Autor Téma: Carrefour  (Prečítané 12489 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Carrefour
« Odpoveď #30 : 05. Jún 2016, 17:05:30 »
Carrefour v Poluse - posledné zvyšky hračiek z regálov (ak nepočítame zástupy čiswnkych plyšakov) za 50%
Z LEGO ponuky (pred cca 2h)
- pár malých SW - Phantom, Ezra speed bike, pár battle packov (Senate troopers, Shadow troopers, DS troopers), AAT, nejaký set s droidami, pár microfigters z 1. a 2. série
- viac krabíc Hero Factory a Bionicle
- viac krabíc Chima - battle packy a asi 2-3 malé až stredné stavebnice
- asi 2 typy dupla (to s plávajúcou loďkou pre najmenšie a nejaké auto z cirkusu)
- Jeden malý Elves set (so "zeleným týpkom") a Disney princezná Jasmine
- pár ks Friends psieho salónu
a možno ešte nejaké drobností

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Carrefour
« Odpoveď #31 : 06. Jún 2016, 11:16:04 »
Tak nieco mi tam este ostalo, SW battlepacky uz len uz len 3 Clonewars (s doidekami). Zobral som si toho tak za 100e s kazdeho neco.
Microfighters tam boli len ti blbi s droidom :(
Phantomov, AAT tam este je dost, Ezrov speeder 2x (nepotrebujem, Sabinu mam 3x a aj tam spravili novu lepsiu verziu)


Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Carrefour
« Odpoveď #33 : 06. Jún 2016, 13:14:07 »
ked si pred nejakymi desiatimi rokmi carrefour (este francuzi) a tesco chceli vymenit obchody - tesco chcelo prebrat cast stredoeuropskeho trhu vymenou za nieco z azijskeho, vo vsetkych okolitych krajinach nebol problem, iba u nas protimonopolny urad tranzakciu zamietol. Jednalo sa pri tom iba o styri supermarkety. Teraz uz je hadam kazdemu jasne, kto tu taha za nitky
bye

Odhlásený paradisamaniak

  • Príspevkov: 38
Re: Carrefour
« Odpoveď #34 : 06. Jún 2016, 15:14:51 »
aj ste tam niečo nechali, či nemá zmysel aby som sa trepala do BA? :D

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Carrefour
« Odpoveď #35 : 06. Jún 2016, 16:02:21 »
aj ste tam niečo nechali, či nemá zmysel aby som sa trepala do BA? :D

dnes o deviatej som tam bol a nechal som tam este nieco, co som nenechal boli SW BP Death Star a cierny Gardisti (boli uz len 2ks z kazdeho)

Odhlásený peaso

  • Príspevkov: 33
Re: Carrefour
« Odpoveď #36 : 06. Jún 2016, 20:34:22 »
Prave som sa odtial vratil, odniesol som si jeden AAT (16,59) inak uz nic zaujimave. SW battlepacky preriedene, Ezra´s speeder 3 kusy, Phantom 4 kusy, inak je tam v podstate stale to co spominal papluh.