Autor Téma: Briky.sk - Spuštění Briky pro Slovensko  (Prečítané 293 krát)

Odhlásený MrFiliper

  • Príspevkov: 2
Briky.sk - Spuštění Briky pro Slovensko
« : 08. Január 2024, 15:01:50 »

Ahoj, po přibližně roce se k Vám obracím s novinkou, kterou jsem již avizoval v předešlém tématu - a to spuštění Slovenské verze Briky.sk. Vím že mnozí z Vás Briky v české verzi znáte a Slovenskou verzi jste si přáli, vývoj mi zabral více času než jsem očekával, ale je to konečně tu  :D

Na Briky.sk tak najdete krom všech funkcí, na které jste u Briky.cz zvyklí, také nabídky ze slovenských e-shopů a bazarů (aktuálně již 5 e-shopů, další budou brzy a 2 bazary - facebook marketplace a bazos.sk, propojení s heurekou - nyní navíc pro všechny přihlášené uživatele), většinově přeloženou stránku do slovenštiny a to i s názvy a popisy stavebnic a v neposlední řadě také oblíbenou stránku Slevy & Akce, kde najdete nejen zajímavé slevy na stavebnice z e-shopů, ale pravidelně zde budeme zveřejnovat plánované velké akce na e-shopech jako lego, alza, mall a další.

V průběhu roku došlo na Briky také k mnoha vylepšením, které jsou samozřejmě dostupné i na slovenské verzi, takže určitě mrkněte co je na Briky nového, případně na discordu najdete changelog všech důležitých změn.

Budu moc rád za zpětnou vazbu, pokud Vám na Briky obecně něco chybí - nebo si myslíte že by něco stálo za to vylepšit/předělat, spousta věcí je zároveň v plánu nebo vývoji, takže zveřejněním slovenské verze to jistě nekončí, a tento rok je v plánu opět spousta dalších vylepšení.