Autor Téma: Súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu za rok 2022  (Prečítané 679 krát)

Odhlásený Administrator

  • Príspevkov: 119
Súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu za rok 2022
« : 05. Január 2023, 10:56:56 »
A máme tu súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu. Svoje diela si musíte prihlásiť sami! :oldman:  Ak chcete prihlásiť svoj MOC do súťaže, musí spĺňať nasledovné podmienky:

- MOC musí byť postavený a odprezentovaný tu na fóre v roku 2022
- MOC musí byť dokončený
- MOC musí byť nový a nie vynovený/remake

Ak MOC spĺňa tieto podmienky, treba poslať na adresu tatralug(zavináč)tatralug(bodka)sk e-mail s názvom MOC22 a v správe NÁZOV DIELA a LINKU na prezentáciu MOCu tu na fóre. Príklad:

PC-bedňa z LEGA
http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=2580.0


Prihlasovať svoje diela je možné do 12tej hodiny dňa 15.1.2023. Následne súťažné diela zverejníme tu na fóre v hlasovaní. Admin si vyhradzuje právo vylúčiť MOC zo súťaže.

Odhlásený Administrator

  • Príspevkov: 119
Re: Súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu za rok 2022
« Odpoveď #1 : 17. Január 2023, 09:47:04 »
Hlasovanie je otvorené! Každý môže udeliť 2 hlasy.

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: Súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu za rok 2022
« Odpoveď #2 : 02. Február 2023, 07:19:35 »
Z výsledku som milo prekvapený a ďakujem za každý hlas, každému hlasujúcemu a každému staviteľovi, aj keď nás bolo skromne.
Uvidíme čo prinesie tento rok....za seba môžem povedať, že už pracujem na stredovekom hrade...veď aj v LB je príležitosť na dieliky k hradom (hlavne vojaci teda), tak tento rok by to mohlo byť pestrejšie.

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu za rok 2022
« Odpoveď #3 : 02. Február 2023, 08:53:29 »
Aj ja ďakujem za hlasy a gratulujem všetkým, čo aspoň niečo pekné postavili a odprezentovali, hoci nás zas nebolo nejako veľa.
Za seba môžem povedať že ani približne nič podobne veľké som doteraz nestaval, a pravdepodobne ani dlhší čas stavať nebudem, ale snáď sa podarí aj ďalšie roky prispieť aspoň niečím menším.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu za rok 2022
« Odpoveď #4 : 02. Február 2023, 11:14:34 »
Gratulujem muffinovi aj Jurimu k prvému miestu.

Dovolil som si vaše diela graficky trochu vylepšiť víťaznou atmosférou, nech to tu nieje ako na pohrebe ;D

ila_rendered  ila_rendered

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: Súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu za rok 2022
« Odpoveď #5 : 07. Február 2023, 11:20:15 »
Gratulujem autorom vitaznych diel. Vytvorili naozaj nadherne MOCi  :o

Ostatni umiestneni odviedli tiez velmi kvalitnu pracu, a taktiez si zasluzia uznanie za ich zrucnosti  (y)