Autor Téma: [LEGO ReBrick] - vytvor niečo ikonické z Jurassic Park/World - do 1. júna  (Prečítané 6530 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Názov: Contest: Iconically Jurassic
Link: https://www.lego.com/en-us/rebrick/contest-page/contests/iconically-jurassic-world
Limit: 1. jún 2018 o  10:00AM EST (-7h pred nami)
Zadanie: Čo je ikonické alebo symbolizuje Jurassic World ? Vytvor JW dizajn ako napr dinosaurie vajce, JW logo alebo trasúci sa pohár s vodou.
- Ikonickým môže byť čokoľvek* z Jurassic World sveta, vrátane Jurassic Park a pôvodného Jurassic World
- *Má to byť scéna a nie symbol
- *Nemôže to byť vstupná brána parku keďźe taká súťaž už bola
- *tak isto to nemajú byť military, ponižujúce, poburujúce, atď témy/dizajny
- nemá to obsahovať dizajny a diely z iných licencovaných setov (DC, Marvel, atď, atď... aj LEGO movie)
- iba veci čo ešte nikde nesúťažili
- iba vlastné veci
- môže sa použiť LEGO Digital Designer a úprava výsledného obrázku
- iba originálne, nepozmené diely
- vek 13+  C:-) a nebyť z Iran, North Korea, Myanmar/Burma, Zimbabwe, Sudan, Syria, a inom sankčnom zozname USA  >:D
- obrázky v dobrej kvalite, rozpoznateľné

Ceny
Všetky 3 umiestnenia = 75926 Pteranodon Chase, 75927 Stygimoloch Breakout, 75928 Blue's Helicopter Pursuit , 75929 Carnotaurus Gyrosphere Escape, 75930 Indoraptor Rampage at Lockwood Estate, plus three retailer exclusive products - 75931 Dilophosaurus Outpost Attack, 75932 Jurassic Park Velociraptor Chase, 75933 T. Rex Transport
+ Diplom

Prvé miesto navyše = Poster podpísaný od Chris Pratt a Bryce Dallas Howard
- Jurassic Park DVD Trilogy Set
- malý set špeciálne vytvorený LEGO dizajnérmi


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Vsetko pekne vytvory! (y) Skoda, ze sa aj viaceri odtialto (vratane mna) nezapajame. >:(

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
To pozorujúce oko v džungli mi príde naj. Dobre to vystihol + ešte aj to napätie z toho ide!

Podpísaný poster od hercov + DVD set je pekný bonus.

Aktuálny film som ešte nevidel. Čakám, že filmári svoju neskrotnú fantáziu vyhnali znova výšin, a pripravili rovnako "zábavné" scénky, ako bola moto-gang-jazda toho macherka na cestnej motorke krížom cez džunglu v skupinke kamarádičkov raptorov...alebo potom tá hysterka v lodičkách, na ktorú ani T-Rex s 10metrovými krokmi nemal kondičku ju dobehnúť celý film. Teším sa no...  :D
« Posledná zmena: 03. Júl 2018, 21:23:32 od Paliason »

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Oko sa do lesa vola... ;)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
... tak sa z lesa ozúba

Odhlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
Oko vidí , neni ....  .