Autor Téma: Temple of Anubis  (Prečítané 3669 krát)

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Temple of Anubis
« : 24. Apríl 2016, 18:19:17 »
Som sa pustil do novej temy "Chram Anubisa" ktora ma vsade minimalne zastupenie ale myslim , ze ma dobry potencial .. este to sklonovat s Hviezdnou Branou :D muehehehe :)))

Este to nie je finish ale toto je vysledok vikendoveho stavnaia .. musel som postavit neico kde netreba hnedu a sedu :D to ide na hrad :D :D

Ignorujte porasty som to tam nahdazal nech tam je aspon nieco. Zrejme este pribudnu nejake sochy a doplnky a obelisk ktory som uz nestihol .. cize sa to este o nejakych 16 studov natiahne.

« Posledná zmena: 24. Apríl 2016, 18:21:59 od SkiFi »
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Kuba

Re: Temple of Anubis
« Odpoveď #1 : 24. Apríl 2016, 20:11:49 »
Myslím, že se ti to povedlo. Líbí se mi to.  ;)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Temple of Anubis
« Odpoveď #2 : 24. Apríl 2016, 20:50:02 »
Celkom pekne dielo! (y)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Temple of Anubis
« Odpoveď #3 : 24. Apríl 2016, 20:53:55 »
Parádka. Bál bych se, aby se ta svinga večer nezvedla a nekousla mě. :-X

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Temple of Anubis
« Odpoveď #4 : 24. Apríl 2016, 23:12:24 »
som dorobil nejake samosky a nalepil :)) ze reklamne tabulke ... inak tie motivy som robil kedysi do jednej hry ;)  ... nastastie mam doma este nejake priesvitne folie na nalepky tak som teraz potlacil lebo mi to nedalo spat bez obrazkov. Este by ma naozaj ta sfinga vecer strasila!! :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Temple of Anubis
« Odpoveď #5 : 24. Apríl 2016, 23:47:40 »
Ako fanataik do starovekeho Egypta klobuk dole. Na to ze je to z lega, tak parada. Tie detali no co dodat, aj okolita zelen je dobra.  (y)
Skus ist aj do chramov. Aspon v micro verzii. Architektura starovekych egyptanov je pomerne jednoducha pre lego idealna.
« Posledná zmena: 24. Apríl 2016, 23:58:04 od Administrator »
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: Temple of Anubis
« Odpoveď #6 : 25. Apríl 2016, 08:31:48 »
Veľmi vydarené.  (y) Dalo by sa aj pokračovať a vyskladať celu panorámu...

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: Temple of Anubis
« Odpoveď #7 : 25. Apríl 2016, 10:01:40 »
Paci sa mi to  :o
Mal si uz vopred premyslene co budes stavat, alebo si si povedal ze idem vyskusat a vzniklo toto dielo?
Lebo je to velmi vydarene, kludne aj ako ofiko set by to mohlo byt.

Odhlásený Zorka

  • Príspevkov: 11
  • Mama stavitelka :)
Re: Temple of Anubis
« Odpoveď #8 : 25. Apríl 2016, 10:45:32 »
Pekne to je, pripomina mi to jeden set z tych Adventurers prvych  :) Mozes priniest na vystavu.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Temple of Anubis
« Odpoveď #9 : 25. Apríl 2016, 12:21:53 »
Paci sa mi to  :o
Mal si uz vopred premyslene co budes stavat, alebo si si povedal ze idem vyskusat a vzniklo toto dielo?
Lebo je to velmi vydarene, kludne aj ako ofiko set by to mohlo byt.

napadlo ma to ked som triedil figurky a drzal v ruke ciernych anubisov podla mna najkrajsielego figurky :) ze k nim by sa zisla nejaka mala sfinga :) .. a druha vec egypt a jeho historiu zeriem kreslim atd som do toho blazon :D a este dlasia vec ze ako pozeram tak pozeram MOCov s temou EGyptu je fakt malo ak vobec nejake su ..

V piatok som zacla v nedelu mal hotove vsetko z fleku z hlavy na slepaka.. podlozku som 3 x nasiroval povodne Bola len sfinga, potom pribudla pristupova hala ,, potom hrobka a potom sochy a nakoniec zahrada astolik .. a zu mam plany na dlasie nasirenie .. planujem to teda este rozsirit aj o nejaky dom ci stredoveku trznicu s otrokami :D

Dakujem. Niekedy vznikne nieco pekne aj uplne necakane .. mesiace staviam hrad a nede to neviem ako dalej tuna je to jasne mono som sa mal do egypta pustit uz davno.
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space