Autor Téma: Lego bionicle  (Prečítané 1517 krát)

Odhlásený TUZO

  • Príspevkov: 2
  • Zbieranie je moja vášeň, lego bionicle forewer
    • tahunuva2.blog.cz
Lego bionicle
« : 17. August 2016, 09:56:13 »
Zdravim som tu nový, venujem sa  zbieraniu lega cca 14 rokov, z toho posledných 7 velmi intenzívne, moja srdcovka je lego bionicle, mám vela známich v čr s ktorými rád menim ,zbieram a vymieňam sety a dieliky a rád by som spoznal podobných nadšencov aj tu u nas slovensku.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Lego bionicle
« Odpoveď #1 : 17. August 2016, 10:08:48 »
 Nazdar, obávam sa že tu bude zapálených fanusikov BIONICE menej, su tu skor zberatelia "klasickeho" lega  :D , ja som mal BIONICLE velmi rad ked som bol trocha mensi, bohuzial som uz vacsinu zo svojej zbierky predal a nahradil STAR WARS, z toho zbytku co mám mi zostala prvá seria, Axon a zopar dalsich kuskov...
Ty sa veujes iba zbieraniu alebo mas prehlad aj o legendach , typoch zivlov a podobnych zalezitostiach??

Odhlásený TUZO

  • Príspevkov: 2
  • Zbieranie je moja vášeň, lego bionicle forewer
    • tahunuva2.blog.cz
Re: Lego bionicle
« Odpoveď #2 : 17. August 2016, 15:43:14 »
To nevadí,mne sa páčia aj ine zbierky lega : ako ninjago, starwars, chima atd...len ja bieram len bionicle..respektíve už som dozbieral kedže končia a mám ich už všetkých,ale zaujimam sa v spojitosti s nimi o všetko, legendy, knihy, vlastnosti,pribehy proste všetko dlho a pravidelne som robieval aj blog s pribehami recenziami atť..len teraz už nato nieje čas..teraz som začal zbierať ešte prislušenstvo všetko s tematikov bionicle čo za tie roky vzniklo ako trička s podtlačou,pera ,ruksaky,tenisky..proste všetko čo ma nejaku spojitosť s bionicle.
ozaj čo tebe zostali nejaký...nemáš tam nahodou visorakov- take velke pavuky z roku 2005, lebo si z nich robím armádu a pár by sa mi ešte zišlo.