so starwars, kde je zopar pouzitelnych LGB aj DGB brickov a potom za tri plne cartdor tegliky netriedeneho kadecoho. Takze na tuto stavbu by som pri velkej fantazii naskrabal zo 10% dielikov, celkovo to ma 1360.

Tiez som rozmyslal, ci by to niekto s vacsim zdrojom klasickych dielov nevedel zrealizovat. Nemalo by tam byt nic nedostupne, alebo prilis vzacne, aj ked som kontroloval iba ti najpodzrivejsie dieliky, nemam prehlad, ktore rozmery platov su v akych farbach dostupne, ale myslim, ze sa to bude dat realne vyskladat s mozno drobnymi upravami v konstrukcii.

A dalsia vec - ako som spominal, chcem pridat dalsie aspon 2 moduly, realne je ta bytovka taky dlhy had s dalsimi kridlami, chcel by som vystihnut pocit aspon ako sa javi na Komenskeho ulici, uvidim, ako sa mi to zadari. Hlavne to udrzat v realistickej urovni a zaroven dostatocne zaujimave po celej dlzke.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: MicroCITY
« Odpoveď #73 : 20. September 2017, 22:23:45 »
Nádhera, človeče - na tú mierku fakt feši ;)

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: MicroCITY
« Odpoveď #74 : 21. September 2017, 09:02:53 »
 :o (y) Ta druha budova vyzera ako fotka skutocnej stavby.