Autor Téma: IDEAS  (Prečítané 259998 krát)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #510 : 03. August 2017, 16:33:46 »
Dost bieda, po poslednych peckach.
lod vo flasi neurazi, ale je to v zasade zbytocny set, plusom moze byt vela sklenenych dielikov, mozno aj nove.
voltron je zo serie superblbosti, nieco ako to Adventure, bude to leziak co skonci v zlavach,neverim ze to bude mat masy zaujemcov.
Problem bol mizerny vyber kandidatov, nechapem co sa vie dostat do uzsieho vyberu - odflaknuty landrover, kafranie do licencii, atd.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #511 : 04. August 2017, 01:11:19 »
 :vomit:

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: IDEAS
« Odpoveď #512 : 04. August 2017, 08:22:00 »
Tieto urazky veci ako je Voltron a Doctor Who mi stale pidu zabavne  :D :D nieco co pozna cely svet a je naozaj super - vratane toho Voltron wow - tak to tuna na nasom rozvinutom Zapadokrajskom pokrokovom a svetaznalom Slovensku ohodnotia ako "Superblbost" s grc smajlom  -- strasna sranda musite uznat

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #513 : 04. August 2017, 08:46:31 »
Neni to nahodou voltron a nie ultron? Asi to naozaj neni tak strasne zname....
Svetozname su uplne ine veci - eifelovka, mona lisa, a ked sne pri ideas tak beatles ci ghostbusters... nie nejaka animovana somarina, ktorych je milion. To keby mala kazda takato vec svoj lego set, tak mame zaplnene miesta do roku 2235. Nabuduce mozu dat Pokemonov. To ze nejaka uzko vyhranena komunita zahlasuje za svoju modlu este neznamena, ze to budu kupovat masy fanusikov lega. V store som nikdy nevidel, ze by sa ludia trhali o adventure, co sa neda povedat o beatles, nehovoriac o nonstop vypredanom saturne...

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: IDEAS
« Odpoveď #514 : 04. August 2017, 09:20:55 »
Mas pravdu neni to ultron je to Vultron :D . Co sa tyka povodu tak ak mi pamet sluzi je to kombi mech z power rangers to vam mozno nieco povie a ma to naozaj velku zakladnu fandov nedavno bol aj film. Eifelovka a mona lisa ??? Neviem kde si bol poslednych 50 rokov ale svetu sa podarilo  vyprodukovat zopar noviniek, az by si sa uracil znizit sa na moju podradnu uroven a pozrel si nieco z toho mozno by sa Vam to zapacilo. Mr odl school

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: IDEAS
« Odpoveď #515 : 04. August 2017, 13:12:42 »
Teraz ma ten Voltron nebere, ale ako maly som to obcas pozeraval  :) a aj Cadillacs and Dinosaurs

Prihlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #516 : 04. August 2017, 13:40:26 »
Voltron teraz (od 2016) beží ako nová séria na Netflixe a má dosť vysoké hodnotenia. To bude aj dôvodom toho, že takýto "starý" koncept dostal 10k hlasov veľmi rýchlo - cca 3 týždne. Pozdržanie ohlásenia môhlo súvisieť aj stým že sa jedná o 2 seriály, prípadne čakali na ohláenie ďalších sérií, minimálne 2 sú isté (cca 20 dielocv) a hovorí ďalších 20 dieloch potom. Toto určite zaváži pre marketing, napríklad v porovnaní s niektorími "polročnými jednofilmovými SuperHeroes setmi"...  Zostáva len jedna vec, prečo si to nepodchytili mimo Ideas. Ale teraz ak by to spravili tak zas by bolo lynčovanie...
No a nakoniec, veľkých LEGO robotov/mechov nieje nikdy dosť -> http://i.imgur.com/bUTWCS2.jpg
Mimochodom, záporák od 3. série Neflix verzie sa bude volať "Prince Lotor" :D

Som zvedavý ako sa popasujú s tou ľodou vo fľaši, teda najmä tou flašou. Inak sa jedná o taký ten vitrínový set typu Birds. Bude záležať ako sa stým popasujú.
« Posledná zmena: 04. August 2017, 14:31:14 od papluh »

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: IDEAS
« Odpoveď #517 : 05. August 2017, 17:37:00 »
Tiez som to nikdy nepocul, nejaky Voltron  :D Neviem teda, a to som na nete dost casto, aj serialy pozeram, filmy, medzi ludi chodim...to uz skor poznam doctor Who, aj to len z pocutia, lebo som to nepozeral.
Takze keby som si tu na fore neprecital vysvetlenie, tak ani neviem co to je  :)

Ta lod vo flasi sa mi tiez nepaci, taka....nic extra.

Nuz, Old Fishing Store to nie je  :)

Odhlásený Iron man

  • Príspevkov: 38
Re: IDEAS
« Odpoveď #518 : 07. August 2017, 20:48:22 »
Mňa by len zaujímalo, podľa čoho určujú hrateľnosť daného setu alebo setov. Stavebnice ako napríklad Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. "The Bus" LEGO Set, čoho som aj fanúšik, neprešiel do výroby, hoci si myslím že hrateľnosť ma väčšiu ako napríklad už predávané sety a to: LEGO Bird Project, alebo: Brick-built Adventure Time figures. Prosím len dúfam že som neurazil žiadneho fanúšika alebo zberateľa týchto setov ale fakt si myslím, že sety ako vtáky a figúrky majú menšiu hrateľnosť ako Agents of S.H.I.E.L.D. a nepýšte my že to závisí aj od toho čí už majú takú istú sériu alebo podobnú rozbehnutú a podobne veci. Ja o nich viem, ale riešim tu teraz ten fakt, že sa LEGO stále oháňa hrateľnosťou setu a pritom vídajú v podstate diorámu. Zatiaľ ďakujem.

Prihlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #519 : 08. August 2017, 01:56:02 »
Hrateľnosť má rôznu váhu podľa témy, iná bude u Dupla a iná u Architecture a séria Ideas nieje prioritne o hrateľnosti.
Adventure Time nevybočuje moc od väčšiny ostatných filmovo-seriálových kusov z Ideas ako Dr. Who alebo Big Bang Theory či Yellow Submarine - fanúšik predlohy si s postavami môže zahrať scénky, dokonca zameraním AT na oveľa mladšie publikum je to ešte pravdepodobnejšie ako pri napr ponorke, ktorá je pre starších.
A taký Caterham je snáď väčsia vitrínovka ako spomenuté Birds. To auto vzhľadom na pevnú prednú nápravu, to že je dosť veľké a kopcom jemných detailov je v podstate nehrateľné, akurát si ho posúvať dopredu a dozadu.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #520 : 08. August 2017, 13:18:22 »
Neviem kde si bol poslednych 50 rokov ale svetu sa podarilo  vyprodukovat zopar noviniek, az by si sa uracil znizit sa na moju podradnu uroven a pozrel si nieco z toho mozno by sa Vam to zapacilo. Mr odl school

A ghostbusters a beatles, co som tiez uviedol, bolo z akej doby? Voltron urcite nebude sucastou kulturneho dedicstva ludstva. Nikdy som o tom nepocul a nepoznam nikoho, co by na tom slapal, vratane deti, takze to nebude nejaka legenda. Velka fanusikovska zakladna este nezarucuje uspech lega - aj pri dr.who sa argumentovalo, kolko to ma fanusikov, a ten set presiel 2 zlavovacimi vlnami na legoshope...

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: IDEAS
« Odpoveď #521 : 08. August 2017, 15:25:36 »
TLG : "mame uplne novy set Voltron - 5 robotov sa zlozi v jeden megastroj - hratelnost super a navyse ma slusny fanklub  :D "

mesje : "Viete co chlapsi JAA som o tom jakziv nepocul cize si tu somarinu pekne zasa zbalte a kukajte odklusat, sak komu sa to len moze pacit ked je to podla mna uplna blbost"

TLG :  :'( :'( :'( ano pane

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #522 : 08. August 2017, 15:53:13 »
TLG : "mame uplne novy set Voltron - 5 robotov sa zlozi v jeden megastroj - hratelnost super a navyse ma slusny fanklub  :D "

mesje : "Viete co chlapsi JAA som o tom jakziv nepocul cize si tu somarinu pekne zasa zbalte a kukajte odklusat, sak komu sa to len moze pacit ked je to podla mna uplna blbost"

TLG :  :'( :'( :'( ano pane

V idealnom svete by to takto bolo :)
Ked to neskonci v zlavach, tak uznam, ze som sa mylil. A zjem kefu :)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #523 : 08. August 2017, 15:58:42 »
Ked to neskonci v zlavach, tak uznam, ze som sa mylil. A zjem kefu :)

Uz sa Ti tie kefy hromadia. >:D

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: IDEAS
« Odpoveď #524 : 08. August 2017, 17:26:16 »
Uz sa Ti tie kefy hromadia. >:D
Co si jak - ja uz ich mam pripravene obe  ;) :D