Autor Téma: Fantázia v kockách ukrytá - Nová Baňa (16.9.2020 - 25.6.2021)  (Prečítané 24035 krát)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Zatiaľ si ma napíšte do zoznamu žrútov , ak budem stíhať pobaliť svoje , s radosťou posedím  :D
Pravdepodobnosť ,že budem prespávať klesá prudko k nule  :oldman:

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Na sobotnu rozoberacku zarezervujem obed v pizzerke niekedy na 12:00. Dame v ramci toho obeda aj daku rec co a ako dalej s vystavami, chatami, atd. Kto chce ist nech sa prihlasi, aby som mal presny pocet.

Za mna mozes rezervovat 2 miesta.
Dakujem.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Pripájam sa k obedu v sobotu. Kto teda pôjde druhou dodávkou? Rád by som prespal a pomohol naložiť druhu dodávku. :)

Ja idem v dodavke s posadkou duroduro, Budo a ja - v sobotu prichod, v sobotu odchod. Druha dodavka (danny01) netusim ako je na tom s obsadenostou, ani kedy pride, kedy odide. Ty kedy a kam prides? Odkial kam potrebujes odvoz?

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Ach, zle čítam :D
Som si myslel, že na túto sobotu to René organizoval. Na rozoberačku a pizzu v sobotu sa samozrejme pridám

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Ja idem v dodavke s posadkou duroduro, Budo a ja - v sobotu prichod, v sobotu odchod. Druha dodavka (danny01) netusim ako je na tom s obsadenostou, ani kedy pride, kedy odide. Ty kedy a kam prides? Odkial kam potrebujes odvoz?
V sobotu idem z Trnavy s Jagom, krabice asi mi zoberie prvá posádka ku Buďovi. A, prídem v sobotu aj odídem s Jagom, B, ak bude miesto v aute (v dodávke) pôjdem v nedeľu do BA a vlakom domov.

Odhlásený danny01

  • Príspevkov: 120
Ahojte,
ja mozem ist az v nedelu 27.6.
Teoreticky by bol mozny prichod 26.6. vecer, co ale nema moc zmysel....
Bud budem mat vela miesta v dodavke a ziadne volne miesto.
Alebo budem mat 3 miesta pre spolucestujucich na ukor miesta...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Ok, tymto padom sa Domino mozes rozhodnut, kedy chces prespavat. V podstate to je teraz jedno. Ak stihnes v sobotu zbalit, berieme Ti veci my, ak nie, tak Danny v nedelu.

Odhlásený Diankosaurus

  • Príspevkov: 112
Na sobotnu rozoberacku zarezervujem obed v pizzerke niekedy na 12:00. Dame v ramci toho obeda aj daku rec co a ako dalej s vystavami, chatami, atd. Kto chce ist nech sa prihlasi, aby som mal presny pocet.

Urcite by sme sa radi s Gentlemanom pridali k debate. Ak by sa dal obed vybavit v exterieri radi sa pridame aj k obedu.  ^-^

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
No exterier sice maju, ale maly.
Cize obed chcu: diana, gentleman, matej, jago, inst, kamil, kamilova, budo, papluh, MiKeL, Mikelova, phoenicis, phoenicisova, duroduro, KLF - 15 ludi.
« Posledná zmena: 17. Jún 2021, 19:52:15 od KLF »

Odhlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
No exterier sice maju, ale maly.
Cize obed chcu: diana, gentleman, matej, jago, inst, kamil, kamilova, budo, papluh, MiKeL, Mikelova, phoenicis, phoenicisova, KLF - 14 ludi.

+1

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
No exterier sice maju, ale maly.
Cize obed chcu: diana, gentleman, matej, jago, inst, kamil, kamilova, budo, papluh, MiKeL, Mikelova, phoenicis, phoenicisova, duroduro, KLF - 15 ludi.

Mne stačí niečo doniesť do múzea. Kludne pizzu margheritu. Díky. A s tým prespaním. Išiel by som už v piatok. Pohodičke :)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Ano, pane.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Zradlo sa trocha komplikuje, secko je cez obed pozatvarane, ale riesime to.
Prespania nahlasujem: z piatku na sobotu Lion, zo soboty na nedelu muffin + otec

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Od kolkej bude mozne prist v sobotu rozoberat vystavu?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Od 8:00.