Autor Téma: Hrad Chmelík  (Prečítané 6546 krát)

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Hrad Chmelík
« Odpoveď #15 : 23. Marec 2016, 03:01:38 »
Chtěl bych představit tady na TatraLUGU můj hrad, který byl již letos k vidění na výstavě ve Frýdku-Mísku v ČR. Někteří už ho možná znáte a doufám, že se Vám bude líbit. V současné době je již hrad rozebrán, ale stavím další...

Jméno Hradu je Chmelík

galerie:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=554567
Krásne. Pre mňa, ako úplného LEGO amatéra, ktorý vie stavať iba podľa návodu, sú nepochopiteľné 2 veci. Ako toto može niekto postaviť a potom to rozobrať  :'(. Veď to je hriech. So synom by sme sa s tým vedeli hrať donekonečna, až by hrozilo, že to "vybývame", ako naši neprisposobiví byty. Nabudúce mi to ponúknite na predaj  :P

Kuba

Re: Hrad Chmelík
« Odpoveď #16 : 23. Marec 2016, 06:37:09 »
Krásne. Pre mňa, ako úplného LEGO amatéra, ktorý vie stavať iba podľa návodu, sú nepochopiteľné 2 veci. Ako toto može niekto postaviť a potom to rozobrať  :'(. Veď to je hriech. So synom by sme sa s tým vedeli hrať donekonečna, až by hrozilo, že to "vybývame", ako naši neprisposobiví byty. Nabudúce mi to ponúknite na predaj  :P

Před 3-4 lety jsem taky nechápal jak je někdo může postavit. Důležité jsou hlavně ty dílky, no a trochu umu. bez dostatku dílku takovéto stavby prostě nevzniknou. Abych mohl něco takového postavit, sbíral jsem díly 6-7let a ještě jsem vykradl všechny sety starých hradů, co jsem si v průběhu času nakoupil.

Takovéto stavby jsou bohužel neprodejné, nedokážu si představit, že bych prodal něco, co obsahuje části, které jsem střádal takovou dobu. Nehledě na to, že jsou v tom i Lugbulky a Lugbulk bych už ze zásady neprodal :) (za prvé se nesmí předprodávat, za druhé kde: bych ty některé dílky v tom množství znovu sehnal) :)

Stavbu vždy někde vystavím, nechám nafotit, ořežu, vyvolám si fotky a pak stavbu časem rozeberu. A jdu dál. A až mě Lego přestane bavit, dám ho dětem  C:-) Teď např. už mám postaven další hrad. (zasazen do novověku). Včera mi přišly od bratrance fotky co mi nafotil, takže některé fotky ořežu a snad do konce týdne, nebo začátkem příštího týdne hrad odprezentuji. 




Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Hrad Chmelík
« Odpoveď #17 : 23. Marec 2016, 06:52:33 »
A to ako TLG zisti? Ze keby si predal diely z lugbulku. To maju nejak oznacene, alebo ako?  ::)
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Kuba

Re: Hrad Chmelík
« Odpoveď #18 : 23. Marec 2016, 07:51:14 »
A to ako TLG zisti? Ze keby si predal diely z lugbulku. To maju nejak oznacene, alebo ako?  ::)

Jak píšu, mám své zásady a pravidla dodržuji.

Ale asi by na to nepřišli, pokud by tě někdo neudal C:-) 
Nevím jak je to u administrátorů slovenského lugbulku, ale v českém by tě za to odstřihli od všech výhod a podpor od Lega, kdyby jsi toho zneužíval a přišlo by se na tebe.

Takže asi pro to.