Autor Téma: Alza  (Prečítané 21432 krát)

Odhlásený peaso

  • Príspevkov: 33
Re: Alza
« Odpoveď #15 : 07. Október 2019, 15:35:16 »
Dnes zacala akcia na alze, 20% dole na vsetko LEGO.

Navyse, pri akomkolvek nakupe dostanete kuponovu knizku, staci si kupit hocico, z Lega aj nieco z CMF.  V knizke je kupon na 15 EUR pri nakupe LEGO nad 70 EUR, ktory mozete pouzit uz pri dalsom nakupe. Ked sa tieto dve zlavy skombinuju, tak napriklad Defender vyjde na 145 EUR, Corner Garage na 135, Mustang za 97, Saturn V za 90, T1 Camper za 73, Liebherr za 345 atd...
« Posledná zmena: 07. Október 2019, 15:41:22 od peaso »

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Alza
« Odpoveď #16 : 08. Október 2019, 14:58:28 »
a to som dnes kupil defendra za 160 a vytesoval sa aku super cenu :-(
normalne si mi pokazil radost :-(((
ale nie :-)) mam aj ine sety, co by som bral...
tak som to pozrel a knizku dostanes ak kupis cokolvek  od 1.10. zhodou okolnosti som kupoval 3.10. ale nic mi nedali... ale po napisani na helpdesk mi ju poslali v ele. podobe so vsetkymi kodmi...
inak maju 15e na lego co pri spominanom defendry znizi cenu na 145, ale maju aj kupon 8e na hracky a ked ho pridam tak mi to vezme...takze vysledna cena je 137, co je uz fakt super...skoda, ze som to nevedel predtym..
Tych 8e navyse k niektorym setom ide a k niektorym nie.. treba vyskusat.. napr k modularom ide..takze maju 20%ylavu a este odrata 23e.. takze vychadzaju zaujimave ceny.
Kupon sa ale da na jednu registraciu pouzit len raz.. ale ak ste napr dvaja kamarati tak kedze kupon je len ciselny kod tak ho mozete pouzit kazdy zvlast a ani nemusite mat tu knizku
« Posledná zmena: 09. Október 2019, 08:40:28 od j.dodo »
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený peaso

  • Príspevkov: 33
Re: Alza
« Odpoveď #17 : 09. Október 2019, 18:30:47 »
Super, tu kombinaciu som skusal: napriklad lego a nejaku najlacnejsiu vec z kategorie, ku ktorej patri dalsi kupon, ale nefungovalo to. Pri legu sa zjavne prekryvaju kategorie (Lego a Hracky) preto to funguje. Takze dalsia uspora, dik za tip.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Alza
« Odpoveď #18 : 09. Október 2019, 19:02:30 »
Super, tu kombinaciu som skusal: napriklad lego a nejaku najlacnejsiu vec z kategorie, ku ktorej patri dalsi kupon, ale nefungovalo to. Pri legu sa zjavne prekryvaju kategorie (Lego a Hracky) preto to funguje. Takze dalsia uspora, dik za tip.
Nezoberie to uplne na vsetko ale na par setoch sa to da
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený peaso

  • Príspevkov: 33
Re: Alza
« Odpoveď #19 : 09. Október 2019, 19:18:21 »
Teraz som to skusil na nejakych setoch, prave aj na tom Downtown dinner, ale vzdy to zoberie len ten kupon s najvyssou zlavou.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Alza
« Odpoveď #20 : 09. Október 2019, 20:56:15 »
Teraz som to skusil na nejakych setoch, prave aj na tom Downtown dinner, ale vzdy to zoberie len ten kupon s najvyssou zlavou.
Ten diner berie iba 15e ale garaz zoberie aj 8 cize celkovo 23
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený peaso

  • Príspevkov: 33
Re: Alza
« Odpoveď #21 : 10. Október 2019, 10:02:34 »
Mas pravdu, vyskusal som to na niektorych dalsich setoch, a da sa tam nakombinovat ten 15+8 EUR Da sa to kombinovat vselijako aj s dalsimi kuponmi, ale treba treba kupit aj nejaky lacny tovar z kategorie, ku ktorej kupon patri. Treba len sediet a skusat...

Inak tie kupony sa daju pouzivat viackrat, tych verzii kniziek existuje obmedzene mnozstvo. Ak sa neda uplatnit, treba vyskusat o den neskor, alebo nakupit na ine konto :)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Alza
« Odpoveď #22 : 13. November 2019, 10:37:28 »
Alza má zas nejaké zľavy

za pováženie stojí akurát
LEGO City Town 60200 Hlavné mesto za 77,90 Eur ak sa ktomu prídá vianočný kupón -15Eur na LEGO a vtedy je to za polovicu
LEGO Harry Potter 75955 Rokfortský expres za 52 Eur, tam sa dá použiť 8 Eur kupón alebo niečo pridať na dosiahnutie minima pre ten lepší kupón

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Alza
« Odpoveď #23 : 13. November 2019, 12:37:42 »
Alza má zas nejaké zľavy

za pováženie stojí akurát
LEGO City Town 60200 Hlavné mesto za 77,90 Eur ak sa ktomu prídá vianočný kupón -15Eur na LEGO a vtedy je to za polovicu
LEGO Harry Potter 75955 Rokfortský expres za 52 Eur, tam sa dá použiť 8 Eur kupón alebo niečo pridať na dosiahnutie minima pre ten lepší kupón

ja som tam kupil modular... zaplatis a vyzdvihnes.. pozeram rozdrapena krabica.. tak reklamacie a vratit tovar.. strasne sa divili, co mi vadi...a jeden manik, ze to mi nemozu vratit peniaze, lebo je to v zlave a s kuponmi... nastastie prisiel iny a ten to vratil normalne.. ten prvy si asi myslel, ze chcem vratit aj peniaze za tie kupony... zeleny panak na vas vyskoci uz uplne vsade kde sa clovek pohne, ale s kvalitou to nema vela spolocneho
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Alza
« Odpoveď #24 : 13. November 2019, 12:42:27 »
Poviem to tak - pri cenach LEGA v Alze sa uz nechyta nikto (ani podnikatel, ani reseller), len ten kto predava corky.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Alza
« Odpoveď #25 : 13. November 2019, 13:43:04 »
Poviem to tak - pri cenach LEGA v Alze sa uz nechyta nikto (ani podnikatel, ani reseller), len ten kto predava corky.
hej .. cena je a  super.. ale vdaka zakonu, ze mozes tovar bezdovodne vratit tak musia zobrat aj otvorenu krabicu a je od nich neseriozne, ze ked dalsi clovek tovar kupuje tak ho na to neupozornia. Mne sa to specialne v alze stalo uz druhy krat
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Alza
« Odpoveď #26 : 13. November 2019, 14:35:09 »
nj, Alza je masovka so všetkým čo k tomu patrí, ceny ako aj spravanie sa k tovaru od personálu aj ich bežného zákazníka ...
A to, klop klop nechcem to zakríknuť, ešte nieje bežné ako v amerických obchodoch s veľkým obratom a ľahkým vracaním vecí, že sa vracajú na prvý pohľad zalepené krabice čo sú vybrakované. Možno tým že to nieje až také anonymné ako ich supermarkety.

A ešte jedna zaujímavosť
CITY vlak 60197 spolu s koľajami 60205 stojí menej (100) ako vlak samotný (105), môže byť zaujímavý starter balík
https://www.alza.sk/hracky/lego-city-trains-60197-osobny-vlak-a-city-trains-60205-kolajnice-d5700970.htm?o=2

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Alza
« Odpoveď #27 : 13. November 2019, 15:46:30 »
podľa všetkého sa už spamätali a hodili tieto akciové veci do kategórie kde kupóny nejdú uplatniť. Nielen LEGO ale aj iné.
Na to čo som ráno nakúpil mi to teraz už nejde použiť.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Alza
« Odpoveď #28 : 16. November 2019, 11:59:19 »
ALZA sa zasa stala tercom posmechu kvoli vlastnemu primitivizmu. ;) Vysmech z tejto vety sa uz zacina objavovat aj v inych diskusiach na ALZE. :D


Odhlásený peaso

  • Príspevkov: 33
Re: Alza
« Odpoveď #29 : 06. December 2019, 15:34:11 »
Dnes na alza.sk zacala celkom fajn akcia na Lego, pozor iba na VYBRANE SETY so zlavou 30%. Je ich necelych 50 a su tam dost zaujimave kusky za fakt dobre ceny, napriklad Tantive IV za 149, Saturn V za 91 ale aj Liebherr R 9800 za 315.

Navyse pri setoch, ktore su oznacene ikonou Sekovej knizky, je mozne pouzit aj 15 EUR zlavovy kupon, takze ceny su este zaujimavejsie, Liebherr sa dostava na tri stovky, Downtown Dinner za 97 a taky Saturn V za 77. Sekova knizka funguje do 8.decembra, takze este nejake tri dni aj s dneskom. Tusim aj ta zlava 30% je do nedele 8.12.
« Posledná zmena: 06. December 2019, 15:38:31 od peaso »