Autor Téma: Mercedes-Benz G63 AMG  (Prečítané 1809 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Mercedes-Benz G63 AMG
« : 31. Máj 2016, 08:57:38 »
Tento model mi od TLG velmi chyba! Je to legenda, tvarovo idealne pre LEGO, licencia by nemala byt problem...
No ale spat k modelu - okrem inych detailov bych kapotu spravil asi inak a rezervne koleso vyzera tiez divne v tej hrubke. Ale inak na prvy pohlad je jasne o ake auto ide!

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Mercedes-Benz G63 AMG
« Odpoveď #1 : 31. Máj 2016, 09:42:09 »
Veru, ta rezerva sa mi zda prihruba. A tie samolepky loga ma dake pokrcene ;) Minimalne tu v motore mal dat radsej na tile a nie na plate. Ale inac pekne, raz planujem tiez nieco podobne, len sa obavam, ze to dopadne ovela horsie ;)

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: Mercedes-Benz G63 AMG
« Odpoveď #2 : 31. Máj 2016, 11:54:58 »
Myslím, že tá rezerva je priamoúmerná použitiu nízkoprofilových pneu, keďže kufor na rezervu je ešte o niečo väčší ako samotne koleso ale pri tej šírke už pôsobí trochu ťažkopádne.
Inak pekné prevedenie.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Mercedes-Benz G63 AMG
« Odpoveď #3 : 31. Máj 2016, 13:00:15 »
Dobre spravený model.
Ta rezerva sa zdá moc velká bombula asi aj samotnému autorovi, ale čo mal robiť, ked chcel zachovať rovnaký rozmer nahodených kolies...tie kolesá sú uplne široké valce,ale to neni jeho chyba.

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Mercedes-Benz G63 AMG
« Odpoveď #4 : 31. Máj 2016, 15:47:40 »
Asi chcel napodobniť kryciu plachtu. Keby tam dal len čisto koleso bez tej "omáčky" tak by to vypadalo omnoho lepšie.
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.