Autor Téma: IDEAS  (Prečítané 259921 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #285 : 03. Marec 2016, 18:47:09 »
Podla mna fajn zabavka na nase akcie, ked nas po veceroch omrzi Creationary. ;) Dame si sutaz v tomto. A mozu to hrat aj dvaja naraz - vytvoria sa 2-clenne timy, jeden bude tocit jednym a druhy druhym koleckom... ;)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: IDEAS
« Odpoveď #286 : 03. Marec 2016, 20:49:34 »
Podla mna fajn zabavka na nase akcie, ked nas po veceroch omrzi Creationary. ;) Dame si sutaz v tomto. A mozu to hrat aj dvaja naraz - vytvoria sa 2-clenne timy, jeden bude tocit jednym a druhy druhym koleckom... ;)

Akoze napad aj hra su super ale nic to nemeni na tom ze je to naozaj trochu zbytocne davat to ako set ...

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #287 : 03. Marec 2016, 22:16:56 »
Akoze napad aj hra su super ale nic to nemeni na tom ze je to naozaj trochu zbytocne davat to ako set ...

Kazdy druhy set je zbytocny a aj tak ich robia. Byw. taky minecraft. Ked vysiel prvy set, tiez to kazdy zatracoval a teraz to TLG nestiha chrlit.

Podla mna fajn zabavka na nase akcie, ked nas po veceroch omrzi Creationary. ;) Dame si sutaz v tomto. A mozu to hrat aj dvaja naraz - vytvoria sa 2-clenne timy, jeden bude tocit jednym a druhy druhym koleckom... ;)

No ako zabavka po 5 pivach moze byt. Ako sutaz si ale myslim, ze v dvojiciach nerealizovatelne. To ma problem ovladat jeden clovek, dvaja si budu len zavadzat a nechapat sa. Btw. ked som to raz skusal hrat (drevenu verziu), tak som bol bez sance, pricom tak 10 rokov dozadu, ked to bolo strasnym hitom na mobiloch som to daval pomaly aj so zatvorenymi ocami, kedze som to niekolko mesiacov denne hraval v robote cele dni.

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: IDEAS
« Odpoveď #288 : 11. Marec 2016, 04:48:26 »
Tak toto keby prešlo a mám to stavať, tak asi skočím pod vlak od tej šialenej frustrácie. :o ;D
https://ideas.lego.com/projects/127148
« Posledná zmena: 11. Marec 2016, 04:50:51 od Anupew »
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: IDEAS
« Odpoveď #289 : 11. Marec 2016, 07:45:38 »
kedze som to niekolko mesiacov denne hraval v robote cele dni.

A takto sa ma spravne zarabat, berme si priklad chlapci  ;)


Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #290 : 11. Marec 2016, 08:32:14 »
Tak toto keby prešlo a mám to stavať, tak asi skočím pod vlak od tej šialenej frustrácie. :o ;D
https://ideas.lego.com/projects/127148

To je nadherny MOC. Chlapík ale nepochopil, o com je Ideas, toto nemá sancu prejsť. Radšej mal zavesiť na ebay návod k tomu za pár eur, aspoň by zarobil.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #291 : 11. Marec 2016, 11:01:41 »
Fakt perfektny set. ;) Paci sa mi! A dalo by sa robit aj sutaz, kto to najrychlejsie prejde a tak... ;) Proste na zabavu, alebo odreagovanie ako stvorene! ;) A je to aj vcelku dobra zasobaren dielov. Tu je video od povodneho autora z IDEAS:


Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: IDEAS
« Odpoveď #292 : 11. Marec 2016, 11:21:28 »
Fakt perfektny set. ;) Paci sa mi! A dalo by sa robit aj sutaz, kto to najrychlejsie prejde a tak... ;) Proste na zabavu, alebo odreagovanie ako stvorene! ;) A je to aj vcelku dobra zasobaren dielov. Tu je video od povodneho autora z IDEAS:



Je vidno ze ten typek to vymyslal - je v tom vakt sakra dobry  :D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #293 : 11. Marec 2016, 18:43:07 »
Nové ideas čo prešli
Caterham Super Seven (wuuu heeej) a Adventure time
https://ideas.lego.com/blogs/1-blog/post/60
A po dlhšom čakaní nepristupili na loď Hornet zo Star Citizen


« Posledná zmena: 11. Marec 2016, 18:45:06 od papluh »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #294 : 11. Marec 2016, 18:52:03 »
Super Sprava ten Super Seven!!! :o (y)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #295 : 11. Marec 2016, 19:23:26 »
To auto je super. Milo prekvapili, myslel som že auta neprejdú lebo majú samostatnú sériu v creator expert. To otvara dvere aj pre ine skvelé modely v ramci Ideas.
A ten druhy set - to je vtip?

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: IDEAS
« Odpoveď #296 : 11. Marec 2016, 20:01:06 »
Adventure Time je mimo náš región, ale evidentne je to dosť známe https://en.wikipedia.org/wiki/Adventure_Time#Reception
Predpokladám, že asi zavážilo že aj vďaka Mixels sú zadobre s Cartoon Network, ktorý vlastní licenciu.

Čo sa týka CSS, tak tiež som zvedavý ako to to zacielia oproti Creator Expert. Možno je to šanca mať v Ideas aj taký typ auta, ktorý by v Creatore neprešiel kvôli konštrukcii.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: IDEAS
« Odpoveď #297 : 11. Marec 2016, 20:11:07 »
Adventute time je hodne znama vec ktora dost leti aj u nas, ale asi  to pozna skor mladsia generacia ...  >:D

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: IDEAS
« Odpoveď #298 : 12. Marec 2016, 11:17:02 »
Tak ten Catherham ma najviac potešil za poslednú dobu. ak to bude tak to hned kupujem. A to druhé je totálna chujovina. To fakt takáto vec prešla? Za to hlasovali asi vyhúlený ľudia  >:D >:D >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #299 : 12. Marec 2016, 19:54:59 »
Adventute time je hodne znama vec ktora dost leti aj u nas, ale asi  to pozna skor mladsia generacia ...  >:D

Keby to bolo dost zname, tak to niekde zachytim, aj ked sa to tyka len deciek - tak ako minecraft, angry birds, atd.
Nechapem ze neprejde kopu silne znamych filmov / serialov, ktore nepotrebuju aby ich clovek hladal na wikipedii, ale okrajove veci ako Dr. Who ci Adventure time. Napr taky star trek, james bond, game of thrones...