Autor Téma: Bricking Bavaria 2021  (Prečítané 5556 krát)

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Bricking Bavaria 2021
« : 23. Jún 2021, 10:09:08 »
Ahojte,

takáto víkendová výstava (ang. test nižšie) sa bude konať v Novembri v nemeckom Friedrichshafen. Ja sa chystám ísť a chcem vám dať vedieť s predstihom, ak by ste si chceli spraviť výlet. Ja pôjdem autom.

Kto vie, ako to dovtedy bude s delta vírusom. Ale dúfam, že sa bude konať, lebo to bola super výstava, keď som sa zúčastnil 2018. Vstup pre vystavovateľov zadarmo, občerstvenie zaobstarané. Akurát ubytovanie sa musí riešiť a vraj dostatočne dopredu.

Tu je viac informácií, ale nevidím ich v angličtine, tak ak by ste chceli vedieť viac, pomôžem s prekladom.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #1 : 23. Jún 2021, 10:12:14 »
Kamo, v novembri tu budu zurit omega a dzeta varianty, ani aktualna zaockovanost nepomoze. Je naivita mysliet si, ze v novembri sa bude daco konat a cestovat hore dole. Budme realisti - kym budu humusacke narody ako Indovia (a vacsina aziatov) a kym budu nezodpovedni cestovaniachtivi europania, dovtedy budu lokdauny.
« Posledná zmena: 28. Jún 2021, 10:24:29 od papluh »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #2 : 28. Jún 2021, 10:00:20 »
poprosím len konkrétne veci k výstave/akcii

COVID diskusiu si môžete pokračovať tu http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=2601.new#new
« Posledná zmena: 28. Jún 2021, 10:27:01 od papluh »

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #3 : 08. November 2021, 14:23:12 »
Ako sa čakalo, výstava v Nemeckom Friedrichshafen v rámci výstavy Faszination Modellbau od 4.11. do 7.11. sa nekonala. Ako možno viete, v zahraničí sú bežné výstavy ako “víkendovky” od štvrtka do nedele, takže som si ušetril cestu tam a späť a vyhol som sa tým aj stavaniu výstavy vo štvrtok. Mimochodom, som skvelý fotograf s profi kamerou.
ila_rendered

A nemusel som ani skladať alternatívny model (z Mustangu) kórejčana Inyong Lee, ktorý poslal a dorazil dosť že rozpadnutý.
ila_renderedila_rendered

Občerstvenie na takýchto výstavách býva organizované priamo účastníkmi a/alebo organizátormi, ale i tak tam bývajú samé nezdravé veci, takže mi to nechýba.
ila_renderedila_rendered

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #4 : 08. November 2021, 14:25:16 »
Mrzí ma aj, že som si zaujímavé Lego stavby z internetu nemal možnosť pozrieť naživo. Očakával som ich tam naozaj veľa.
ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered
A nemal som teda ani možnosť reprezentovať TatraLug v zahraničí mojimi vymakanými stavbami, na ktoré som nesmierne hrdý.
ila_renderedila_renderedila_rendered

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #5 : 08. November 2021, 14:27:05 »
Nemohol som si vypočuť žiadne prednášky.
ila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

Isto by na tej gigantickej výstave modelov nebolo nič, čo by práve ľudí z TatraLugu zaujímalo.
ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #6 : 08. November 2021, 14:29:32 »
Takisto by som sa rád bol zúčastnil súťaží o zadarmo Lego, no nevydalo.
ila_rendered

O stretnutí s Lego dizajnérmi, opätovnom stretnutí s ľuďmi, s ktorými som sa spoznal na predošlých Lego cestách, alebo spoznaní s novými, môžem naďalej len snívať.
ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

Tešil som sa aj na AFOL večery, ale ako si viete predstaviť, nekonali sa.
ila_renderedila_rendered

A tým pádom som si ani nič nepriniesol.
ila_rendered

No nič. Dúfam, že aj budúci rok bude COVID.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #7 : 08. November 2021, 17:11:02 »
Neostáva mi len ti ticho závidieť a sebe hlučne nadávať ,že som sa nezúčastnil tejto akcie   :'(
Aj keď bych nemal s kým sa rozprávať (mimo teba) a postával bych ako tvrdé Y určite by to bol super zážitok, výlet a bolo by na čo pozerať  legové/nelegové , mesto/kraj  (y)

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #8 : 08. November 2021, 18:39:38 »
Vyzera na fajn akciu, skoda ze trochu z ruky. Mna zaujal ten sivy bonsaj - ci sa nedal spravit bez tej priesvitnej podpery, lebo namodelovany je pekne, ale toto tam spati.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #9 : 08. November 2021, 21:57:11 »
Pochvala za reprezentaciu LUGu! (y)
To stavenisko bola staticka expozicia, ci RC vozidla? To biele auto v pozadi na fotke s Aziatom je z LEGA?

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #10 : 08. November 2021, 22:51:08 »
Neostáva mi len ti ticho závidieť a sebe hlučne nadávať ,že som sa nezúčastnil tejto akcie   :'(
Aj keď bych nemal s kým sa rozprávať (mimo teba) a postával bych ako tvrdé Y určite by to bol super zážitok, výlet a bolo by na čo pozerať  legové/nelegové , mesto/kraj  (y)
Buďo, mám pre teba dobrú správu. Bol som tam pozvaný do Stuttgartu na ďalšiu výstavu o dva týždne (víkend 19-21). Môžeš ísť namiesto mňa ;D

Vyzera na fajn akciu, skoda ze trochu z ruky. Mna zaujal ten sivy bonsaj - ci sa nedal spravit bez tej priesvitnej podpery, lebo namodelovany je pekne, ale toto tam spati.
Hej no, je to od ruky. Ale cesta mi tam trvala len 6.5 hodiny. To je len trochu viac, ako z Bratislavy do Košíc, nie? :D
No, nepýtal som sa ho, či by to vedel spraviť bez podpory. Vyhral prvé miesto  poroty mimochodom, preto som ho sem hodil.

Pochvala za reprezentaciu LUGu! (y)
To stavenisko bola staticka expozicia, ci RC vozidla? To biele auto v pozadi na fotke s Aziatom je z LEGA?
Ďakujem René.
Na stavenisku sa to hýbalo a naberalo a prevážalo zeminu a okolo stáli vysmiati nemci s diaľkovými ovládaniami. Boli tam také dve či tri rôzne. Takisto som nepridal dve haly plné model vláčikov (aj takých, na ktorých sa vozili ľudia), haly s dráhami na pretekanie RC modelov (autá + motorky) a tri osieťované mini hali kde 1. lietali s lietadielkami 2. lietali so vzducholoďami 3. súťažili s dronami.
Biele auto je žiaľ reálne - fotili sme sa keď sa už demontovala výstava a autá mohli dnu.

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #11 : 09. November 2021, 10:19:25 »
Hej no, je to od ruky. Ale cesta mi tam trvala len 6.5 hodiny. To je len trochu viac, ako z Bratislavy do Košíc, nie? :D

Tak hej, len keď si Ty bol už niekde pri Mníchove, tak ja by som akurát dochádzal do tej Bratislavy :) Chcelo by to nejaký teleport, to by sa cestovalo jedna radosť ;)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #12 : 13. December 2021, 10:18:20 »
Nájdite Walda Inst-a  >:D
(keby to nešlo nazdielať z LAN-u tak je to aj tu)


Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #13 : 13. December 2021, 14:42:28 »
Nájdite Walda Inst-a  >:D
(keby to nešlo nazdielať z LAN-u tak je to aj tu)

Chválim "firemné" tričko ;)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Bricking Bavaria 2021
« Odpoveď #14 : 17. December 2021, 19:39:49 »
 (y) myslim, ze si dost neprehliadnutelny >:D