Autor Téma: Všeobecné informácie o novinkách  (Prečítané 244598 krát)

Odhlásený frantoka

  • Príspevkov: 124
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #60 : 28. Február 2013, 07:18:04 »
Verím že tých 5000 ks je len kačica, marketingový ťah, aby sa rýchlo objednávali celé boxy.
Nuž ja sa najviac tešim na figa : Revolutionary Soldier
Verím že bude viacej kusov v boxe a za dobrú cenu  O0

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #61 : 28. Február 2013, 08:50:47 »
A navyse - dakde sa uz spekuluje, ze jubilejna desiata seria je zaroven posledna, i ked na toyfairoch v Norimbergu a New Yorku TLC naznacili, ze bude tento rok i jedenasta seria

Celkom by som aj prijal, keby to bola na nejaku chvilu posledna seria  ::)

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #62 : 28. Február 2013, 09:58:50 »
Verím že tých 5000 ks je len kačica, marketingový ťah, aby sa rýchlo objednávali celé boxy.
Nuž ja sa najviac tešim na figa : Revolutionary Soldier
Verím že bude viacej kusov v boxe a za dobrú cenu  O0

Ten ma až tak nezaujal. Takže ich bude v ZA dosť.  ;)

Odhlásený Anatyt

  • Príspevkov: 140
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #63 : 28. Február 2013, 11:11:43 »
V decembri ma byt 11. seria. Ved uz boli aj prelimenary obrazky niekde.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #64 : 28. Február 2013, 13:54:57 »
Tá séria vyzerá velmi dobre, jedna z najlepších.
k tomu zlatému figovi - není to zrovna vrchol dizajnu alebo nápadu, ale už svojim limitovaným charakterom je predurčený k obrovským cenám za neho. Ak by ich naozaj bolo len 5000, tak len keď si to jednoducho prerátam na počet obyvatelov sveta a Slovenska, tak to vychádza cca TRI kusy na Slovensku - ak aj zohladním, že asi nepojdú do nejakého Bangladesa rovnaké mnozstva boxov na počet obyvatelov ako v Európe - na druhej strane do ameriky toho nasáčkuju asi viac -  stále to bude pár kusov na našu krajinu - čo neuspokojí ani časť Afolov. Som zvedavý, ako ho budú distribuovať - asi bude náhodne v boxoch, napr. 1 na 20 boxov, a bude v rovnakom sáčku ako iné figy - čiže jedine ohmatávanie, a aj to bude sizyfovská robota - lebo 1. človek bude musieť prejsť stovky sáčkov, 2. ten fig nemá nič špeciálne na ulahčenie hmatania (ak by to bol napr. ženský fig, tak to hneď 10 násobne ušetrí čas), 3. nebude ani pomôcka v podobe hladania osobitnej kombinácie bodiek, keďže to bude nedostatkový tovar. Pričom dopyt po ňom bude obrovský - jednak AFOLovia to budú chcieť pre seba a jednak na kšeft...
Super je medúza... viem si ju predstaviť v nejakom MOCe so sparťanskými figami na tému gréckych bájí.
Riman je tiež super, ale dôležité bude, či bude mať odnímatelný chochol - lebo je to veliteľ, a z toho sa nedá robiť armáda. Ak sa to ale bude dať odobrať, tak sa z toho bude dať urobiť rímska jednotka - a môže začať ich masový zber.
To isté je problém s tým revolucionárkym oficierom - hodí sa na veliteľa, nie na armádu. Jedine že sa mu dá dole parochňa a namiesto toho trojhranný klobúk.
No bude tam naozaj vela materiálu na rabovanie boxov. Už aby to tu bolo.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #65 : 28. Február 2013, 18:09:06 »
Tak hned prvy odkaz v gugelovi: http://www.bricksandbloks.com/golden-minifigure-announced-for-lego-minifigures-series-10/

Bude ich 5000 a budu do boxov umiestnovane nahodne, takze sa mozu objavit kdekolvek po svete, nuz a sanca, ze niekto najde cielene je velmi malicka ;) A plus kazda figurka bude mat pribaleny specialny kod pomocou ktoreho chcu spravit mapu (samozrejme, ak ho ludia zadaju asi na speci stranke), kde vsade sa nasli :)

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #66 : 28. Február 2013, 19:03:54 »
 :))No tak to mozeme rovno zabalit, sanca ziskat tohto zlataska je zanedbatelna a majland za to nedam, aby som ho proste mal.... >:( >:( >:(
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený Aki

  • Príspevkov: 127
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #67 : 28. Február 2013, 20:04:40 »
V decembri ma byt 11. seria.

Seznam CMF Series 11.

Yeti
Evil Mech
Welder
Lady Robot
Jazz Musician
Constable
Holiday Elf
Bavarian Lady
Scarecrow
Mountain Climber
Grandma
Tiki Warrior
Gingerbread Man
Barbarian
Dinner Waitress
Scientist

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #68 : 28. Február 2013, 23:41:42 »
Seznam CMF Series 11.

Yeti
Evil Mech
Welder
Lady Robot
Jazz Musician
Constable
Holiday Elf
Bavarian Lady
Scarecrow
Mountain Climber
Grandma
Tiki Warrior
Gingerbread Man
Barbarian
Dinner Waitress
Scientist

No tak pokial 10. seria bude jednou z najlepsich, tak ta 11. - sudiac podla zoznamu - bude jedna z najhorsich..

Tak hned prvy odkaz v gugelovi: http://www.bricksandbloks.com/golden-minifigure-announced-for-lego-minifigures-series-10/

Bude ich 5000 a budu do boxov umiestnovane nahodne, takze sa mozu objavit kdekolvek po svete, nuz a sanca, ze niekto najde cielene je velmi malicka ;) A plus kazda figurka bude mat pribaleny specialny kod pomocou ktoreho chcu spravit mapu (samozrejme, ak ho ludia zadaju asi na speci stranke), kde vsade sa nasli :)

No kedze tych skatul byva "hundreds of thousands", tak sanca najst zlataka v urcitej skatuli je mensia ako 1 ku 100 - a to je pritom sanca pri cerstvo otvorenom boxe, ktory este nezazil napor AFOLov.. prepocitajuc na konkretne sacky, sanca ze prave v tom jednom sacku je zlatak, je potom 1 ku 6000. Dost zle... A to su pritom len statistiky - niekto moze precesat aj 200 boxov v 200 predajniach, a vysledok moze byt kludne nula... Cize to nema ziadny zmysel hladat... Ale to musi byt aky zazitok, ked clovek bude hladat napr. rimana, a zrazu zachyti zlataka :-) A dost ulet moze byt, ak to zobere nahodne decko, a to si tento skvost hodi niekde do skatule medzi ostatne hracky :-)
Ale trochu to prehnali - mali ich dat aspon 10x viac - stale by to bolo znacne dobrodruzstvo a namaha najst to, a zaroven by to bolo dostatocne raritne... bohvie ci tento fig trhne rekord v cene na BL - tipujem ze doteraz bol najdrahsi chrome CP3O, a tych bolo 10 000 ks - cize 2x viac ako z tohto CMF figa. Na druhej strane CP3O je extra specialitka a ten CMF fig je "no name", takze drahsi by nemal byt... ale tych 100 eciek asi spravi...
« Posledná zmena: 30. Jún 2015, 19:37:34 od Administrator »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #69 : 28. Február 2013, 23:52:04 »
A dost ulet moze byt, ak to zobere nahodne decko, a to si tento skvost hodi niekde do skatule medzi ostatne hracky :-)

No toto bude podla mna osud vacsiny tych zlatakov. ;D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #70 : 01. Marec 2013, 02:21:38 »
No toto bude podla mna osud vacsiny tych zlatakov. ;D

No mozno by trebalo vyvesit na kazdej skole oznam, ze vymenim 1 zlataka za 10 inych figov, a hned je to obrovska masa hladacov zlatakov  :D ;D

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #71 : 01. Marec 2013, 21:34:49 »
Z 11 série ma zaujal iba ten barbar.

Odhlásený Morandi

  • Príspevkov: 146
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #72 : 01. Marec 2013, 22:45:08 »
Ved este ste ani obrazky nevideli a uz viete co sa vam bude pacit a co nie? ::)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #73 : 01. Marec 2013, 23:16:13 »
vycitas z nazvu :) take lahke nevies? :D

swiss villa

Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #74 : 02. Marec 2013, 02:31:45 »
Ved este ste ani obrazky nevideli a uz viete co sa vam bude pacit a co nie? ::)
No však to iba ukáže kto má akú predstavivosť,nie aké figurky budú v skutočnosti  ;)