Autor Téma: Collectable Minifigures  (Prečítané 186316 krát)

Kuba

Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #480 : 02. Marec 2016, 11:17:57 »
Vo svete je vraj recall 15 serie z obchodov. Kupujte kto moze !!!!!

Zdroj Brickset. Spekuluje sa tam o pravach na Zraloci oblek.

Už jsem sehnal vše co jsem potřeboval do svých budoucích MOC (např. 9 rytířů, královnu, indiánky,...), ale žraloka nemám. Pokud bude poprask k vůli něj, je třeba ho co nejrychleji sehnat. To mu velice přidá na ceně :)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #481 : 02. Marec 2016, 11:22:18 »
Alebo že jedna figúrka má chybné diely. Záleží na tom či sa séria vráti a čo bude zmenené.
Ale však priekupníci si vedia zvážiť riziká. Vlastne kupujte, kupujte aspoň ceny budu potom nižšie  >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #482 : 02. Marec 2016, 19:47:57 »
Zdroj Brickset. Spekuluje sa tam o pravach na Zraloci oblek. Znie to ako hlupost, ale kto vie :)

to sa mi nezda... kto by k tomu mal prava? Jedina licencia tykajuca sa zraloka ma napadaju Celuste - ale to je uplne nieco ine ako tento panak v kostyme zraloka - to by bol problem aj so city zralokmi :-)
Asi to bude ako vravi papluh - ze je nejaka chyba v nejakom figovi - ale to by sa im neoplatilo vsetko stiahnut a hladat (hmatat) to tam, resp. likvidovat vsetky zasoby - to skor by riesili cez reklamacie. Alebo je nejaky dielik zavadny, prehltlo ho dieta a dusilo sa, a pod.
A mozno nejakym figom urazili moslimanov - par tipov by bolo, napr: sedliak s prasatom (fuj bravcove) alebo rytier (pripomina im kriziaka)...

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #483 : 05. Marec 2016, 18:02:44 »
pribeh zraloka? kazdopadne som na neho stavil kupil ich 10 ;-)
plus nejakych spacemanov a kralovnu, ta je bozska.
co bolo vykupene boli ti okridleni bojovnici a rytieri.
bye

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #484 : 05. Marec 2016, 20:00:39 »
No a ja som si cez BrickPark.sk objednal celu seriu a mal som tych okridlencov dvoch (zato mi chybala indianka)... a udajne som nebol jediny...

Pochopitelne BrickPark v tom bol nevinne, chybu spravil dodavatel...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #485 : 05. Marec 2016, 20:40:55 »
Tak som pozeral tych zralokov, a skutocne su to chybne figy, nemaju ruky!!! :-D
Mne pridu dopohody, este sa mi tam votrel jeden sedliak s prasatom.
Nemyslim ze by seriu stahovali koli chybnemu figu, tie presli tolkymi kontrolami...  a koli zabehnutemu dieliku uz vobec nie
Len opravim, v pribehu zraloka bol iny, myslel som toho z nema. ten je presne takyto bledomodry


bye

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #486 : 07. Marec 2016, 16:48:37 »
Na jednej Čínskej stránke sa objavila fotka tačového vzoru balíčka CMF16. Na väčších stránkach to už aj cenzurujú tak nemá význam to sem linkovat, kto chce ešte si to nájde.
Ale aspoň popis viditeľných figur
- Banana kostým - veľký banán ala hotdog chlapík, slnečné brýle s "cool" výrazom
- Penguin kostým - dieťa/dievča v kostýme tučniaka
- Opatrovateľka - blond vlasy s copmi a malým dieťaťom z parkového CITY setu ale modrým torzom s potlačou !
- pirát - taká klasika vesta, opasok, zarastený, ale vrch hlavy je plešatý/holohlavý diel s "Rambo" červenou páskou
- Cyborg - ženský, modré krátke vlasy, pol tváre robotickej
- imp - dieťa v kostýme červeného diablika aj s "helmou s rožkami" a čevenými gargoyle krídelkami, zdá sa že má "tekvicový kýbel" zo 14. s novou potlačou
- mariachi - čierne sherifské fúzy, čierne  veľké sombrero s potlačou po okraji, čierny oblek s červeným motýlikom, klasická španielka aj s potlačou hmatníka !
- zlodej - Ninjagoidná zelená kapuca aj s maskou, luk a tulec, zelené torzo s logom Wolfspack !
- ľadová královná - bielo svetlomodrá, prísny výraz, tr.lt.blue korunka, vysoký límec bielej farby, zdá sa že sukňa z CMF15

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #487 : 10. Marec 2016, 17:35:01 »
Myslis toto?

MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #488 : 24. Marec 2016, 14:42:29 »
Hmmm, ten wolfpack/forestmen/ninja vyzera velmi pekne pre caslte fanusikov  :)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #489 : 24. Marec 2016, 14:45:41 »
Hmmm, ten wolfpack/forestmen/ninja vyzera velmi pekne pre caslte fanusikov  :)

Tiez sa nanho velmi tesim. Dufam ze to bude min 4ks/krabicu lebo to je jasny armybuilder a seci ho budu vybrakovavat. Kludne by sa uzivil aj 5ks/krabicu.

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #490 : 24. Marec 2016, 18:32:06 »
pozeram na toho banana Joe, ked ho stretne typek s barlou s predoslej serie: tak to si bol ty!
bye

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #491 : 27. Marec 2016, 04:07:51 »
Podla nemeckeho shopu by mala byt Disney (maj) aj klasika (september) by mali byt za 2,99Eur

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #492 : 29. Marec 2016, 16:16:12 »
Obrázky z oficiáalneho LEGO Twitter feed-u


Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #493 : 29. Marec 2016, 17:04:46 »
Obrázky z oficiáalneho LEGO Twitter feed-u

Sakra ty si rýchly...objavilo sa to tusim len cca pred 15 min, tiež som to chcel postnut...

za mna - krásna seria. Som zvedavy, ci bude mať pokracovanie dalsi rok a ci budú dopĺňať ďalšie postavy z filmov, z ktorých už su panaci v tejto serii. z komerčného hľadiska by to bol logicky krok ako namotat ludi. Plus kopu filmov chyba, najmä prekvapila absencia super úspešnej Frozen - ale z toho asi chcú spravit silnú miniseriu v ramci disney princess a neoslabovat ju Cmf figami...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Collectable Minifigures
« Odpoveď #494 : 29. Marec 2016, 17:28:05 »
O nicom seria. To ze 3/4 mi nic nehovoria som uz spominal (a to som Disneyovky ako maly pozeral/cital). Ale cele mi to pride ako karneval v skolke - deti prezlecene v kostymoch. Totalne disproporcne je to ku kreslenym postavickam. Mickey preco nema velke nohy?? Donald preco nema kratke nozicky a vypuklu rit?? Trapne! (n)