Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 96644 krát)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #480 : 16. Jún 2022, 20:42:06 »
Mne to ponuka aj teraz. Akonahle mam v kosiku veci nad 150e mi to prihodi..
Zial vsetko co chcem je vypredane,tak by som musel kupit nejaku hovadinu... tak neviem, ci to za ten set stoji.
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #481 : 16. Jún 2022, 20:57:53 »
To co som absolvoval ONLINE vcera by vydalo za roman. Totalna neschopnost LEGA, zase posrali co mohli.

Od polnoci som to skusal ..

1. Uz od polnoci na stranku vyskocilo oznamenie od bonuse. Ak som klikol na "dalsie info" - vyskocilo page not found.
   A v kosiku sa to pridalo az po po cca 1:00, ako pisali ostatni. To nedokazu skoordinovat aby to bolo naraz?
   Mne  bonus ale stale nepridalo.

2. Rano syn /za svoje a momentalne uz tyzden zijuci v inej domacnosti/ nakupil aj s bonusom.
    Ja furt bez bonusu , akusal som to cely den.

3. Po 15tej som zavolal na info , po 29 minutach to zdvihli. Medzitym stale oznam ze " je nam luto, vsetchi nasi ..su momentalne obsadeni.
    Nasi XXX sa neustale pokusaju Vas kontaktovat ...."   WTF, takze ja sa nedovolam ale oni volaju mne????? To ktory debil prelozil/vymyslel tuto
    hlasku?
    Teda po 29 min to baba zdvihla, ospravedlnila sa ze vidi 29 minut, ale je tu sama. Hned spustila ze niekomu sa neprida bonus do nak kosa.
    Treba pokracovat, v maily uz bude ....
    Ja jej ze super napad  na den s bonusom/ preklad: s problemom/ nasadili az 1 cloveka ...

A toto je furt dokola a dokola, nechapem ze napr. na zapade im to zakaznici toleruju...

Ja myslím ze takéto príbehy tu budeme čítať aj o 20 rokov :)
Lego shopy  - v kamennej ci e-podobe - by nedotovane na voľnom trhu dlho neprežili...

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #482 : 17. Jún 2022, 11:07:22 »
tak ja som isiel do toho s tym, ze som pocital ze to dopadne ktovieako, kedze stale citam na lego oficialny shop takmer iba kritiku.
Ale ak to nemas ten set v objednavke, ani v maily, tak je to cudne. Mne sa tam ten set neobjavoval pri objednavani, ale na druhy den tam svietil.
A dnes mi to prislo kurierom, takze dost rychle.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #483 : 17. Jún 2022, 11:19:50 »
Mne to ponuka aj teraz. Akonahle mam v kosiku veci nad 150e mi to prihodi..
Zial vsetko co chcem je vypredane,tak by som musel kupit nejaku hovadinu... tak neviem, ci to za ten set stoji.
Naklikal som to.  A preplatil asi o 30e oproti draciku ..ale mal som tam aj starsi speed set, co inde uz nikde nemaju tak som to kvoli nemu objednal. Prislo mi, ze prave tento set...hoci svietil skladom ..ved inak by mi ho ani nedovolilo kupit...nemaju a ze dodanie do 60 dni..  tak som fakt nadseny, ze na sety co som mohol mat podstatne lacnejsie a hned , budem cakat dva mesiace a mozno ten promo set uz ani nedostanem. Uz sa mi to stalo, ze hoci v objednavke takyto set bol tak dodavali neskorsie a potom mi len oznamili, ze uz sa vypredal...vraj im to je luto. A to je vsetko...tak uvidim
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #484 : 18. Jún 2022, 10:46:40 »
Inak zaujimave, že u nás už bonus není dostupný, ale v nemecku áno. Fasa, hádam by to malo byt rovnako dostupné pre celú Európu... to je ta "korporatna" politika... podobne ako ked vo Viedni limitovali niektoré exkluzivy 1 ks na zákazníka, ale len z osteuropy, rakusakovi vytiahli spod pultu 3 rezervovane...

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #485 : 01. August 2022, 13:08:45 »
Forestmeni su zase online, do 15.8., nad 150 eur. Skoda, ze sa to uz neda skombinovat aj s tym HP schodiskom  :D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #486 : 11. Október 2022, 14:44:43 »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #487 : 19. Október 2022, 13:30:38 »
Zajtra sa má objaviť na Shop@Home prebytok setu  40366 LEGO House Dinosaurs, ale len pre UK,IE a DK verziu keďže len popisky v tých jazykoch sú na krabici  >:D
Takže ak tam má niekto rodinu alebo len dropshipperskú adresu môže to sledovať.
https://www.lego.com/en-dk/product/lego-house-dinosaurs-40366
To aby sa nepovedalo, že neposúvam správy z LAN :-) aj keď mi to nehrá do kariet lebo mám kus navyše :-(

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #488 : 15. November 2022, 12:04:42 »
Vo VIP sekcii sa dá vymeniť 100 bodov (cca hodnota 66centov) za kupón na zľavu pre niektorý špecifických setov viď obrázok.
Ich platnosť je do 28.11.2022 (a max 1 na 1 objednávku).
Ak príde na Black Friday nejaké lepšie promo tak to eśte môže byť zaujímavé (pre tých čo nemajú alebo sa chystajú predať dané sety  >:D)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #489 : 19. November 2022, 10:38:38 »
Skusali ste dnes niekto nakup?
Mne stale vypisuje,ked chcem zaplatit, lutujeme, momentalne sa neda. Skusal som to viac krat s odstupom casu. Asi im spadla platobna brana...asi maju vela zaujemcov. Takze vip darceky nebudu.
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #490 : 19. November 2022, 12:17:09 »
V tom čase ako si to písal to ani mne nefungovalo, ale zapol som iný prehliadač a cez neho to fungovalo. Skús tak.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #491 : 19. November 2022, 14:08:53 »
Skusam to pol dna na telefone aj na compe, v chrome firefoxe aj brave..v kazdom prehliadaci to iste....stavim sa, ze akonahle nebudu  vip sety..ze napisu vypredane...tak to pojde bez problemov...
« Posledná zmena: 19. November 2022, 14:27:04 od j.dodo »
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #492 : 19. November 2022, 21:25:28 »
Inak ten malý vianočný set ako bonus je podľa mňa dosť slabý, nemyslíte?
A ešte ho dávajú nad 170 eur!
Myslím, že ten stroskotanec Ray bol krajší set a dávali ho nad 120 iba. Aj keď má o polovicu menej dielikov, nepripadá mi zrovna o toľko menší.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #493 : 24. November 2022, 12:57:41 »
V novozélandskej časovej zóne už je polnoc a sú známe sety vo Black Friaday výpredaji
https://www.lego.com/en-nz/categories/black-friday-cyber-monday-sale-sets?sort.key=PRICE&sort.direction=DESC
Všeobecne nič zásadné niekde -20% inde -30%. Môže to byť zaujímavé ak sa dosiahne na bonusy aj pri bežnejších setoch.

 
Avšak ak sa v linku zmení región z "nz" napr na "sk" tak sa zobrazí iná ponuka, síce zatiaľ bez zliav ale keďže ten link a filter funguje tak je vysoko pravdepodobné že toto sú sety v našom obchode čo majú už príznak na BF predaj... opakujem, pravdepodobne.
https://www.lego.com/en-sk/categories/black-friday-cyber-monday-sale-sets?sort.key=PRICE&sort.direction=DESC

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #494 : 30. November 2022, 09:52:51 »
Do januára je odstávka nákupu dielov Pick-a-Brick Standard - tj tie čo idú z Dánska.
Je tam viacej dôvodov, prvým je odľahčenia systému od nakopených objednávok a zachovanie kapacity pre náhradné diely kde nápor prichádza cez Vianoce.
Druhým je, že viac typov dielov sa bude presúvať zo Standard (Dánsky sklad a dlhšie dodanie) do Bestseller (Poľský sklad a kratšie dodanie). Koľko, to neprezradia.
Po novom roku majú postupne nabehnúť aj špeciálne diely zo setov uvedených v Auguste/septembri, tj možno prídu aj unikátne diely z hradu a rakety.