Autor Téma: Zrúcanina / Pevnosť  (Prečítané 434 krát)

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Zrúcanina / Pevnosť
« : 23. Február 2023, 10:40:03 »
Zrúcanina / Pevnosť
Na zrúcanine budú zelenokabatnici / modrokabatnici pred hradom zatiaľ budú samurajovia v budúcnosti lesní bojovníci za hradom budú vikingovia a piráti.
Na fotke sú vojaci ktorých vymením za pirátov.
Materiál použitý z rôznych ročníkov LB, burina P@B Viedeň, Bricklink shopy a rôzne mixy na kg.

Ak niekto ma doma castle figy, príslušenstvo a chce sa toho zbaviť nech ma kontaktuje.

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: Zrúcanina / Pevnosť
« Odpoveď #1 : 24. Február 2023, 23:34:28 »
Bych se na nějaký Castle vykašlal, takhle mi to evokuje film Posledni Samuraj, respektive tzv. Povstáni Boxerů v Číné a i ta věž, vypadá jak kus velké čínské zdi i ten terén je ideál... možná bych to dokončil v tomhle stylu...

A třeba dodélal nějake památky do toho docela hezkého městečka, ne nutně hrad, ale tvrz, zámeček, městskou bránu apod..  Koukni pro inspiraci třeba na městská brána Telč, městská brána Slaný, vězova brana Jiči  nebo klidně i Prašná brána Praha... Domy ti jdou hezky, tak bránu a po stranach treba trochu modernějši.. tyhle pozůstatky hradeb má docela dost měst...

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Zrúcanina / Pevnosť
« Odpoveď #2 : 25. Február 2023, 20:46:57 »
@PC CZ ďakujem za reakciu. Áno je to viac na štýl samurajov rozmýšľam aj objednať figy ktoré boli koncom 90 rokov v setoch. Doplním už asi len figúrky samurajov / bojovníkov. Budem stavať ďalšie lepšie dioramy možno len kúpim sety Castle a spravím terén nechám to aspoň tak.

Ak myslíš city áno bude aj brána. Inak to plážové mesto není moje len hasiči ale aj domy pribudnú do mesta.