Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 98307 krát)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #465 : 14. Jún 2022, 19:58:50 »
tak treba si prepocitat ci sa ti to oplati - zaplatit plnu cenu 150 za nieco, co sa inde da kupit o 20-30% lacnejsie - ten rozdiel je hodnota forestmana...

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 327
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #466 : 14. Jún 2022, 20:15:34 »
Uz som pozeral, nic sa tam neoplati na oficialnom lego shope kupovat. Ani ziadnu zlavu nemaju zaujimavu.
Kupim si teda Sikmu Ulicku, na tu som dlho cakal kym pojde niekde do zlavy...a zatial nic a asi ani nebude. Mohli by za to pribalit dve GWP, ked to stoji 400  :D

A forestmeni budu podla mna viac ako 20-30 eur.
Tipnem, ze 50 minimalne. A to este neskor stupnu viac, na rozdiel od inych GWP. Je to predsa len Castle set.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #467 : 14. Jún 2022, 20:22:12 »
tiez tipujem 40-50 eur... je to jeden z najkrajsich bonusov za X rokov...
tu sikmu ulicku som tiez bral v shope ako jedinu vec po dlhom case, s nejakym bonusom... ten set je zahada, preco ho nikde v SR nemaju, pricom vsetky ostatne exkluzivy maju aspon shopy ako alza, mall... je to nejaka extra exkluzivita? lebo inak by to bolo medzi deckami velmi ziadane, urcite viac ako stadiony ci klavir, nehovoriac o mape sveta, adidas topanke ci queer eye, ktorych su plne draciky :-)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #468 : 14. Jún 2022, 20:24:13 »
Tipuju, že štít asi bude sticker, protože v tom Lugbulk hrádku jelení štíty jsou jako samolepky a ne potisk... Že by  najednou do promo setíku udělali štíty s potiskem...nevěřím.

Nj, když jste chudý, tak zkrátka některé věci mít nebudete :D a 150€ nejsou malé peníze, abych si mýrnix týrnix něco koupil, co ne zrovna potřebuju.... a jo, jsou to sice noví Foresstmani, ale upřímně mně se ten set 2x nelíbí, řekl, bych že je horší,než ten původní (tam se mi líbí to "žbrdlení" balustáda (zkrátka ty oblouky)  a navíc jsem byl šťastlivec a ukořistil loni ten CiF (ještě ho ani nemám hotový), tak mně tohle nechává v klidu. Vlastně mi to příjde jako taková  "woke" parodie, místo druhého forestmana emancipovaná holka. ty "rohatý" stromy jsou taky hnusný... Suma sumárum, vezmeme oblíbený set, trochu ho zmodernizujeme (k horšímu), uděláme ho trendy a nazdar bazar... A je trochu jedno, že Forestmanni jsou Robin Hood  a tam teda žádná "válečná panna" není... v CiFu mi to nevadilo, bo tam je i mladík, tak to beru, že to je mladý šlechtický/zbojnický pár ale v tomhle setu měli být prostě dva forestmanni.




Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #469 : 14. Jún 2022, 20:30:55 »
No je to velmi divne, ze tam nie su dvaja forestmani vzhladom na orientaciu tlg v polsednych rokoch  :oldman: >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #470 : 14. Jún 2022, 20:32:55 »
No je to velmi divne, ze tam nie su dvaja forestmani vzhladom na orientaciu tlg v polsednych rokoch  :oldman: >:D

Tak v lese sa dali rôzne zveriny vystrajat mimo pohorsenych pohľadov vidiecanov:)

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 327
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #471 : 14. Jún 2022, 20:36:14 »
LEGO mi prave teraz napisalo toto (pytal som sa ich poobede, rychly su):

Thanks for getting in touch with us :)

Our promos for Europe should be launching at Midnight GMT+1.

I hope this helps!


Cize...bude to u nas zo Slovenska dostupne o 01:00, ano? Dobre tomu chapem?

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #472 : 14. Jún 2022, 20:39:54 »
Asi áno, ale či to letny čas nerozhadzal:)
Ak to veľmi chces, tak checkuj hneď po polnoci a potom každých x minút...

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 327
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #473 : 14. Jún 2022, 22:18:47 »
No necham to na brata, ktory vstava o piatej rano. Snad to vtedy bude este v predaji  :D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #474 : 15. Jún 2022, 08:58:35 »
Ráno keď som pripravoval malú do školky tak mi to ešte dávalo do košíka, teraz to už nieje. Čo je až na počudovanie, alebo toho bolo nakoniec o niečo viac ako predtým.

Chvíľu som nad tým rozmýšlal len ako prostriedkom na zľavu niečoho iného. Ale ak je odhadovaná krátkodobá cena 30-50Eur, tak pri presne 150E nákupe je to 20-30% dole (mínus naťahovačky s predajom). Pri vyššom nákupe sa to už dostáva do zliav ktoré sa dajú zohnať aj inak. A v cca danom objeme tam nieje nič také čo by som chcel plánoval. Chcieť by som samozrejme chcel, ale objem čo vydávajú je úplne nad limity hocikoho s bežnými príjmami a tak treba prioritizovať. V košiku som mal napr to činske klzisko ale už so nevedel čo dodať za 50 Eur také že by som to spotreboval (a druhý činsky set so scénkami mi nič nehovorí, ešte tak rok dozadu by som šiel po kompletizácii témy ale už aj to padlo)



Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #475 : 15. Jún 2022, 09:04:32 »
Ja som prave objednal a dalo mi to do kosika, tak uvidime, ci nieco aj pride ;)

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 327
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #476 : 15. Jún 2022, 10:43:19 »
Moj brat objednaval okolo tej piatej rano, to tam este bolo, spravil jednu pre seba, druhu pre mna.
Ja som objednaval o pol jednej rano tu sikmu ulicku, nakoniec som zostal hore. Na kamaratov account, platene mojim paypalom (na paypali je moja adresa, v accounte jeho, tak som zvedavy ci to budu riesit :D). A zaujimave je, ze ked som to zaplatil, tak tam svietilo pri tej objednavke ze vytvorena 14. juna a ziaden GWP set tam nesvietil...
A teraz doobeda kukam a uz tam svieti ze vytvorena objednavka bola 15. juna a aj tych forestmenov tam prihodili...tak zaujimave, normalne to zmenili v moj prospech! Teda, ehm, v "kamaratov"  :D

A este jednu objednavku som robil teraz, a tiez mi to hodilo tych forestmanov tam. Normalne mi to ukazuje a to som objednaval o 10:30.

Ale ako ano, tie ceny tam...ja na tom lego shope som objednaval iba par krat v zivote. Som zvyknuty na mall.sk/alza.sk, tak som tak smutne pozeral na tie sumy :D Ved to su nenormalne ceny.
Ja som pre seba bral len sikmu ulicku a par HP setov, kde zlava 20 percent nebude velka. Ostatne sety som bral pre kolegov, ktori zlavy a nasledny predaj neriesia, takze fajn.
« Posledná zmena: 15. Jún 2022, 10:46:25 od Frco »

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 454
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #477 : 15. Jún 2022, 13:20:46 »
skusil som o 12:30 objednat a hodilo mi to tiez do kosika a prislo aj potvrdenie, tak snad to tam bude

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 327
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #478 : 16. Jún 2022, 09:35:45 »
Tak uz je to vraj vypredane. Cize 24 hodin to trvalo. Zas na druhu stranu, je to celkom uspech. Ocakaval som, ze to vydrzi par hodin  :D

Prihlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #479 : 16. Jún 2022, 16:15:29 »
To co som absolvoval ONLINE vcera by vydalo za roman. Totalna neschopnost LEGA, zase posrali co mohli.

Od polnoci som to skusal ..

1. Uz od polnoci na stranku vyskocilo oznamenie od bonuse. Ak som klikol na "dalsie info" - vyskocilo page not found.
   A v kosiku sa to pridalo az po po cca 1:00, ako pisali ostatni. To nedokazu skoordinovat aby to bolo naraz?
   Mne  bonus ale stale nepridalo.

2. Rano syn /za svoje a momentalne uz tyzden zijuci v inej domacnosti/ nakupil aj s bonusom.
    Ja furt bez bonusu , akusal som to cely den.

3. Po 15tej som zavolal na info , po 29 minutach to zdvihli. Medzitym stale oznam ze " je nam luto, vsetchi nasi ..su momentalne obsadeni.
    Nasi XXX sa neustale pokusaju Vas kontaktovat ...."   WTF, takze ja sa nedovolam ale oni volaju mne????? To ktory debil prelozil/vymyslel tuto
    hlasku?
    Teda po 29 min to baba zdvihla, ospravedlnila sa ze vidi 29 minut, ale je tu sama. Hned spustila ze niekomu sa neprida bonus do nak kosa.
    Treba pokracovat, v maily uz bude ....
    Ja jej ze super napad  na den s bonusom/ preklad: s problemom/ nasadili az 1 cloveka ...

A toto je furt dokola a dokola, nechapem ze napr. na zapade im to zakaznici toleruju...